Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 15.09.2022 o 20:36, Poker napisał:

Ja ją nazwałam Mimi.

W razie czego to zarobiłam bazarki na Mimi i jej synusia 730 zł. Jak jest potrzeba, to mogę jakąś kwotę przelać. Zarabiam generalnie na hotelik. Nadziejka jeszcze zrobiła bazarek, więc trochę grosza już mają.

Dajemy radę. Dla nas największym obciążeniem są opłaty za hotelowanie, więc Twoja pomoc bezcenna, jak i wszystkich, którzy w ten sposób pomagają zamojszczakom. Na horyzoncie pojawił się dom zainteresowany sunią, wysłałam ankietę. Odezwę się, jak pani ją wypełni i odeśle.

 

Link to comment
Share on other sites

Pamiętacie Zoję, znalezioną przy drodze w naszych stronach, była w tym samym kojcu, w którym teraz jest Mimi z Kluskiem. Bardzo szybko znalazła dom w Bytomiu i od razu pojechała do DS, wtedy w czerwcu psy też transportowała Aska7. Sunia nie miała swojego wątku, więc tutaj wstawiam ostatnie info z domu stałego - Adopcja Zojki to najlepsze co nas spotkało 🙂 Znalazła się chyba specjalnie dla nas ❤FB_IMG_1663327545076.jpg.80bcf3cf71d7521764e829fb66097192.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.09.2022 o 13:42, Tola napisał:

Pamiętacie Zoję, znalezioną przy drodze w naszych stronach, była w tym samym kojcu, w którym teraz jest Mimi z Kluskiem. Bardzo szybko znalazła dom w Bytomiu i od razu pojechała do DS, wtedy w czerwcu psy też transportowała Aska7. Nie miała swojego wątku, więc tutaj wstawiam ostatnie info z domu stałego - Adopcja Zojki to najlepsze co nas spotkało 🙂 Znalazła się chyba specjalnie dla nas ❤FB_IMG_1663327545076.jpg.80bcf3cf71d7521764e829fb66097192.jpg

Pan nią był zachwycony od pierwszego wejrzenia i zreszta wzajemnie. Bardzo miło czytać takie słowa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2022 o 20:19, Tola napisał:

Piękna sunia ( dobrze byłoby nadać jej imię😉) i Klusek -  dzisiaj w lecznicy. Klusek to prawdziwy kluch, przybył  kolejne 20 dag.

IMG-20220915-WA0049.jpg

IMG-20220915-WA0054.jpg

IMG-20220915-WA0053.jpg

IMG-20220915-WA0052.jpg

IMG-20220915-WA0051.jpg

IMG-20220915-WA0050.jpg

                                                  🍀🍀❤️❤️🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2022 o 08:39, Onaa napisał:

Zbliża się wyjazd psiaków z Zamościa, więc zapytam jeszcze raz
Czy byłby chętny ktoś ze mną do spółki wziąć odpowiedzialność za jakiegoś pieska ze schroniska?
Myślałam o tej suczce powyżej lub o piesku 😳
I o miejscu u Jagny

Suczkę powyżej ma pod opieką Poker.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2022 o 08:39, Onaa napisał:

Zbliża się wyjazd psiaków z Zamościa, 

więc zapytam jeszcze raz 

Czy byłby chętny ktoś ze mną do spółki wziąć odpowiedzialność za jakiegoś pieska ze schroniska? 

Myślałam o tej suczce powyżej lub o piesku 😳

I o miejscu u Jagny

 

Reniu, mnie siedzi w głowie ten piesek na posesji. Może zdecydujmy się razem mu pomóc. Sama nie mam odwagi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2022 o 13:54, Jo37 napisał:

Grażyna i ja weźmiemy do Jaagi czarną sunię

IMG-20220703-WA0046.jpg

Gdyby jej nie było to prosimy o sprawdzenie tego  czarnego pieska

IMG-20220703-WA0057.jpg

 

Ojej, jak się cieszę😃 To ta suczka ktorą chciałam wziąć, ale stale coś się trafiało i ona caly czas siedzi mi w głowie. To najlepsza niespodzianka. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2022 o 15:00, Onaa napisał:

Cieszę się że i temu pieskowi z posesji się udało i że Jo37 z Grażynką dadzą nowe życie kolejnej psiej bidzie zamojskiej.

Jagno, ta miejscówka u Ciebie już zajęta tak bo to było jedno miejsce ?

Jezeli będzie to czarna suczka, to ją wezme do domu i wtedy będzie nadal wolna buda. Natomiast gdyby mial być ten kudłaty czarny samiec, to bylby do kojca i nie będzie miejsca.

Mam nadzieje, ze skoro czarna suczka siedzi tam juz tak długo, to jest dalej i przyjedzie. Musimy czekać do wizyty Toli w schronisku. Ta sunia, która wypatrzyłaś jest jest ładna i jak widac przydałby się jej wyjazd ze schroniska, zanim jej puszysta sierść będzie mieć kontakt z jesiennymi słotami , bo zamieni się w wilgotne filce.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2022 o 19:54, elik napisał:

Młoda, ładna to może zróbmy jej ogłoszenia.  Pani mogłaby ją przetrzymać jako DT?

Elu, a nie dałabyś radę wziąć ją na miesce chłopaków w Bieszczady? To juz można by ruszyć z ogłoszeniami, gdyby miała zapewnioną miejscówkę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2022 o 15:54, Jaaga napisał:

Jezeli będzie to czarna suczka, to ją wezme do domu i wtedy będzie nadal wolna buda. Natomiast gdyby mial być ten kudłaty czarny samiec, to bylby do kojca i nie będzie miejsca.

Jagna, a może Youri przyjmiesz? On może być w domu, jest ugodowy...Takie przynajmniej mam info...Może byc w kojcu..on puchaty...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2022 o 10:25, Alaskan malamutte napisał:

Jagna, a może Youri przyjmiesz? On może być w domu, jest ugodowy...Takie przynajmniej mam info...Może byc w kojcu..on puchaty...

Asiu, jak pisałam tu wczesniej, dla psa miałabym miejsce tylko w kojcu, a dla niego, który jest teraz w domu z ludźmi byłoby to chyba krzywdą. Zastanówcie się  i daj znać. Tą czarną sunie chciałam wziąć po śmierci naszej Neli i robimy wyjątek, że bedzie w domu, bo myślę od niej od miesięcy, a z króciutka sierścią do kojca to nie bardzo. Kudlatego samca nie mam jak wziąć do domu, bo wszystkie większe psy siedzą bez perspektyw w najbliższym czasie na DS.

  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...