Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 6.06.2022 o 19:23, Gabi79 napisał:

Założyłam wątek Karmelkowi i chciałam go teraz uzupełnić, ale znowu mi internet nie działa 😡. U weta była z nami Iwona od Felusia, wet super sympatyczny i z podejściem do zwierząt. Stwierdził, iż podany specyfik na odrobaczenie działa miesiąc. Po długim weekendzie mam przynieść kupki do badania. Karmelek został przebadany, miał czyszczone uszka i obcięte pazurki. Jest zdrowy😃. Gdy śpi moje psiaki są spokojne i leżą obok niego, ale gdy tylko zaczyna brykać i chce się z nimi pobawić chcą go upolować. Więc muszą być w oddzielnych pokojach. Gdy jestem z psami Karmelek lamentuje, a gdy z nim lamentują psiaki. Bardzo dziękuję Tolu za dyfuzor z feromonami, włączyłam i pokładam w nim duże nadzieje. Aha, Iwonka zaproponowała, że zapłaci za dzisiejszą wizytę, ale nie było takiej potrzeby, wizyta była za free. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam i jestem w pozytywnym szoku.

Cieszę się również i tez tutaj dziękuję Iwonie za pomoc❤️

Takiego weta ma Feluś - szczęściarz i w lecznicy;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2022 o 20:15, Tola napisał:

Cieszę się również i tez tutaj dziękuję Iwonie za pomoc❤️

Takiego weta ma Feluś - szczęściarz i w lecznicy;)

Ja również bardzo dziękuję Iwonie. A Feluś to prawdziwy szczęściarz❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2022 o 19:39, Tola napisał:

Ze schroniskiem w Chełmie. Nic nie dały telefony min do SM i do sąsiadujących gmin.

Mała przyjechała do Zamościa, siedzi zamknięta w kojcu; , długo zostać nie może, bo zajęła kojec 2 psom.

Nie mam gdzie jej dać:(

Jest łagodna, młodziutka, waży ok.6 - 7 kg.

Dzisiaj nie daliśmy rady podjechać do weta.

IMG-20220606-WA0009.jpg

IMG-20220606-WA0014.jpg

IMG-20220606-WA0013.jpg

IMG-20220606-WA0012.jpg

IMG-20220606-WA0011.jpg

Jaka ślicznota... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Braciszek" Frugo, który jest u mnie wczoraj zaliczył wizytę u weta, W oczku pojawił się ropny wyciek. Dostał kropelki do oczu, 2 zastrzyki i antybiotyk do domu. Już dzisiaj oczko zdecydowanie lepsze. 

Koszty weterynaryjne i karmę dla mauszka pokrywa ZEA❤️

Poza tym ma apetyt i rozrabia jak przysłowiowy zając w kapuście!

 

20220608_091511.jpg

20220608_120824.jpg

20220608_120920.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2022 o 00:26, Tyśka) napisał:

Jaka ślicznota... 

 

Dnia 7.06.2022 o 02:39, Isiak napisał:

Śliczna łaciatka...

Sunia była wczoraj u wetki; została odrobaczona, waży 7,49, ma ok. 2 lat,  na koty nie reaguje, za to jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Dostała szeleczki, smycz i nadal nie wiemy, co dalej😢 W czwartek Iwona z Sosnowca, postara się podjechać na wizytę do Bytomia do rodziny, która była zainteresowana adopcją Tusi, potem Rity, ale mieszka na 3 piętrze i na 2 koty i królika. Ankietę mam, jak wizyta wypadnie pomyślnie to może spodoba im się ta sunia, jeszcze bez imienia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę, to bardzo proszę o kciuki i ciepłe myśli dla Dexa z Poznania, który jest znany na tym wątku a wcześniej na  swoim,  czasami podrzucam zdjęcia jego i rodziny. Dex nagle, z dnia na dzień poczuł się źle, prześwietlenie wykazało rozsiane  zmiany w płucach, wyniki badań też złe, chociaż miesiąc temu wszystko było ok. Jest podejrzenie rozsianego nowotworu płuc😢 Dzisiaj Dex na TK, rodzina rozpacza, ale jest gotowa na walkę. 

IMG-20211129-WA0003.jpg

IMG-20220608-WA0001.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...