Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Tysiu, mogę na bazie Twojego tekstu utworzyć mój?

Zajrzałam do Twojego ogłoszenia i się zastanawiam czy pisać, że będzie wykastrowana przez adopcją.  To jest raczej niemożliwe, więc informacja wprowadzi w błąd potencjalnych chętnych. Niektórzy potem się wkurzają, że w ogłoszeniu podana jest nieprawdziwa informacja.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2022 o 11:14, Poker napisał:

No właśnie, czy mogę Tolu podać kontakt do Ciebie?  Wyjeżdżam na urlop 18, a wracam 30. Będę oczywiście zaglądać na wątek i uczestniczyć w decyzjach.

Sunia pewnie da radę chodzić na smyczy, bo była na łańcuchu.

Oczywiście, kontakt może być do mnie, one dla  mnie bardzo ważne ♥️ Ja też zrobię suni i maluszkowi olx, tylko złapię czas😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2022 o 12:24, Poker napisał:

Tysiu, mogę na bazie Twojego tekstu utworzyć mój?

Zajrzałam do Twojego ogłoszenia i się zastanawiam czy pisać, że będzie wykastrowana przez adopcją.  To jest raczej niemożliwe, więc informacja wprowadzi w błąd potencjalnych chętnych. Niektórzy potem się wkurzają, że w ogłoszeniu podana jest nieprawdziwa informacja.

Moim zdaniem trzeba napisać,że czeka na zabieg, a jak ktoś zadzwoni, to będziemy rozmawiac😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2022 o 11:26, Tola napisał:

Za chore kociątko u Jagny, Groszka, jest do wypłaty 441,80 zł.

 Dziekuję bardzo Tolu za zorganizowanie zbiórki. Gdyby nie Ty, to zostałabym sama z kolejnym długiem. Jak mówiłam Ci, tą cześć, która zostanie, chciałabym przeznaczyć na zakup surowicy, którą zużyłam dla schroniskowych zamojszczaków, a muszę oddać. Wtedy znacznie mniej zostałoby mi do zapłaty za nią.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 11:59, Tola napisał:

Sznaucerowaty, który jedzie pod opiekę Sara2011

IMG-20220803-WA0028.jpg

Maksio, bo tak go nazwałam ma już DS. W sumie zatoczył koło, z Zamościa pojechał do Nowej Soli, stamtąd go odebrałam i pojechał do mnie na BDT do Gorzowa Wlkp. A DS znalazł pod Katowicami :). W DS jest od tygodnia. Maksio to przekochany piesek, trochę jeszcze taki nieoszlifowany diament, jak się opanuje ciągnięcie na smyczy i rzucanie się  na przejeżdżające auta to będzie ideał. A poza tym to wspaniały, wesoły, uwielbiający piłeczki psiaczek. Bardzo długo biłam się z myślami, czy nie zostawić go u mnie bo całkowicie zawładnął moim sercem. Przeważyło to, że mieszkając w domu jednorodzinnym , w spokojnej okolicy, gdzie nie jeżdżą non stop auta będzie mniej bodźców i będzie miał lepiej. I nawet nie zaczęłam go ogłaszać, DS sam się zgłosił :). Ten DS adoptował ode mnie 3 lata temu Axę z Radys. Wtedy Państwo jeszcze mieszkali w Katowicach. Potem kupili dom i wyprowadzili się pod miasto a teraz dojrzeli do decyzji o drugim piesku, towarzyszu dla Axy i dla siebie. Zadzwonili do mnie z pytaniem czy nie mam jakiegoś pieska do adopcji, chcieli psiaka z domu tymczasowego. To bardzo fajny dom, przez te wszystkie lata cały czas są ze mną w kontakcie, dzwonią i przysyłają zdjęcia. Państwo chcieli nawet przyjechać do Gorzowa po Maksia ale ponieważ ja jechałam do rodziny za W-wę więc umówiliśmy się w Strykowie niedaleko Łodzi na przecięciu autostrad A2i A1  i tam nastąpiło przekazanie Maksia. I chociaż wiem że ma super domek to ja nadal w żałobie...

