Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 13.09.2022 o 22:42, Tola napisał:

Czarna suczka, która jedzie do szafirki, jest już po zabiegu sterylizacji, parę dni może zostać  w lecznicy;  co później -  nie wiem. Jedyny szczeniak, który został, suczka, czeka na mamę i transport u kobiety, która je dokarmiała. 

IMG_20220913_224201.jpg

Cudo... oby wszystko przebiegło pomyślnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 22:42, Tola napisał:

Czarna suczka, która jedzie do szafirki, jest już po zabiegu sterylizacji, parę dni może zostać  w lecznicy;  co później -  nie wiem. Jedyny szczeniak, który został, suczka, czeka na mamę i transport u kobiety, która je dokarmiała. 

IMG_20220913_224201.jpg

Śliczna.  Masz tylko jedno zdjęcie? Może juz ją ogłosić, bo jest zawsze szansa, że dom się pojawi? Strach, jak kobieta nie będzie chciała czekać do transportu i tez ja gdzieś wyda. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2022 o 08:21, Jaaga napisał:

Śliczna.  Masz tylko jedno zdjęcie? Może juz ją ogłosić, bo jest zawsze szansa, że dom się pojawi? Strach, jak kobieta nie będzie chciała czekać do transportu i tez ja gdzieś wyda. 

Mam tylko to zdjęcie. Dzwonię tam co drugi dzień,  dopytuję, zapewniam,że transport już jest, tylko trzeba jeszcze moment poczekać.  TZ dostarczył karmę, więc też mają wsparcie. Mam nadzieję, że dotrwają do 21, potem tylko 6 dni i już pojadą do szafirki. 

Link to comment
Share on other sites

Były dwa zapytania z Krakowa o sunię z łańcucha; jeden dom nie wart uwagi, druga pani sympatyczna, ale to miałby być pierwszy pies w rodzinie - pani pytała o zachowanie suni w domu, o jej historię. Miała porozmawiać z mężem, ale  już nie oddzwoniła.  

Link to comment
Share on other sites

Szukam pomocy dla tego dzieciaka - ma 8 mies., jego właścicielką jest starsza kobieta. Pies jest pozostawiony sam, całymi dniami jest bez człowieka, tkwi więc przy ogrodzeniu i prosi o głaskanie i chociaż chwilę kontaktu. Kobieta chce się psa pozbyć, prosi o jego zabranie; boję się, żeby nie trafił na ulicę albo na łańcuch. Pies ma książeczkę, jest zaszcepiony. 

received_804733590665959.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2022 o 16:34, Tola napisał:

Szukam pomocy dla tego dzieciaka - ma 8 mies., jego właścicielką jest starsza kobieta. Pies jest pozostawiony sam, całymi dniami jest bez człowieka, tkwi więc przy ogrodzeniu i prosi o głaskanie i chociaż chwilę kontaktu. Kobieta chce się psa pozbyć, prosi o jego zabranie; boję się, żeby nie trafił na ulicę albo na łańcuch. Pies ma książeczkę, jest zaszcepiony. 

received_804733590665959.jpeg

Biedactwo, nie mam głowy do szukania mu miejsca, ale może Jaaga by go przyjęła.

W razie czego mogę zrobić bazarek i żebrać o deklaracje.

Myślę, że długo by na domek nie czekał.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2022 o 17:08, Gabi79 napisał:

Biedactwo, nie mam głowy do szukania mu miejsca, ale może Jaaga by go przyjęła.

W razie czego mogę zrobić bazarek i żebrać o deklaracje.

Myślę, że długo by na domek nie czekał.

Ja mogę tylko na wybieg z budą, nie do domu, jak pisałam. No i koniecznie pies musi miec opiekuna lub pełne deklaracje. Policzyłam sobie i Krecik, którego ostatnio znalazłam jest 11 psem na naszym utrzymaniu.  Okazjonalnie trzem ukraińskim raz na kilka miesięcy kupie karme ze zbiorek, ale normalnie na co dzień wszystkie utrzymujemy sami. Do tego 11 kotów. Tu juz jedzenie, żwirek, leczenie i profilaktyka sa tylko na naszej głowie.  Przykro mi, ale nic więcej nadto zaoferować nie mogę. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2022 o 16:34, Tola napisał:

Szukam pomocy dla tego dzieciaka - ma 8 mies., jego właścicielką jest starsza kobieta. Pies jest pozostawiony sam, całymi dniami jest bez człowieka, tkwi więc przy ogrodzeniu i prosi o głaskanie i chociaż chwilę kontaktu. Kobieta chce się psa pozbyć, prosi o jego zabranie; boję się, żeby nie trafił na ulicę albo na łańcuch. Pies ma książeczkę, jest zaszcepiony. 

received_804733590665959.jpeg

 

Dnia 14.09.2022 o 17:08, Gabi79 napisał:

Biedactwo, nie mam głowy do szukania mu miejsca, ale może Jaaga by go przyjęła.

W razie czego mogę zrobić bazarek i żebrać o deklaracje.

Myślę, że długo by na domek nie czekał.

Jeszcze zdjęcia niechcianego, ma 9 mies.

IMG-20220914-WA0008.jpg

IMG-20220914-WA0007.jpg

IMG-20220914-WA0009.jpg

IMG-20220914-WA0010.jpg

IMG-20220914-WA0011.jpg

IMG-20220914-WA0012.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mix labradora. Jednak te pręty na zdjęciach nie pomogą w szukaniu domu. Domyslam się, że zdjęcia robiła osoba, która psa zgłosiła do fundacji, ale może poprosi właścicieli o kilka fotek domowych, skoro che się go pozbyć? Psiak w najtrudniejszym wieku, jak ludzki nastolatek. Bez zainteresowania właścicieli  i jakiegokolwiek prowadzenia nie dziwie się, że trudny do ogarnięcia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2022 o 08:38, Jaaga napisał:

Mix labradora. Jednak te pręty na zdjęciach nie pomogą w szukaniu domu. Domyslam się, że zdjęcia robiła osoba, która psa zgłosiła do fundacji, ale może poprosi właścicieli o kilka fotek domowych, skoro che się go pozbyć? Psiak w najtrudniejszym wieku, jak ludzki nastolatek. Bez zainteresowania właścicieli  i jakiegokolwiek prowadzenia nie dziwie się, że trudny do ogarnięcia. 

Pies w mieszka u starszej kobiety, tam nie ma więcej nikogo. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...