Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 21.12.2021 o 10:26, Aska7 napisał:

Nie wiedziałam czy to na 100%, bo pisałaś, że nie nie będzie na Miśki dwa. Jeśli potwierdzasz tę stówkę na ONka, to się poryczę z radości (a ja nie z tych ryczących). Jupi : )))) 😊

Mamy 320,00 😀

"rycz, mała, rycz".... z tego dobro będzie ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś podejmie się założenia wątku owczarkowi? Może wtedy jeszcze dorzuci się do deklaracji ktoś, kto tu nie wchodzi? Teraz święta za pasem, moze chudzina doczeka się w prezencie dodatkowych deklaracji. Gdyby został zarezerwowany, to na pewno zostanie przeniesiony. To już dla niego czas z pełną miską i z bezpieczeństwem. Teraz każdy dzień może być ostatnim.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2021 o 13:27, Aska7 napisał:

Rozmawiałam z Tolą, żeby go zarezerwowała.

Owczarek zarezerwowany🙂Byłam w schronisku, był.p. Wiesław, zamknął bidula w osobnym pomieszczeniu. Aby do wtorku! Onek dzisiaj tak jakby czuł, że coś się dzieje, bo przecisnął się do siatki, jakby przypominał, że to w jego sprawie dzisiaj jestem. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2021 o 11:54, Ewa Marta napisał:

Mam za dużo deklaracji i nie mogę więcej, naprawdę, ale 20 zł miesięcznie jeszcze jakoś uzbieram. Deklaruje 20 zł dla onka.

Przekazałam dzisiaj  wolontariuszce czesadła dla psow, które od Ciebie dostałam, bardzo się ucieszyła. Ja też dziękuję ❣️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2021 o 15:45, Tola napisał:

Owczarek zarezerwowany🙂Byłam w schronisku, był.p. Wiesław, zamknął bidula w osobnym pomieszczeniu. Aby do wtorku! Onek dzisiaj tak jakby czuł, że coś się dzieje, bo przecisnął się do siatki, jakby przypominał, że to w jego sprawie dzisiaj jestem. 

Pręguska nadal nie widać? 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2021 o 16:00, Tyśka) napisał:

Owczarek wyjezdza we wtorek? 🙂

Tak jestem umówiona z Aska7:)

Dnia 21.12.2021 o 16:57, Poker napisał:

szalona

To ja jeszcze  dodam, bo Aska o tym nie napisała - we wtorek razem z oneczkiem jedzie piesek bez łapki do szafirki!!!

Aska dzisiaj zaproponowała, że zawiezie też kalekiego pieska!!!

Niesamowita, wspaniała, kochana - to wszystko i tak za mało na określenie Aski7 i tego, co robi dla psów i jak pomaga.

koszyk z czerwonymi różami.gif

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...