3.thumb.jpg.8e7c3ade41bdff41f43a6737fec7db33.jpg

1.jpg.50974eee718d9dcf1186c5910e4ec0b7.jpg

2.thumb.jpg.fdc47ef18fd5a44237023fb66f5faf3e.jpg

4.thumb.jpg.6698637e8162e316dc3e0d4958aa63f8.jpg

5.thumb.jpg.73b5a40daf15babb3deedac1ffc92376.jpg

7.jpg.a835759efab017ee7bc5b26b9e2485d8.jpg

6.jpg.209ca865142a5e8b48945ba5727ff863.jpg

  • Like 10
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2022 o 21:34, Sara2011 napisał:

Maksio, bo tak go nazwałam ma już DS. W sumie zatoczył koło, z Zamościa pojechał do Nowej Soli, stamtąd go odebrałam i pojechał do mnie na BDT do Gorzowa Wlkp. A DS znalazł pod Katowicami :). W DS jest od tygodnia. Maksio to przekochany piesek, trochę jeszcze taki nieoszlifowany diament, jak się opanuje ciągnięcie na smyczy i rzucanie się  na przejeżdżające auta to będzie ideał. A poza tym to wspaniały, wesoły, uwielbiający piłeczki psiaczek. Bardzo długo biłam się z myślami, czy nie zostawić go u mnie bo całkowicie zawładnął moim sercem. Przeważyło to, że mieszkając w domu jednorodzinnym , w spokojnej okolicy, gdzie nie jeżdżą non stop auta będzie mniej bodźców i będzie miał lepiej. I nawet nie zaczęłam go ogłaszać, DS sam się zgłosił :). Ten DS adoptował ode mnie 3 lata temu Axę z Radys. Wtedy Państwo jeszcze mieszkali w Katowicach. Potem kupili dom i wyprowadzili się pod miasto a teraz dojrzeli do decyzji o drugim piesku, towarzyszu dla Axy i dla siebie. Zadzwonili do mnie z pytaniem czy nie mam jakiegoś pieska do adopcji, chcieli psiaka z domu tymczasowego. To bardzo fajny dom, przez te wszystkie lata cały czas są ze mną w kontakcie, dzwonią i przysyłają zdjęcia. Państwo chcieli nawet przyjechać do Gorzowa po Maksia ale ponieważ ja jechałam do rodziny za W-wę więc umówiliśmy się w Strykowie niedaleko Łodzi na przecięciu autostrad A2i A1  i tam nastąpiło przekazanie Maksia. I chociaż wiem że ma super domek to ja nadal w żałobie...

3.thumb.jpg.8e7c3ade41bdff41f43a6737fec7db33.jpg

1.jpg.50974eee718d9dcf1186c5910e4ec0b7.jpg

2.thumb.jpg.fdc47ef18fd5a44237023fb66f5faf3e.jpg

4.thumb.jpg.6698637e8162e316dc3e0d4958aa63f8.jpg

5.thumb.jpg.73b5a40daf15babb3deedac1ffc92376.jpg

7.jpg.a835759efab017ee7bc5b26b9e2485d8.jpg

6.jpg.209ca865142a5e8b48945ba5727ff863.jpg

Piękny jest 😍Wspaniała wiadomość, bardzo się cieszę🥰 Parę dni temu myślałam o Maksiu, miałam nawet zapytać, jak chłopak się miewa, a tu już w swoim domu♥️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W związku ze zbliżającym sie transportem psów z zamojskiego schroniska, chciałam poinformowac, że robimy nowy wybieg, więc gdyby ktoś był chętny umieścić u nas hotelikowo psa średniego/większego, to zapraszam do kontaktu. Ocieplana buda, wybieg na noc i reszta terenu w ciągu dnia do dyspozycji.

Do pomysłu skłoniła mnie sytuacja z Zewem, który sam jeden blokuje cały duży wybrukowany wybieg, kojec w środku i 3 budy. Chyba więc lepiej zrobić mu wybieg mniejszy, z jedną budą, a ten duży byłby wtedy wolny dla bardziej przyjacielskich względem siebie dwóch psów 😉

Wiem, że hotelowanie w budzie jest znacznie mniej popularne, ale osobiscie wybrałabym dla psa cieplutką budę, przestrzeń, zabezpieczony wybieg i kontakt z innymi psami luzem w ciągu dnia, niż wydzielony mikro kojec w wypłytkowanym malutkim, ale ogrzewanym pomieszczeniu, jak to czesto zdarza się w hotelikach. Gdzie pies może stać lub kręcić się w kółko, wilgoć wynikająca z pobytu kilku psów pojawia sie i spływa po ścianach, a każde wysikanie powoduje powódz na płytkach i zostaje na psie.

Jedynym warunkiem jest to, żeby pies wczesniej został zaszczepiony. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2022 o 21:48, Tola napisał:

Piękny jest 😍Wspaniała wiadomość, bardzo się cieszę🥰 Parę dni temu myślałam o Maksiu, miałam nawet zapytać, jak chłopak się miewa, a tu już w swoim domu♥️

Ja też się bardzo cieszę z DS Maksia. Wygląda na zadomowionego, siostrzyczka też cudowna.

Szczęścia Maksiuniu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...