Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Moja kochana malutka jeszcze nie wie, że trafiła do raju. Oby jak najszybciej to zrozumiała. Jak to dobrze, że jednak zrobiłyśmy  ogłoszenia i sunia uniknęła kolejnej zmiany miejsca pobytu.

Maluszek pewnie w stresie. Potem może płakać. Oby nie.

Wątek założę, ale nie wkleję zdjęć, bo nie chcę robić bałaganu na laptopie męża. Tolu, poproszę Cię o to.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 17:18, Poker napisał:

Moja kochana malutka jeszcze nie wie, że trafiła do raju. Oby jak najszybciej to zrozumiała. Jak to dobrze, że jednak zrobiłyśmy  ogłoszenia i sunia uniknęła kolejnej zmiany miejsca pobytu.

Maluszek pewnie w stresie. Potem może płakać. Oby nie.

Wątek założę, ale nie wkleję zdjęć, bo nie chcę robić bałaganu na laptopie męża. Tolu, poproszę Cię o to.

Oczywiście🙂

Link to comment
Share on other sites

SMS od p. Ani z Krakowa: Sisi razem z Funią śpią że mną w łóżku,co jest dla mnie miłym zaskoczeniem,co więcej  Sisi każe się miziać i przytulac. Ale też nic nie jadła mimo różnych propozycji od gotowanego kurczaka do karmy dla szczeniaków itp Zobaczymy co będzie jutro😍

IMGP5121.JPG.adc6a52bdb23fe701f646948ef93c3e9.jpeg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 17:18, Poker napisał:

Moja kochana malutka jeszcze nie wie, że trafiła do raju. Oby jak najszybciej to zrozumiała. Jak to dobrze, że jednak zrobiłyśmy  ogłoszenia i sunia uniknęła kolejnej zmiany miejsca pobytu.

Maluszek pewnie w stresie. Potem może płakać. Oby nie.

Wątek założę, ale nie wkleję zdjęć, bo nie chcę robić bałaganu na laptopie męża. Tolu, poproszę

Sisi zaskakuje, bo to o nią bardziej się bałam, myślałam, że będzie tęsknić. A wszystko układa się bardzo dobrze. Na wczorajszym wieczornym spacerze nic nie zrobiła, była zestresowana, w nocy załatwiła się w domu, ale już rano wszystko było zrobione w ogródku. Na pewno  w tej aklimatyzacji bardzo pomaga obecność rezydentki😉

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meldujemy, że Sisi już po spacerku, ale  jeszcze postanowiła powylegiwać się w łóżku. Uwielbia łóżko i kanapę, żadne tam legowiska ją nie interesują. Pięknie wychodzi do ogródka, nie boi się hałasów ulicy, więc pani Ania już niedługo  planuje spacery na Planty. No i nasza dziewczynka cały czas  tylko by się przytulała😉 Natomiast jedzenie nadal kiepsko idzie, ewentualnie z ręki i tylko gotowane mięsko.  

IMG_20221001_092538.jpg

IMG_20221001_092535.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I dzisiejszy SMS od p. Ani: Przed południem nowe szelki, obróżka ubranko na chłodne dni,  2 grawerowane serduszka z naszymi. tel i jej imieniem itd, a po południu wizyta u wet  - czipowanie i bardzo lekarskie Wszystko OK całusy od nas🐕‍🦺🦮🐕🐅😍 😁

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...