Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 14.11.2021 o 18:43, Aska7 napisał:

Biedny dzieciak : (

 

Dnia 14.11.2021 o 18:53, Isiak napisał:

O rety 😞 Patrzeć nie można, bo serce boli 😞 I te niedźwiedzie łapy 😭

 

Dnia 14.11.2021 o 16:46, Nadziejka napisał:
Niechaj wszelka Moc bedzie z Wami    dziekujemy dziekujemy za ten cud dla wielkusia  z modlitwa 

 

Dnia 14.11.2021 o 16:25, Tyśka) napisał:

W głowie się nie mieści, że mozna doprowadzić psa do takiego stanu...

Mam też bardzo dobre informacje o młodziutkim kaukazie z interwencji - zgłosiła się rodzina z okolic Zielonej Góry, Bogdan zajmujący się adopcjami kaukazów przekazał kontakt do wizytatorki i jak wizyta  wypadnie dobrze, to szczeniak będzie miał dom. Proszę o kciuki, bo to psie dziecko dość się już wycierpiało.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 20:09, Tola napisał:

Negri w swoim domu w Warszawie, odnalazła się bez problemu:)

unnamed.jpg

IMG_2643.jpg

 

Dnia 15.11.2021 o 20:15, Tola napisał:

 

 

 

Mam tez bardzo dobre informacje o młodziutkim kaukazie z interwencji - zgłosiła się rodzina z okolic Zielonej Góry, Bogdan zajmujący się adopcjami kaukazów przekazał kontakt do wizytatorki i jak wizyta  wypadnie dobrze, to szczeniak będzie miał dom. Proszę o kciuki, bo to psie dziecko dość się już wycierpiało.

ʕ •́؈•̀ ₎♥ Tatty Teddy | Teddy pictures, Tatty teddy, Teddy bear images

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 09:35, Aska7 napisał:

Brakuje rudej. Może im pokazać Pippi od Jagny ; )

Trafiłaś świetnie - szukali czarnej do kompletu;).

Może faktycznie komplet to 4 koty;)

Dnia 16.11.2021 o 18:51, kado napisał:

To było do przewidzenia,że Mefisto się szybko zadomowi.Jeszcze chwila i będzie szefem " bandy"❤️

Już jest;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2021 o 15:01, Aska7 napisał:

Wiem od Bogdana, że dom dla kaukazia sprawdzony i fundacja trzyma rękę na pulsie. 

Świetnie, bardzo Ci jestem wdzięczna. 

Kaukazik pojechał, ma nocleg w Warszawie właśnie u kogoś od kaukazów, a jutro wyrusza w drogę do nowego domu w okolicach Zielonej Góry.

Jak będę co wiedziała to  dam znać, bo adopcję prowadzą dziewczyny z FB.

1637086747182.jpeg

  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2021 o 15:01, Aska7 napisał:

Wiem od Bogdana, że dom dla kaukazia sprawdzony i fundacja trzyma rękę na pulsie. 

Jak dobrze, że chociaż jemu udało się szybko pomóc. Cudowny, słodki wielki dzieciak miał zły start w życie, ale teraz już będzie się mógł cieszyć życiem.... a my - jego szczęściem :) 

Link to comment
Share on other sites

ratunku, właśnie prowadząc lekcje  zobaczyłam przez okno że ktoś musiał podrzucić pod szkołę suczke z dwoma szczeniakami.Suczka kuleje i przestraszona pomyka.Szkola otoczona jest lasem, więc pewnie pójdzie w las.Jesli nie , to pewnie ktoś zadzwoni po schronisko. Dzisiaj w pracy pewnie do 16 więc postaram się zrobić zdjęcia jeśli jeszce będą.Deszcz pada, nie wiem gdzie one się schronią .

Edited by wiolhelm170
Nieaktualne
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 11:34, wiolhelm170 napisał:

ratunku, właśnie prowadząc lekcje  zobaczyłam przez okno że ktoś musiał podrzucić pod szkołę suczke z dwoma szczeniakami.Suczka kuleje i przestraszona pomyka.Szkola otoczona jest lasem, więc pewnie pójdzie w las.Jesli nie , to pewnie ktoś zadzwoni po schronisko. Dzisiaj w pracy pewnie do 16 więc postaram się zrobić zdjęcia jeśli jeszce będą.Deszcz pada, nie wiem gdzie one się schronią .

 

Dnia 18.11.2021 o 14:20, wiolhelm170 napisał:

ktoś wziął psiaki.Podobno jedna matka suczke z jedna małą a inna kobieta druga mała.Mam nadzieję że wylecza matkę bo miała chyba złapana łapę.

 

Dnia 18.11.2021 o 18:03, wiolhelm170 napisał:

Teraz okazało się że są jeszce dwa szczeniaki które zabezpieczył ktoś inny.Suczka na jutro operację.

Cieszę się, ze suczka zaopiekowana, ja nie miałabym gdzie jej zabrać, jedyne wolne miejsce to u szafirki, a tam na razie nie mam transportu nawet dla rudej szorstkiej:(

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Tymczasem pokażę Hankę i Zwirka w warszawskim domu.

Żwirek to nie jest kociakiem Hanki, a od pierwszego dnia zajęła się nim wspaniale.

Cieszę się, ze trafili do jednego domu, bo Żwirek został znaleziony jako parodniowe kocię i nigdy nie zaznał miłości i troski kociej mamy.

4514649940941364374.jpg

-1414789551862711104.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...