Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Nie wiem czy pamiętacie kocią rodzinkę, którą tutaj pokazywałam, znalezioną w opuszczonej stodole, jeden kocurek już był niewidomy, koteczka w wyniku stanu zapalnego utraciła jedno oczko. 

Wtedy kociaki były maleńkie, parotygodniowe, dzisiaj to już spore maluchy, radosne -  pod opieką p. Małgosi udało się wyleczyć je z infekcji, podleczyć oczy.

Dzisiaj byliśmy z TZem z całą rodzinką w lecznicy -  3 maluchy zostały zaszczepione, dwa pierwszy raz odrobaczone;  mamuśka też została zaszczepiona.

Bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniu kociaków na Kraków, ja zrobię na Warszawę, może uda się im szybko znaleźć domy.

Mamuśka musi poczekać na sterylizację, teraz właśnie ma ruję.

Kociaki nie mają imion, nie miałam do tego do tej pory głowy, może uda mi się coś wymyśleć chociaż niektórym, może ktoś z Was ma jakieś propozycje.

Mamuśka tez bez imienia, w lecznicy wpisana jest jako Stodółka.

Kociaki mają ok. 3 mies., testy ujemne, odrobaczone, do momentu adopcji wszystkie zostaną zaszczepione.

 

Link to comment
Share on other sites

To może Irysek, Keksik,Muffinka,  Delicja... przepraszam że tak słodyczowo, ale ja lubię słodycze.  A kocurek pręgusek jak norweski leśny to jak mój Kurzyk... ❤️ (imię wzięło się z tego, że na start poleciał za łóżko i szafę i zebrał na wąsach i puchatym ogonie cały kurz).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2021 o 21:19, Tola napisał:

Bardzo dziękuję Tysia za Twoją pomoc, sporo zapytań była właśnie z krakowskiego OLx., ale do dzisiaj Pippi nie miała domu.

A dzisiaj zadzwonila bardzo sympatyczna dziewczyna tez z Krakowa, ma już trzyletnia koteczkę i szuka jej koleżanki. Mieszka w bloku w dwupoziomowym mieszkaniu, ma balkon osiatkowany.

Dzisiaj wysłałam ankietę i jeśli wizyta PA potwierdzi moje pozytywne wrażenie, to Pippi miałaby domek.

Proszę o kciuki.

DSC06216.JPG

Jestem umówiona na wizytę P.A. dla Pipi w sobotę o godz. 11:30. W razie pozytywnego wyniku wizyty, Pani przyjechałaby po Pipi do Katowic prawdopodobnie w poniedziałek.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 20:04, elik napisał:

Jestem umówiona na wizytę P.A. dla Pipi w sobotę o godz. 11:30. W razie pozytywnego wyniku wizyty, Pani przyjechałaby po Pipi do Katowic prawdopodobnie w poniedziałek.

Oooo, to w sobotę trzeba podwójnie trzymać kciuki. Za Pipi i Dropsa 🙂❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 19:52, Tyśka) napisał:

To może Irysek, Keksik,Muffinka,  Delicja... przepraszam że tak słodyczowo, ale ja lubię słodycze.  A kocurek pręgusek jak norweski leśny to jak mój Kurzyk... ❤️ (imię wzięło się z tego, że na start poleciał za łóżko i szafę i zebrał na wąsach i puchatym ogonie cały kurz).

Dziękuję za pomoc:)

Dnia 8.12.2021 o 20:05, Tyśka) napisał:

Oooo, to w sobotę trzeba podwójnie trzymać kciuki. Za Pipi i Dropsa 🙂❤️ 

Trzymajmy!

Dnia 8.12.2021 o 20:28, Aska7 napisał:

Dla pręguski Diva, dla pręguska Linx.

Bardzo dziękuję:)

Zaraz pouzupełniam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 20:04, elik napisał:

Jestem umówiona na wizytę P.A. dla Pipi w sobotę o godz. 11:30. W razie pozytywnego wyniku wizyty, Pani przyjechałaby po Pipi do Katowic prawdopodobnie w poniedziałek.

Eluś, bardzo Ci dziękuję, Pippi jakoś do tej pory nie miała szczęścia do dzwoniących - było sporo zapytań, ale to nie były domy dla koteczki.

Może teraz się uda.

Pani Natalia ankietę wypełniła bardzo starannie.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam takie ostrzeżenie na fb dotyczące Rzeszowa :

"Chciałam Państwa ostrzec przed oddawniem jakich kolwiek zwierzat Tomaszowi Ch. i jego żonie Beata Ch. którzy mieszkają na podwisloczu !! W tym roku przewinęło się kilka psów których juz nie ma kotow które są porzucane ! I biora Non stop od innych to nowe zwierzęta i porzucają zostało poinformowane schronisko przez kilka osób oszukanych przez nich schronisko które wie ale w dalszym ciągu jest za mało miesiąc temu porzucili psa teraz następnego kota .... przerwijmy ten chory proceder i robienia krzywdy zwierzęta ! Jeśli ktoś vos wie jeszcze proszę o kierowanie się do schroniska z dowodami bądź straz miejska..."

parę dni temu kota wyrzucili na ulicę... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 19:52, Tyśka) napisał:

To może Irysek, Keksik,Muffinka,  Delicja... przepraszam że tak słodyczowo, ale ja lubię słodycze.  A kocurek pręgusek jak norweski leśny to jak mój Kurzyk... ❤️ (imię wzięło się z tego, że na start poleciał za łóżko i szafę i zebrał na wąsach i puchatym ogonie cały kurz).

Keksik to chyba  ten słodki rudasek ? strasznie mi się ten kotek podoba.... wszystkie prześliczne, ale ten mi jakoś do serca trafił...może dlatego, że niewidomy...

edit: doczytałam, że Keksik to on właśnie ❤️ 

a skoro już o niewidomym mowa..... pozdrawia Was pewien zamojski ślepy tłuścioszek razem z zamojskim kulawym kolegą i młodziutką pielęgniarką:

20211207_203957.jpg

Oczywiście ulokowani na samym środku kuchni...a nuż coś z blatu spadnie...;)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...