Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 14.07.2022 o 13:25, Poker napisał:

Zgoda. 

Skąd my mamy tyle kasy? 

 

Dnia 14.07.2022 o 13:27, Alaskan malamutte napisał:

Pokerku...milionerki z nas😄

 

 

Dnia 14.07.2022 o 13:39, Poker napisał:

Tiaaaa, mamy miliony groszy.

Ja jeszcze nie wiem za co utrzymamy maluszka, ale jak tu zostawić mamusię 😞 Zakładam, że musi się udać i nie dopuszczam do siebie innej opcji !

Dzisiaj wyjeżdżam z psiakami i z mężem do przyczepy i wracam w niedzielę wieczorem. Będę zaglądać, ale rzadziej, ale to nie znaczy, że rezygnuję z pomocy. Sunia nr 3 jest pod naszą opieką 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2022 o 13:58, Ewa Marta napisał:

 

 

Ja jeszcze nie wiem za co utrzymamy maluszka, ale jak tu zostawić mamusię 😞 Zakładam, że musi się udać i nie dopuszczam do siebie innej opcji !

Dzisiaj wyjeżdżam z psiakami i z mężem do przyczepy i wracam w niedzielę wieczorem. Będę zaglądać, ale rzadziej, ale to nie znaczy, że rezygnuję z pomocy. Sunia nr 3 jest pod naszą opieką 🙂

Ewuniu...nie zostawimy mamusi..główkujemy z Tolą jak jej pomóc...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2022 o 12:06, Alaskan malamutte napisał:

Kto jeszcze pomoże maluchom???

Telefon z ogłoszeń i szukanie domku biorę na siebie!!!😏

Asiu,czy ja mogę wziąć sunię(mamę) pod opiekę tj.opłata hoteliku;założenie wątku,skarbnikowanie? Ogłoszenia,szukanie domku i decyzja o domku by należała do Ciebie?

Jeżeli byłby założony jeden wątek dla rodzinki to oczywiście bym opłacała hotel.

Rozumiem,że suczka by pojechała do szafirki?

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2022 o 18:26, Anula napisał:

Asiu,czy ja mogę wziąć sunię(mamę) pod opiekę tj.opłata hoteliku;założenie wątku,skarbnikowanie? Ogłoszenia,szukanie domku i decyzja o domku by należała do Ciebie?

Jeżeli byłby założony jeden wątek dla rodzinki to oczywiście bym opłacała hotel.

Rozumiem,że suczka by pojechała do szafirki?

Gdybyś wzięła pod opiekę matkę do Hani,to do mnie mogą trafić wszystkie szczeniaki.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2022 o 18:26, Anula napisał:

Asiu,czy ja mogę wziąć sunię(mamę) pod opiekę tj.opłata hoteliku;założenie wątku,skarbnikowanie? Ogłoszenia,szukanie domku i decyzja o domku by należała do Ciebie?

Jeżeli byłby założony jeden wątek dla rodzinki to oczywiście bym opłacała hotel.

Rozumiem,że suczka by pojechała do szafirki?

Anulko. Byloby cudownie!!

Jak najbardziej ogloszenie i odbieranie telefonów, weryfikacja domków biorę ma siebie.

Poczekajmy na Tolę. Ona napisze wszystko odnośnie miejsca gdzie rodzinka pojedzie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2022 o 19:17, Alaskan malamutte napisał:

Anulko. Byloby cudownie!!

Jak najbardziej ogloszenie i odbieranie telefonów, weryfikacja domków biorę ma siebie.

Poczekajmy na Tolę. Ona napisze wszystko odnośnie miejsca gdzie rodzinka pojedzie.

To czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że wszystkie psiaki  mają opiekunów, jestem ogromnie wdzięczna♥️♥️♥️  A ja też mam super wiadomość - wszystkie psy mają gdzie jechać🙂 - do Jagny pojadą wszystkie szczeniaki, a Hania przyjmie 2 suczki ze schroniska i dodatkowo weźmie też mamę szczeniaków 😁♥️♥️♥️ 😁🙂 ♥️♥️♥️

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2022 o 08:24, Tola napisał:

 Bardzo się cieszę, że wszystkie psiaki i mają mają opiekunów, jestem ogromnie wdzięczna♥️♥️♥️  A ja też mam super wiadomość - ws. Do Jagny pojadą wszystkie szczeniaki, a Hania przyjmie 2 suczki ze schroniska i dodatkowo weźmie też mamę szczeniakówzystkie psiaki mają gdzie jechać😁. Do Jagny pojadą wszystkie szczeniaki, a Hania przyjmie 2 suczki ze schroniska i dodatkowo weźmie też mamę szczeniaków

Super wiadomość♥️

Link to comment
Share on other sites

Organizacja transportu  nie będzie prosta pomimo że to jeden kierunek, ale do zabrania jest 6 szczeniaków + jedno małe kocię do Jagny do Jarząbkowic i 4 dorosłe  nieduże psy do  szafirki. Nie uda się zabrać wszystkich jednocześnie jednym autem. Prawdopodobnie potrzebny będzie bazarek transportowy, bo jest taka opcja, że Szafirek może wyjechać po psy do Opola i Katowic, ale nadal nie mamy pomysłu na  początkową trasę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2022 o 10:52, Tola napisał:

Organizacja transportu  nie będzie prosta pomimo że to jeden kierunek, ale do zabrania jest 6 szczeniaków + jedno małe kocię do Jagny do Jarząbkowic i 4 dorosłe  nieduże psy do  szafirki. Nie uda się zabrać wszystkich jednocześnie jednym autem. Prawdopodobnie potrzebny będzie bazarek transportowy, bo jest taka opcja, że Szafirek może wyjechać po psy do Opola i Katowic, ale nadal nie mamy pomysłu na  początkową trasę.

Od nas też prawdopodobnie jechałoby jedno kocię, ale to musiałaby potwierdzić Dora bo ona chyba ustalała z Jaagą. 

Dołożę do transportu pewną kwotę z naszych środków (wstępnie 50 zl) i będę zapraszać na bazarek transportowy jeśli powstanie 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2022 o 11:16, sue napisał:

Od nas też prawdopodobnie jechałoby jedno kocię, ale to musiałaby potwierdzić Dora bo ona chyba ustalała z Jaagą. 

Dołożę do transportu pewną kwotę z naszych środków (wstępnie 50 zl) i będę zapraszać na bazarek transportowy jeśli powstanie 🙂

Dora nie ustalała,  ale jak napisalam na wątku  jeden kociak po teście może przyjechać i to aktualne. Tylko prosiłabym o finansowanie ewentualnego leczenia czy profilaktyki weterynaryjnej i ogloszenia z pierwszym kontaktem na kogoś. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...