Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 11.11.2021 o 20:31, Poker napisał:

Tolu, wnusio najważniejszy. Oby nic poważnego z nim nie było.

Piesia też żal.  Widać, że przyjazny do ludzi. Czy ma chociaż namiastkę budy ?

 

Dnia 12.11.2021 o 09:21, kado napisał:

Na pierwszym zdjęciu coś tam z tyłu majaczy... jakaś buda.

Boże,takie cudo same na łańcuchu ,spać nie mogłam 😞

 

Dnia 12.11.2021 o 09:32, Nadziejka napisał:

❤️  ❤️  ❤️  modlimy za wszystko niechaj sie jak najlepiej ulozy

z wnusiem Tolu i za suniateczko z calej duszy trzymamy

 

Dnia 12.11.2021 o 10:19, Jo37 napisał:

Sunia prześliczna.

Tak, jest buda, jej otoczenie widać na zdjęciach:(.

Jutro około 11. jedziemy tam i jak wszystko ułoży się tak jak planujemy, to prawdopodobnie zabierzemy suczkę, prosimy o kciuki, bo nie wiemy co zastaniemy na miejscu. 

Sunia mogłaby jechać do szafirki na miejsce jasnej suni, która ze względu na stan zdrowia zostanie na razie u Jagny, ale nie mam gdzie jej przetrzymać, poza tym nie wiadomo jeszcze  kiedy możliwy będzie transport owczarki i rudej suni w tamtym kierunku...

Sunia nie może tyle czekać:(

Zarezerwowałam więc miejsce w  hoteliku Psia Mama,   do którego miała jechać Czetka  https://www.facebook.com/Psia-Rodzina-hotel-dla-psów-u-psiej-mamy-107577108080339/ , pani Edyta miała jeszcze miejsce dla niedużego psa i mam nadzieje, że sunia spędzi jutrzejszą noc w cieple i bez łańcucha.

-2285675005606515573.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jakiś durnowaty dzień, bo jak jeden mąż ludzie się zgadali i wypisują idiotyczne zapytania o szczeniaczka Adę i kotkę Pippi... o rudaske miałam może z 6 zapytań, ale wszystkie poza jakimkolwiek poziomem... 😞 Tylko teraz jedna Pani napisała czy możliwa pomoc w organizacji transportu, bo nie jest zmotoryzowana. Poprosiłam o kontakt telefoniczny z Tolą. Reszta to szkoda pisać....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 23:33, Tyśka) napisał:

Dzisiaj jakiś durnowaty dzień, bo jak jeden mąż ludzie się zgadali i wypisują idiotyczne zapytania o szczeniaczka Adę i kotkę Pippi... o rudaske miałam może z 6 zapytań, ale wszystkie poza jakimkolwiek poziomem... 😞 Tylko teraz jedna Pani napisała czy możliwa pomoc w organizacji transportu, bo nie jest zmotoryzowana. Poprosiłam o kontakt telefoniczny z Tolą. Reszta to szkoda pisać....

Napisz proszę, że jest możliwy transport platny, chyba ze napiszesz gdzie to miałoby byc i Tola coś będzie mieć na oku. Sama nie pomogę, bo mamy auto w naprawie i muszę płacić za każdy dzień uzywania pożyczonego przez mechanika auta po kilkadziesiąt złotych. U mnie jest mnóstwo wejść w jej ogłoszenie i tylko jeden wzięty telefon.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2021 o 01:33, Poker napisał:

Trzeba Anulę powiadomić o tej kudłatej suni.

Wytrzasnę na nią grosz.

Zaglądam na wątek zawsze i zaraz zwróciłam na sunię uwagę ale nie komentuję bo nie chcę czytać komentarzy po moim wpisie.

Oczywiście pomogę finansowo suni tylko trzeba znać jej potrzeby.

Prawdopodobnie sunia nie jest małym psem raczej należy do średnich a więc do Szafirki nie może trafić.Zdjęcia bardzo często mylą w ocenie wielkości psa.Tola napisze zapewne coś więcej o suczce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunia już w hoteliku, jest na pewno starsza niż 4 lata, waży ok 14 kg, ale  chuda. Jest  przyjazna, chociaż dzisiejszy dzień bardzo ją zestresował. W hoteliku będzie w boksie wewnętrznym - ma cieplutko, kolorowo. Jak znajdę chwilę postaram się założyć wątek i więcej napisać. Na razie wracamy. 

