Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 3.07.2022 o 13:42, Tola napisał:

Zagródka dla szczeniaków - w środku wczoraj przywiezione szczeniaki. Pierwsze po lewej i po prawej to małe dorosłe suczki, które już pokazywałam wcześniej. Obie na pewno miały niedawno szczeniaki.

 

IMG-20220703-WA0012.jpg

 

Ta ruda wygląda całkiem jak Brawurka, ma taki sam wyraz pysia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2022 o 13:30, Tola napisał:

Jaki fajny ten łaciatek, super umaszczenie, sylwetka i uszka.  

IMG-20220703-WA0088.jpg

Pręgusek widać zmęczony życiem. Mam wielką nadzieję, że uda mu się pomóc.

IMG-20220703-WA0086.jpg

Kolejny żywy szkielet. Jeszcze aktywny, ale na ile mu starczy sił...

IMG-20220703-WA0083.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

O nie, znowu tyle nieszczęścia.... Ja nadal mam problemy z internetem i nie mam jak uzupełnić wątku Karmelka. Napiszę więc tutaj w skrócie. U nas wszystko ok, nie licząc momentów, gdy Leoś próbuje na Karmelka zapolować. Byliśmy dzisiaj na szczepieniu ( koszty ponownie pokryje ZEA, za co bardzo dziękuję). Karmelek tak lamentował, jak szliśmy, iż stwierdziłam, że decyzja w końcu musi zapaść: KARMELEK ZOSTAJE NA STAŁE 😃. Kocham go całym ❤️ i nie wyobrażam sobie go oddać 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 14:51, Gabi79 napisał:

O nie, znowu tyle nieszczęścia.... Ja nadal mam problemy z internetem i nie mam jak uzupełnić wątku Karmelka. Napiszę więc tutaj w skrócie. U nas wszystko ok, nie licząc momentów, gdy Leoś próbuje na Karmelka zapolować. Byliśmy dzisiaj na szczepieniu ( koszty ponownie pokryje ZEA, za co bardzo dziękuję). Karmelek tak lamentował, jak szliśmy, iż stwierdziłam, że decyzja w końcu musi zapaść: KARMELEK ZOSTAJE NA STAŁE 😃. Kocham go całym ❤️ i nie wyobrażam sobie go oddać 

No i tu również napiszę to,co Alaskan Malamute: KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ TAKIEJ DECYZJI🤣🤣🤣❤️❤️❤️ 😻😻😻

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 15:45, kado napisał:

No i tu również napiszę to,co Alaskan Malamute: KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ TAKIEJ DECYZJI🤣🤣🤣❤️❤️❤️ 😻😻😻

Ja już się nie nadaję na bycie DT, Leoś też miał być tymczasowo 😃

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 14:51, Gabi79 napisał:

Karmelek tak lamentował, jak szliśmy, iż stwierdziłam, że decyzja w końcu musi zapaść: KARMELEK ZOSTAJE NA STAŁE 😃. Kocham go całym ❤️ i nie wyobrażam sobie go oddać 

Gratulacje 😘  Taka fajna wiadomość przy poniedziałku  😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 14:51, Gabi79 napisał:

Karmelek tak lamentował, jak szliśmy, iż stwierdziłam, że decyzja w końcu musi zapaść: KARMELEK ZOSTAJE NA STAŁE 😃. Kocham go całym ❤️ i nie wyobrażam sobie go oddać 

Ja wiedziałam, że tak będzie, aha,aha 🥰

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 14:51, Gabi79 napisał:

O nie, znowu tyle nieszczęścia.... Ja nadal mam problemy z internetem i nie mam jak uzupełnić wątku Karmelka. Napiszę więc tutaj w skrócie. U nas wszystko ok, nie licząc momentów, gdy Leoś próbuje na Karmelka zapolować. Byliśmy dzisiaj na szczepieniu ( koszty ponownie pokryje ZEA, za co bardzo dziękuję). Karmelek tak lamentował, jak szliśmy, iż stwierdziłam, że decyzja w końcu musi zapaść: KARMELEK ZOSTAJE NA STAŁE 😃. Kocham go całym ❤️ i nie wyobrażam sobie go oddać 

😍😍😍😃😃😁😁😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 14:51, Gabi79 napisał:

O nie, znowu tyle nieszczęścia.... Ja nadal mam problemy z internetem i nie mam jak uzupełnić wątku Karmelka. Napiszę więc tutaj w skrócie. U nas wszystko ok, nie licząc momentów, gdy Leoś próbuje na Karmelka zapolować. Byliśmy dzisiaj na szczepieniu ( koszty ponownie pokryje ZEA, za co bardzo dziękuję). Karmelek tak lamentował, jak szliśmy, iż stwierdziłam, że decyzja w końcu musi zapaść: KARMELEK ZOSTAJE NA STAŁE 😃. Kocham go całym ❤️ i nie wyobrażam sobie go oddać 

