Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Synuś jest słodki.

Tak, wszystko wskazuje na to, że mamcia ma domek w Krakowe.  Rozmawiałam z chętnym domkiem dość długo i jak na razie nie mam zastrzeżeń. Sisi/Mimi chce adoptować lekarska para, która od lat pomaga psom. Ma teraz jedną sunię, 3. letnią z odzysku, bo niedawno umarła sunia zabrana z podobnego miejsca jak Mimi. Zawsze mieli dwa psiaczki. Ze względu na ich wiek, współadoptującym będzie syn państwa. 

Wizytę przedA organizuje Tola.

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2022 o 22:23, Poker napisał:

Synuś jest słodki.

Tak, wszystko wskazuje na to, że mamcia ma domek w Krakowe.  Rozmawiałam z chętnym domkiem dość długo i jak na razie nie mam zastrzeżeń. Sisi/Mimi chce adoptować lekarska para, która od lat pomaga psom. Ma teraz jedną sunię, 3. letnią z odzysku, bo niedawno umarła sunia zabrana z podobnego miejsca jak Mimi. Zawsze mieli dwa psiaczki. Ze względu na ich wiek, współadoptującym będzie syn państwa. 

Wizytę przedA organizuje Tola.

 

To rezydentka 

IMG_20220920_092126.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2022 o 22:09, Tola napisał:

Zbliża się dzień wyjazdu suni z łańcucha i jej maluszka.

Wszystko wskazuje na to, że Sisi będzie miała domek w Krakowie, czekamy tylko na wizytę PA.

Jeśli wszystko będzie dobrze, to  być może sunia nie musiałaby jechać do hoteliku, tylko rodzina odebrałaby ją w Krakowie.

klusek jest już bardzo samodzielny, odważny i jemu też trzeba szukać nowej rodziny.

Zdjęcia, które podesłała  p. Kasia, u której jest rodzinka.

20220921_160213.jpg

20220921_160226.jpg

20220921_160409.jpg

20220921_161102.jpg

Wyładniał 🙂 Najładniejsze zdjecia niestety za siatką. Jak cos, to proszę jutro o info, czy pokazać na fb. W sobotę i niedzielę wydaje moje maluchy, to nie będę już miała czasu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2022 o 22:09, Tola napisał:

Zbliża się dzień wyjazdu suni z łańcucha i jej maluszka.

Wszystko wskazuje na to, że Sisi będzie miała domek w Krakowie, czekamy tylko na wizytę PA.

 

Jestem umówiona z bardzo miłą Panią jutro w godz. 16-17-ta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2022 o 11:26, agat21 napisał:

Elu, rozumiem, ale bez wątku jest trudno uzbierać odpowiednią pomoc i koło się zamyka. Jeśli się nie uda mu pomóc, to trudno, ale wątek i tak może być - przecież założenie wątku nie zmusza nikogo do działań niemożliwych.

 

Dnia 22.09.2022 o 21:47, Tola napisał:

 

Rozumiem obawy, ze może się nie udać, ale jestem też tego zdania, że na na pewno byłoby o wiele łatwiej, bo tutaj faktycznie za moment te informacje zaczną się gubić.  No i trudniej dotrzeć nowym osobom.

A na forum są watki, które z różnych przyczyn nie mogły być dalej kontynuowane. 

Zapraszam na wątek biedaka I i bardzo Was proszę o aktywne udzielanie się na wątku.

< L I N K >

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2022 o 20:27, Tola napisał:

Bardzo Ci Elu dziękuję♥️ Pani Ania dzwoni codziennie, wypytuje o Sisi, martwi się jej maluszkiem i tym, że nie ma jeszcze domu. 

 

Po rozmowie z potencjalnym DS wydaje mi się, że wizyta PA to tylko formalność, ale trzeba ją odbyć  🙂   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2022 o 20:29, elik napisał:

Po rozmowie z potencjalnym DS wydaje mi się, że wizyta PA to tylko formalność, ale trzeba ją odbyć  🙂   

No tak. Pani Ania to rozumie i bardzo jej się podoba, że tak dbamy o bezpieczną przyszłość naszych podopiecznych. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem i z radością mogę powiedzieć, że sunia będzie miała wspaniałych opiekunów. Kochają zwierzęta, a szczególnie psy. Pani Ania jest bardzo miłą, kulturalną, ciepłą osobą. W domu rodzinnym Pani Ani zawsze były psy,  W swoim dorosłym życiu Pani Ania też zawsze miała psy, często dwa równocześnie. Sisi będzie miał koleżankę, bardzo całuśną, milutką sunię, która bardzo lubi towarzystwo innych piesków. Widać, że ta sunia jest szczęśliwa. To też pies zabrany interwencyjnie ze szczeniakiem, czy szczeniakami. Państwo mieszkają w centrum miasta, ale w swoistej enklawie - budynek otoczony dużym terenem zieleni, jest ogrodzony. Aby dostać się na teren posesji trzeba skorzystać z domofonu.
To będzie bardzo dobry dom dla Sisi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2022 o 20:54, elik napisał:

Jestem i z radością mogę powiedzieć, że sunia będzie miała wspaniałych opiekunów. Kochają zwierzęta, a szczególnie psy. Pani Ania jest bardzo miłą, kulturalną, ciepłą osobą. W domu rodzinnym Pani Ani zawsze były psy,  W swoim dorosłym życiu Pani Ania też zawsze miała psy, często dwa równocześnie. Sisi będzie miał koleżankę, bardzo całuśną, milutką sunię, która bardzo lubi towarzystwo innych piesków. Widać, że ta sunia jest szczęśliwa. To też pies zabrany interwencyjnie ze szczeniakiem, czy szczeniakami. Państwo mieszkają w centrum miasta, ale w swoistej enklawie - budynek otoczony dużym terenem zieleni, jest ogrodzony. Aby dostać się na teren posesji trzeba skorzystać z domofonu.
To będzie bardzo dobry dom dla Sisi

Eluś  - bardzo dziękuję za wizytę ♥️🌹♥️🌹♥️🌹

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2022 o 21:46, Tola napisał:

Eluś  - bardzo dziękuję za wizytę ♥️🌹♥️🌹♥️🌹

Nie ma za co, cała przyjemność po mojej stronie. W tym przypadku dosłownie. Miło spędziłam czas w towarzystwie Pani Ani.             

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...