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2021 o 12:37, Tola napisał:

Sunia już w hoteliku, jest na pewno starsza niż 4 lata, waży ok 14 kg, ale  chuda. Jest  przyjazna, chociaż dzisiejszy dzień bardzo ją zestresował. W hoteliku będzie w boksie wewnętrznym - ma cieplutko, kolorowo. Jak znajdę chwilę postaram się założyć wątek i więcej napisać. Na razie wracamy. 

 

Tolu, bardzo dziękuję za pomoc dla małej. Dobrze,że już bezpieczna i w cieple. Czekam na wątek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2021 o 12:44, kado napisał:

Tolu, bardzo dziękuję za pomoc dla małej. Dobrze,że już bezpieczna i w cieple. Czekam na wątek.

Nie dziękuj Martusiu, mnie też sunia zapadła w serce i chociaż rodzinnie problem  goni problem i nie mam teraz dobrego tego listopada, staram się jej pomoc. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc, może ktoś ma grupy pomagające kaukazom. Wczoraj TZ był na interwencji w bloku u starszej kobiety, która id paru miesięcy  trzyma bez wyprowadzania  młodziutkiego psa,  nigdy nie był na zewnątrz😢Jest umowa  zrzeczenia się psa, tylko nie na gdzie go zabrać. Stan psa to tragedia, dzisiaj byka próba wyprowadzenia go, ledwo idzie, łapy powyginane, otyły. Pies nie na chyba jeszcze roku.

received_910428969879964.jpeg

received_241108224677382.jpeg

received_909801489929099.jpeg

received_2052542614911340.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Tragedia młodziutkiego kaukaza Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Zlikwidowane kolejne koszmarne miejsce przetrzymywania zwierząt. Jestem wstrząśnięta tragedią tych biednych stworzeń. Są momenty, że ze złości, współczucia, bezsilności robi mi się mdło, słabo i nie chce mi się żyć w takim świecie

https://swiatzwierzat.pl/nadzieja-dla-psow-ze-schroniska-w-bystrym-trwa-interwencja-policji-i-prokuratury-em-081121

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2021 o 17:37, elik napisał:

Zlikwidowane kolejne koszmarne miejsce przetrzymywania zwierząt. Jestem wstrząśnięta tragedią tych biednych stworzeń. Są momenty, że ze złości, współczucia, bezsilności robi mi się mdło, słabo i nie chce mi się żyć w takim świecie

https://swiatzwierzat.pl/nadzieja-dla-psow-ze-schroniska-w-bystrym-trwa-interwencja-policji-i-prokuratury-em-081121

 

Weszli równocześnie tam i do Wojtyszek. Piekło istnieje i to nie tylko po śmierci. Tylko dlaczego trafiają tam,ci którzy nikomu nic złego nie zrobili? Za to,że kochają bezgranicznie? Dokąd my zamierzamy?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za brak, czy niewystarczający nadzór powinien być pociągnięty do odpowiedzialności także burmistrz, wójt, czy inny gówniany urzędnik, który za nasze pieniądze fundował zwierzętom piekło.

Zamiast utrzymywać z naszych pieniędzy obozy zagłady dla zwierząt, należy wprowadzić przemyślane zasady obowiązku darmowej sterylizacji psów i kotów oraz obowiązek ich czipowania.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2021 o 15:35, Tola napisał:

Bardzo proszę o pomoc, może ktoś ma grupy pomagające kaukazom. Wczoraj TZ był na interwencji w bloku u starszej kobiety, która id paru miesięcy  trzyma bez wyprowadzania  młodziutkiego psa,  nigdy nie był na zewnątrz😢Jest umowa  zrzeczenia się psa, tylko nie na gdzie go zabrać. Stan psa to tragedia, dzisiaj byka próba wyprowadzenia go, ledwo idzie, łapy powyginane, otyły. Pies nie na chyba jeszcze roku.

received_910428969879964.jpeg

received_241108224677382.jpeg

received_909801489929099.jpeg

received_2052542614911340.jpeg

Jest fundacja Duch Leona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...