Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 10.11.2022 o 17:18, Ellig napisał:

Nie zdążyłam podziękować, a już można usunąć ogloszenie 😀  Wizytatorka zamojskich psiaków Ania znalazla jej dom u swojej koleżanki, której zmarła nastoletnia kotka, oczywiście niewychodząca. Bardzo ucieszyłam sie z tej adopcji, bo nie ogłaszałam jej nawet wczesniej. Tyle jest kotów do adopcji młodszych i kolorowych, wiec nie wierzyłam w jej adopcję.  

Ellig, dziękuję bardzo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.11.2022 o 14:30, Jaaga napisał:

Nie zdążyłam podziękować, a już można usunąć ogloszenie 😀  Wizytatorka zamojskich psiaków Ania znalazla jej dom u swojej koleżanki, której zmarła nastoletnia kotka, oczywiście niewychodząca. Bardzo ucieszyłam sie z tej adopcji, bo nie ogłaszałam jej nawet wczesniej. Tyle jest kotów do adopcji młodszych i kolorowych, wiec nie wierzyłam w jej adopcję.  

Ellig, dziękuję bardzo. 

Bardzo proszę, cudownie ,że kicia ma dom 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.11.2022 o 15:09, Ellig napisał:

Na jakie miasto zrobić ogłoszenie Michalince?

Sama nie wiem...Ona jest w DT w Zamościu, na na Warszawę i Kraków....Może na Lublin?

Dnia 11.11.2022 o 16:12, terra napisał:

Bardzo dziękuję 🌹❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2022 o 14:28, Poker napisał:

Obaj są biedni.

Może Anula z Bogusik wzięłyby jakiegoś pod opiekę?

Ja na razie mam dwa, więcej nie udźwignę 😞

Napisałam do Bogusik. Psy są w szopie, tylko do poniedziałku ☹️ Miejsca dla nich szuka też podobno jakaś poznańska fundacja. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2022 o 16:57, Tola napisał:

Napisałam do Bogusik. Psy są w szopie, tylko do poniedziałku ☹️ Miejsca dla nich szuka też podobno jakaś poznańska fundacja. 

Jestem Martuniu i na pewno wzięły byśmy i pieska i sunię pod opiekę ale do Hani . Nie wiem czy ma miejsce no i ten transport na cito skoro mogą być w tej szopie  tylko do poniedziałku.To raczej nierealne....

Link to comment
Share on other sites

Jak patrzę na białego, to ryczeć mi się chce tak mi przypomina moje ukochane piesie sprzed 100 lat, Kikunię i Kubusia.

Jeżeli Bąbelek pojedzie do domciu, to wezmę go pod opiekę finansową tylko jak zwykle problem z miejscem.

Na ogłoszenie Beżu brak odzewu:(

17 listopada Asa7 ma wieźć 2 psy z Zamościa do pod Katowice, to może i te 2 biedy by się zabrały.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2022 o 17:21, Tola napisał:

Może Hania  przyjmie? One potem prawdopodobnie trafiá na te łańcuchy do przytuliska gminnego, ale teraz tam też brak miejsc😓

Rozmawiałam z Hanią, muszą to na spokojnie przemyśleć i da mi znać jutro.Raczej to byłby cud gdyby decyzja była pozytywna ponieważ jeszcze jest u nich Kalmarek z Kefirkiem i nie wiadomo kiedy znajdą dom.No ale jak to mówią:..Nadzieja umiera ostatnia...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2022 o 19:50, Bogusik napisał:

Rozmawiałam z Hanią, muszą to na spokojnie przemyśleć i da mi znać jutro.Raczej to byłby cud gdyby decyzja była pozytywna ponieważ jeszcze jest u nich Kalmarek z Kefirkiem i nie wiadomo kiedy znajdą dom.No ale jak to mówią:..Nadzieja umiera ostatnia...

Jeśli Szafirka nie przyjmie, to jeśli chcesz Boguniu, mogę zapytać p. Kasi z Bieszczad czy ich przyjmie.

Bardzo żałuję, ale  mam obecnie 4 psiaczki w hotelach i jednegoi na BDT więc nie jestem w stanie podjąć się opieki nad kolejnymi psiaczkami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2022 o 19:56, elik napisał:

Jeśli Szafirka nie przyjmie, to jeśli chcesz Boguniu, mogę zapytać p. Kasi z Bieszczad czy ich przyjmie.

Bardzo żałuję, ale  mam obecnie 4 psiaczki w hotelach i jednegoi na BDT więc nie jestem w stanie podjąć się opieki nad kolejnymi psiaczkami.

Eluniu bardzo dziękuję za oferowaną pomoc😘 Właśnie otrzymałam od Martuni wiadomość,że p.Agnieszka zabiera oba psy do Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...