Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Fiszka w nowym domu:)

Zobaczcie, jak pięknie wpasowała się w kolor kanapy;)

Bardzo się cieszę z tego domu, bo Agnieszka opowiadała, ze Fiszka kocha ludzi i bardzo smutniała, jak w hoteliku miała za mało człowieka  i przytulania.

1636485303326.jpg

1636485309943.jpg

1636485315597.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 21:17, Poker napisał:

Pięknie...

A rodzina przyjechała na zapoznanie z Haną;).

Po spacerze, w którym brała udział też Fiszka coś jednak się zadziało;)

Agnieszka cieszy się, bo Hana młoda, podoba się i z domem nie powinno być problemu.

A Fiszka ma 6 lat i urodę dla koneserów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 21:23, Tola napisał:

A rodzina przyjechała na zapoznanie z Haną;).

Po spacerze, w którym brała udział też Fiszka coś jednak się zadziało;)

Agnieszka cieszy się, bo Hana młoda, podoba się i z domem nie powinno być problemu.

A Fiszka ma 6 lat.

 

Dnia 9.11.2021 o 21:15, Tola napisał:

Fiszka w nowym domu:)

Zobaczcie, jak pięknie wpasowała się w kolor kanapy;)

Bardzo się cieszę z tego domu, bo Agnieszka opowiadała, ze Fiszka kocha ludzi i bardzo smutniała, jak w hoteliku miała za mało człowieka  i przytulania.

1636485303326.jpg

1636485309943.jpg

1636485315597.jpg

Får det lov att vara en mjuk kompis till Alla Hjärtans Dag? » Nalleriet.nu  – blogg om nallar

Link to comment
Share on other sites

Chciałam rozliczyć koteczkę Pipp: test na lamblie 30 zł, badanie kalu metodą flotacji 10 zł, razem 40 zł i będzie to na wspólnej fakturze na ZEA ( wyślę Toli mailem). Potem jeszcze będzie osobno 80 zł za szczegółowe badanie kału wysłane do laboratorium i test na paneukopenię - 80 zł, ale wetka czeka na zabieg suczki, żeby zrobić wspólną fakturę. Leczenie biegunki na mój koszt.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 11:13, Jaaga napisał:

Chciałam rozliczyć koteczkę Pipp: test na lamblie 30 zł, badanie kalu metodą flotacji 10 zł, razem 40 zł i będzie to na wspólnej fakturze na ZEA ( wyślę Toli mailem). Potem jeszcze będzie osobno 80 zł za szczegółowe badanie kału wysłane do laboratorium i test na paneukopenię - 80 zł, ale wetka czeka na zabieg suczki, żeby zrobić wspólną fakturę. Leczenie biegunki na mój koszt.

Ok, dzięki to czekam na fakturę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.11.2021 o 13:36, kado napisał:

Tola, skąd takie bóstwo w takich warunkach? Gdzie on jest?

 

Dnia 11.11.2021 o 13:43, Poker napisał:

O ludzie, gdzie on jest i dokąd go dać?? tragedia.

To podobno suczka, dostaliśmy wczoraj zgłoszenie - psina jest na łańcuchu na posesji, samiutka, właścicielka zmarła w ubiegłym tygodniu. Gmina nie jest zainteresowana pomocą, bo to nie jest bezdomony pies no i jest tragedia.

Ja mam niestety problem -  wnuczek trafił w nocy do szpitala i to nie do Zamościa, bo u nas parę miesięcy temu zamknięto oddział dziecięcy. Nie mam teraz ani czasu ani głowy, aby się tym  zająć, a to 20 km.

TZ poprosił znajomą, aby przez parę dni pomogła w dokarmianiu suni, była tam wczoraj i dzisiaj.

Proszę na razie nie pokazywać suni na fb, bo nie znamy dokładnie sprawy;  na pewno jak tylko poprawi mi się sytuacja rodzinna  podjedziemy tam z TZem i będziemy chcieli pomóc, chociaż teraz nie wiem jeszcze jak,  wypada suczkę zabrać.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.11.2021 o 20:31, Poker napisał:

 

Piesia też żal.  Widać, że przyjazny do ludzi. Czy ma chociaż namiastkę budy ?

Na pierwszym zdjęciu coś tam z tyłu majaczy... jakaś buda.

Boże,takie cudo same na łańcuchu ,spać nie mogłam 😞

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 22:29, Tola napisał:

Planowany transport nie wypalił, przewożnikowi popsuło się auto,  więc pańcia Negri przyjechała osobiście po kocię i jeszcze zabrała do Warszawy dwa kociaki z wątku szczebrzeszyńskiego:).

Tutaj dzisiejsze zdjęcia z podróży

negri2.jpg

negri4.jpg

Negri zdobyła serce Pańci od razu. Słodka rozrabiaka miała niesamowitego farta, że trafił się jej taki domek 🙂

Oby wszystkie kocie panienki się dogadały. 

 

Rozliczenie końcowe:

Stan konta na 22 październik wynosił -240 zł

+240 zł Fundacja ZEA

-152 zł hotelowanie 23.10-10.11

-32 zł przejazdy na sterylizację

Stan konta wynosi -184 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...