Ogromnie się cieszę z takiej decyzji, gratuluję - czyli takim sposobem 9 kociaków ma swoje własne domy:)

Dnia 4.07.2022 o 15:24, Sara2011 napisał:

Tolu, a to piesek czy suczka ?

https://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2022_07/IMG-20220703-WA0113.jpg.d55e6497c7a5fb72d1d39f7a10e1298a.jpg

Piesek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 23:32, Tola napisał:

 

IMGP1783.JPG

 

Niepotrzebnie zaglądnęłam  bo to moj Borynio i znowu beczę. Tak mi go już brakuje😭 Nie bylam jeszcze gotowa na jego zdjęcia i tym bardziej w takim stanie. Może gdyby mial lepsze i lżejsze życie, to jeszcze byłby ze mną. 

Ratujcie pręguska. Każdy jego dzień się liczy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2022 o 00:01, Jaaga napisał:

Niepotrzebnie zaglądnęłam  bo to moj Borynio i znowu beczę. Tak mi go już brakuje😭 Nie bylam jeszcze gotowa na jego zdjęcia i tym bardziej w takim stanie. Może gdyby mial lepsze i lżejsze życie, to jeszcze byłby ze mną. 

Ratujcie pręguska. Każdy jego dzień się liczy.

Próbujemy. Kolejny pies, który rozwala serce na kawałki. Zresztą tam każdy taki jest 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2022 o 13:30, Tola napisał:

IMG-20220703-WA0099.jpg

Tolu, czy kojarzysz tego psa w środku za zielona chyba budą? Musi być bardzo przestraszony. Możesz go sprawdzić następnym razem lub na swoich zdjęciach z tego kojca? Jesli tam spędza czas, to wegetacja, nie życie. 

Link to comment
Share on other sites

Martusiu bardzo dziękuję za zarezerwowanie psiaczka i za wielka ilość jego zdjęć.

Teraz transport z Zamościa do hoteliku w Bieszczadach to priorytetowa sprawa.

Na dniach założę psiakowi wątek i hm, hmmmm agat21 bardzo gorąco proszę o bazarek imienny dlatego przystojniaka.

Chłopak na razie ma pewnie sporą ilość  pasożytów, ale to psu nie przyda się na nic. Potrzebna kasa. Ja oczywiście już szykuję bazarek dla niego, ale jak zwykle, na początek będzie potrzebna góra kasy w tym na transport i diagnostykę. Anulka będzie wspierać psiaka finansowo, ale korzystajmy z oszczędności z umiarem, może uda się uratować życie jeszcze jednego psiaczka?

Bardzo serdecznie proszę pomóżcie psiakowi odzyskać wiarę w człowieka i znaleźć dobry dom.  Na początek zafundujmy mu transport i pobyt w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2022 o 00:11, Jaaga napisał:

Tolu, czy kojarzysz tego psa w środku za zielona chyba budą? Musi być bardzo przestraszony. Możesz go sprawdzić następnym razem lub na swoich zdjęciach z tego kojca? Jesli tam spędza czas, to wegetacja, nie życie. 

Psa nie kojarzę, widocznie rzadko kiedy jest na zewnątrz, jak będę w schronisku to spróbuje wypytać o niego.

To ostatni boks, tam gdzie był Zew i Cudny; przejrzałam zdjęcia z tego boksu i na wybiegu nie ma takiego psa.

A może to jakiś nowy...

Link to comment
Share on other sites

Mam dobrą wiadomość - dwie dorosłe sunie z zagródki  mają szansę na wyjazd ze schroniska:)

Dzisiaj zostały zaszczepione p/wirusówkom na koszt ZEA, czeka je jeszcze sterylizacja, a potem, jak wszystko się dobrze ułoży, pojadą do Jaaga pod opiekę AM i moją.

Może jeszcze jakiś szczęściarz zabierze się w tamtym kierunku, bo transport na wagę złota.

sunie.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2022 o 20:54, Tola napisał:

Psa nie kojarzę, widocznie rzadko kiedy jest na zewnątrz, jak będę w schronisku to spróbuje wypytać o niego.

To ostatni boks, tam gdzie był Zew i Cudny; przejrzałam zdjęcia z tego boksu i na wybiegu nie ma takiego psa.

A może to jakiś nowy...

Wypytaj proszę. Współczuję mu, jesli był z Zewem. Bardzo prawdopodobne, że nie jest nowy, bo zabiegi przecież wstrzymane z powodu temperatur. Raczej tak żyje ze strachu koczując w środku i nie wychodząc.

Pracownik sprawdzając musiałby wejsć do środka, bo oni tez mogą go nie kojarzyć. Nie widziałam go na żadnym z Twoich zdjęć, a haszczak przewija się na wielu. To dla niego jedyna szansa. Minę ma wystraszoną, a zacieki łzowe widoczne nawet  z daleka i w tak kiepskim świetle. Zazwyczaj wzmagają się ze stresu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...