Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

On 6/20/2022 at 2:15 PM, Tola said:

W schronie jest bardzo krótko, bo jak poprzednio robiłam zdjęcia, to jej nie było, prawdopodobnie była zamknięta po sterylizacji. Jest bardzo przestraszona, uciekała przed pracownikiem do budy,(próbował założyć jej smycz), ale nie gryzie. Sunia jest niewielka, drobna, bardzo wychudzona, długie łapki. Nowa w boksie jest też ta jasna suczka.

Gdyby ktoś coś to 50 zl stałej dla malutkiej.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Na koncie fundacji jest wpłata z bazarku Jo37 BAZAREK - 88 zł (17.06.), bardzo dziękuję. serce-ruchomy-obrazek-0641.gif

Całą kwotę przeznaczam na opłatę faktury z lecznicy Vita Wet w Zamościu  za leczenie 9 kociaków, o których tu pisałam 

(2 kocurki nadal są w trakcie leczenia).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2022 o 16:38, Tola napisał:

Na koncie fundacji jest wpłata z bazarku Jo37 BAZAREK - 88 zł (17.06.), bardzo dziękuję. serce-ruchomy-obrazek-0641.gif

Całą kwotę przeznaczam na opłatę faktury z lecznicy Vita Wet w Zamościu  za leczenie 9 kociaków, o których tu pisałam 

(2 kocurki nadal są w trakcie leczenia).

A jaki dług jeezcze pozostał do spłacenia?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2022 o 17:47, kado napisał:

A jaki dług jeezcze pozostał do spłacenia?

Nie mamy  faktury z lecznicy, w ubiegłym tyg. był jeszcze na wizycie maluszek od Alaskan. Faktury dostajemy na koniec miesiąca, więc na pewno lada dzień będzie całościowa za te wszystkie wizyty i  leczenie kociaków.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2022 o 13:51, Tola napisał:

Nie mamy  faktury z lecznicy, w ubiegłym tyg. był jeszcze na wizycie maluszek od Alaskan. Faktury dostajemy na koniec miesiąca, więc na pewno lada dzień będzie całościowa za te wszystkie wizyty i  leczenie kociaków.  

Pytam,bo chciałabym zapłacić za leczenie Frugo. Jak będzie faktura,to proszę o kwotę, jaką mam przekazać za naszego diablo😈

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to PILNIE POTRZEBNE MIEJSCE DLA SUNI ZE SZCZENIAKIEM! Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Ja wiem, że teraz trudny czas i potrzeba ogromnego wysiłku, żeby pomóc kolejnemu psu, ale może gdzieś znajdzie się jakiś kąt🙏😢

Sunia ze swoim psim maluszkiem została sama po śmierci właściciela. Kilka dni i nocy chodziła po wsi w poszukiwaniu pana, przecież nie rozumie dlaczego do niej nie wraca 😞

Wiemy o niej, że ma na imię Saba, ma ok 3 lata, waży ok 15 kg. Jest przyjazna, trochę wystraszona. Życie jej nie rozpieszczało😢 często głodowała, jadła co znalazła, czasami nawet gazety 😞

Szczeniak to ok 2 miesięczny chłopczyk. Miał jeszcze dwójkę rodzeństwa, niestety nikt nie wie co się z nimi stało 😞 😥

Psiaki są bardzo zapchlone, pewnie również zarobaczone 😞

Saba i maluszek są dokarmiani przez sąsiadów, ale to nie wystarczy 🙏🙏🙏

FB_IMG_1655971316874.jpg

FB_IMG_1655971314202.jpg

FB_IMG_1655971308761.jpg

FB_IMG_1655971306157.jpg

FB_IMG_1655971303256.jpg

FB_IMG_1655971311686.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Gabi79 podesłała zdjęcie zamojskiego Karmelka, który jest u niej na tymczasie. Kocio jest zdrowy, badanie kupek wyszło ok, teraz tylko szczepienie. Bardzo dziękuję Iwonie z Sosnowca za pomoc w wizytach w lecznicy🌹 

IMG_20220623_093433.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 10:45, Tola napisał:

Ja wiem, że teraz trudny czas i potrzeba ogromnego wysiłku, żeby pomóc kolejnemu psu, ale może gdzieś znajdzie się jakiś kąt🙏😢

Sunia ze swoim psim maluszkiem została sama po śmierci właściciela. Kilka dni i nocy chodziła po wsi w poszukiwaniu Pana, przecież nie rozumie dlaczego do niej nie wraca 😞

Wiemy o niej, że ma na imię Saba, ma ok 3 lata, waży ok 15 kg. Jest przyjazna, trochę wystraszona. Życie jej nie rozpieszczało😢 często głodowała, jadła co znalazła, czasami nawet gazety 😞

Szczeniak to ok 2 miesięczny chłopczyk. Miał jeszcze dwójkę rodzeństwa, niestety nikt nie wie co się z nimi stało 😞 😥

Psiaki są bardzo zapchlone, pewnie również zarobaczone 😞

Saba i maluszek są dokarmiani przez sąsiadów, ale to nie wystarczy 🙏🙏🙏

FB_IMG_1655971314202.jpg

 

To zdjęcie rozczula do łez 😞 😞 

a u mnie ilość psów zbyt duża....i odległość wielka 😞 😞 😞 😞jak pomóc ???? 😞

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 10:55, Tola napisał:

Gabi79 podesłała zdjęcie zamojskiego Karmelka, który jest u niej na tymczasie. Kocio jest zdrowy, badanie kupek wyszło ok, teraz tylko szczepienie. Bardzo dziękuję Iwonie z Sosnowca za pomoc w wizytach w lecznicy🌹 

IMG_20220623_093433.jpg

Ja również bardzo dziękuję Iwonie za pomoc u weta i Fundacji za pokrycie kosztów wizyty. Przepraszam, że mało się odzywam, ale cały czas mam problem z internetem. Kajunia już zaakceptowała Karmelka, Leoś nadal próbuje go upolować. Dam im jeszcze trochę czasu na dogadanie się.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hotelik pod Skierniewicami od poniedziałku ma sporo już wakacyjnych psów, jeśli sunia jest spokojna i nie atakowałaby innych psów w obronie szczeniaczka, to mogłaby też przyjechać. Ale skąd wiedzieć jak ona się zachowa? 😕 Jeśli to w ogóle wchodzi w grę - dopytam o koszty. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 19:41, agat21 napisał:

Hotelik pod Skierniewicami od poniedziałku ma sporo już wakacyjnych psów, jeśli sunia jest spokojna i nie atakowałaby innych psów w obronie szczeniaczka, to mogłaby też przyjechać. Ale skąd wiedzieć jak ona się zachowa? 😕 Jeśli to w ogóle wchodzi w grę - dopytam o koszty. 

Rozmawialam teraz z Tolą, nie da rady zaglądnąć tu, bo ma chorobę w rodzinie. Niestety, fundacja została już bez środków  i muszą czekać na wpływy pierwszych pieniędzy z 1%. Nie są w stanie zabezpieczyć i sfinansować hotelikowania kolejnych psów.

Dzis jeszcze zaopiekowali 6 tyg. kociaczka, ale za to są bezradni przy fali kolejnych zgłoszeń: pies pozostawiony sam po zmarłym, bezdomne, błąkające się po wsi dwa psy w tym jeden bez oka i piesek do interwencji, pozostawiony sam ba posesji, gdzie właściciel zaglada co kilka dni.

image000002(1).jpg

image000001.jpg

image000000(3).jpg

image000000(2).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...