Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 25.09.2022 o 11:10, Poker napisał:

elik, bardzo dziękuję za wizytę i dobre wieści o domku, które potwierdziły nasze wcześniejsze odczucia.

Szkoda, że maluszek nie ma szczęścia.

Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc  🙂  Pani zastanawiała się nad maluszkiem. Może gdyby nie miała już suni...   Sisi będzie drugim pieskiem w tym domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.09.2022 o 13:36, Poker napisał:

Może dałaby radę wziąć go do DT?

Nie sądzę. Mówiła że myślała o nim, ale nie da rady z trzema psami, zwłaszcza, że ze szczeniakiem jest tyle pracy, co z dwoma dorosłymi psami. Poza tym w domu państwa są meble i przedmioty z domu rodzinnego, które Pani Ania darzy wielkim sentymentem, a ząbki szczeniaka są bezwzględne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2022 o 20:29, elik napisał:

Po rozmowie z potencjalnym DS wydaje mi się, że wizyta PA to tylko formalność, ale trzeba ją odbyć  🙂   

 

Dnia 24.09.2022 o 20:54, elik napisał:

Jestem i z radością mogę powiedzieć, że sunia będzie miała wspaniałych opiekunów. Kochają zwierzęta, a szczególnie psy. Pani Ania jest bardzo miłą, kulturalną, ciepłą osobą. W domu rodzinnym Pani Ani zawsze były psy,  W swoim dorosłym życiu Pani Ania też zawsze miała psy, często dwa równocześnie. Sisi będzie miał koleżankę, bardzo całuśną, milutką sunię, która bardzo lubi towarzystwo innych piesków. Widać, że ta sunia jest szczęśliwa. To też pies zabrany interwencyjnie ze szczeniakiem, czy szczeniakami. Państwo mieszkają w centrum miasta, ale w swoistej enklawie - budynek otoczony dużym terenem zieleni, jest ogrodzony. Aby dostać się na teren posesji trzeba skorzystać z domofonu.
To będzie bardzo dobry dom dla Sisi.

                                                🍀❤️🍀❤️🍀

Link to comment
Share on other sites

Odszedł piesek ZPP😓 pozostały  leki, może przydadzą się komuś z dogo? 
Neurovit 100mg+0,20 mg - 90 tabl. 
Lucetam 400mg - 80 tabl. 
Kersivan  50mg - 50 tabl.
Gabapentin Teva 100mg - 90 tabl.
Clavaseptin 500 mg - 11 tabl.
Strzykawki i igły - 5 kpl.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.09.2022 o 21:24, Tola napisał:

Odszedł piesek ZPP😓 pozostały  leki, może przydadzą się komuś z dogo? 
Neurovit 100mg+0,20 mg - 90 tabl. 
Lucetam 400mg - 80 tabl. 
Kersivan  50mg - 50 tabl.
Gabapentin Teva 100mg - 90 tabl.
Clavaseptin 500 mg - 11 tabl.
Strzykawki i igły - 5 kpl.

Martusiu już są rozchodowane. Nie powiedziała Ci Zpp?

Link to comment
Share on other sites

Jutro o 10.00 razem z Aska7 do swojego nowego domu w Krakowie jedzie mała Sisi z łancucha. Jje synek Klusek razem z suczkami z tego wątku jedzie do hoteliku do szafirki.

Szkoda mi bardzo maluszka, bardzo przezywam to jego rozstanie z sunia i z nami tutaj, ale takie rozstania są wciąż wpisane w nasza działalność.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.09.2022 o 21:24, Tola napisał:

Odszedł piesek ZPP😓 pozostały  leki, może przydadzą się komuś z dogo? 
Neurovit 100mg+0,20 mg - 90 tabl. 
Lucetam 400mg - 80 tabl. 
Kersivan  50mg - 50 tabl.
Gabapentin Teva 100mg - 90 tabl.
Clavaseptin 500 mg - 11 tabl.
Strzykawki i igły - 5 kpl.

Szkoda pieska. Był bardzo miły. <*>.

Może przydadzą się mari23  i/lub kikou

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że piszę tutaj, ale ten wątek odwiedza dużo osób, z których pewnie sporo pamięta Marzenę Kwiaciarenkę. Miała swój wątek na dogo, ale pomimo ogromnej aktywności i pomocy ze strony Kejciu ( praktycznie, jednoosobowej), wątek umarł śmiercią naturalną w 2021r

Ostatnio na fb, gdzie jest społeczność U Kwiaciarenki, zamieszczono zrzutkę, która umożliwi Marzenie i Jej zwierzakom, przetrwać zimę. Fb pokazał mi dzisiaj tę zrzutkę i tak trafiłam na w/w stronę i trochę poczytałam. I przypomniała mi się Marzena. Może ktoś może wpłacić chociaż kilka złotych? 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0C1gYWv3hFfGLwQ7gdURdheGadxW1rnRm436EJLwhn74sipmeQWoyqnW2YhFmedmQl&id=650671044975617

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 16:30, Poker napisał:

Moja kochana ślicznotka. Ciekawe czy DS już ją odebrał i jak sobie radzi. I jak maluszek zniesie rozstanie z mamusią.

Sunia już w DS w Krakowie, Aska7 mówi, że trafiła do raju🥰🙂. Rozmawiałam z p. Anią - Sisi jest bardzo przestraszona, załatwiła się w mieszkaniu, siedzi w kącie. Rezydentka przyjęła ją bardzo dobrze, mam więc  nadzieję, że stres nie potrwa długo. Maluszek w aucie u szafirków nie płacze. Poker, może założyć wątek, byłoby łatwiej Hani i nam pisać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...