Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 30.12.2021 o 22:07, Tola napisał:

Kochana Nesiowata zawsze pomaga dogomaniackim psom, nie zapomniała też o kalekim Łapeczku vel Sandzie - piesio dostał 30 zł  - pięknie dziękujemy serce-ruchomy-obrazek-0854.gif

 

Dnia 30.12.2021 o 22:11, Tola napisał:

Dzisiaj przyszła też paczuszka  od Nesiowata z obrożkami, smyczkami i szelkami  - bardzo dziękuję   serce-ruchomy-obrazek-0854.gif

Bo nasza Nesiowata ma wielkie serce i patrzy sercem   623463195_serce2.png.2ffa5b441fc041b76416bb007a23ff8b.png  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to POMOCY!PORZYUCONA SUCZKAZamojskie psiaki szukają domów i miłości

Załamać się można, co z  ludźmi się dzieje 😢 Telefon sprzed chwili - dzwoni facet, rodzina nie  chce już psa, bo urósł, ma 2 lata. Dzieci wzięły, a teraz juz nikt go nie chce, on też nie,  czy mogę teraz przyjechać i gdzieś go zabrać, bo wywiezie 😢

IMG_20211231_135408.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to POMOCY!PORZUCONA SUCZKA i TERAZ MłODY PSIAk Zamojskie psiaki szukają domów i miłości
Dnia 31.12.2021 o 13:59, mari23 napisał:

śliczna psinka, może tylko "ofiara" huku petard....może jednak ktoś szuka, tylko daleko...

Osoba która zgłosiła hasia napisała, że psiak od paru dni koczuje w tym miejscu, jest nieufny, nie daje do siebie podejść, ktoś tam go dokarmia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2021 o 14:00, Tola napisał:

Załamać się można, co z  ludźmi się dzieje 😢 Telefon sprzed chwili - dzwoni facet, rodzina nie  chce już psa, bo urósł, ma 2 lata. Dzieci wzięły, a teraz juz nikt go nie chce, on też nie,  czy mogę teraz przyjechać i gdzieś go zabrać, bo wywiezie 😢

IMG_20211231_135408.jpg

Bestia, a nie człowiek. Dziś sobie przypomniał i stawia pod murem. Współczuję Wam bezsilności i bezduszności, z którą ciągle walczycie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2021 o 14:40, Tyśka) napisał:

Osoba która zgłosiła hasia napisała, że psiak od paru dni koczuje w tym miejscu, jest nieufny, nie daje do siebie podejść, ktoś tam go dokarmia.

To stowarzyszenie chce go złapać i zaopiekować? Najlepiej, żeby go zwabić na jakąś posesję i wtedy złapać. Tola napisała, chyba o nim że to sunia, ale na zdjęciu bokiem wydaje mi się, ze to samiec.

Najlepiej okolicznym ludziom mówić, że to włascicielski pies, żeby pomogli w łapaniu.  I tak to rzadkość, że północniak trzyma się jednego miejsca. Warto wykorzystać ten łut psiego szcześcia.

Tyśka), może jesteś na jakichś grupach FB, gdzie można tego wyżłowatego pokazać? ZEA nie ma jak pomóc, szkoda psa. Może ktoś odezwałby się. Tola dała mi znac, że mają dziś problem zdrowotny i nie da rady ogarniać szukania pomocy psiakom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2021 o 15:15, Jaaga napisał:

 

Tyśka), może jesteś na jakichś grupach FB, gdzie można tego wyżłowatego pokazać? ZEA nie ma jak pomóc, szkoda psa. Może ktoś odezwałby się. Tola dała mi znac, że mają dziś problem zdrowotny i nie da rady ogarniać szukania pomocy psiakom.

Nie ma mnie na wyżłowatych grupach, a niestety nie mam jak teraz poudostępniać psa. Mam z mężem covid (on już zdrowieje, mnie złapało dopiero teraz), do tego w nocy dostałam silnej reakcji alergicznej, omal nie skończyło się to wstrząsem... jestem teraz osłabiona, nie mam sił siąść do laptopa i to ogarnąć. Jak trochę poczuję się lepiej to poudostępniam. I tak jestem uzależniona od dogo i zaglądam tu z telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Tysiu, zdrowia! Niech to cholerstwo idzie precz jak nakszybciej.

Sytuacje z psami nie do ogarnięcia 😞 Kim trzeba być, żeby postępować? 😞

A ile dziś biedaków znowu się przestraszy i ucieknie, ile dostanie zawału.. Nienawidzę tych durnych celebracji. U mnie w tym roku jest wyjątkowy horror. Już teraz co chwilę strzelają. Pies szczeka jak oszalały, kot siedzi pod łóżkiem. Tylko kocica ma luz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tyśko, odpoczywaj i zdrowiej jak najszybciej. To najważniejsze.

Dnia 31.12.2021 o 15:22, Tyśka) napisał:

Nie, wstawili tylko ogłoszenie. Stowarzyszenie to aktualnie 3 osoby, nie mają jak pomóc. Cała nadzieja w tym, że ktoś zobaczy ogłoszenie i pomoże.

Rozmawiałam z Tolą, ona też nie ma mozliwości finansowych na zaopiekowanie kolejnego i to w dodatku dużego psa. Pojawia sie psiak za psiakiem i jeszcze mają tyle kotów. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2021 o 15:26, Tyśka) napisał:

Nie ma mnie na wyżłowatych grupach, a niestety nie mam jak teraz poudostępniać psa. Mam z mężem covid (on już zdrowieje, mnie złapało dopiero teraz), do tego w nocy dostałam silnej reakcji alergicznej, omal nie skończyło się to wstrząsem... jestem teraz osłabiona, nie mam sił siąść do laptopa i to ogarnąć. Jak trochę poczuję się lepiej to poudostępniam. I tak jestem uzależniona od dogo i zaglądam tu z telefonu.

Tyśka, zdrowia dla Ciebie i męża.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...