Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

  • Tola changed the title to KOLEJNE NOWE ZDJĘCIA ZE SCHRONISKA Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Z tej trójki psów najmniejszy czarny znalazł dom. Psiak w typie szpica wilczego jest wyprowadzany na spacery prez wolontariuszki, podobno radzi sobie bardzo dobrze.

Najgorzej ma się suczka; ma ok 12 lat,bardzo tęskni za właścicielką:(

1632656276648.jpg

1632656257014.jpg

1632656306732.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Taki mały cudaczek, też nowy

1633949364951.jpg

1633949350798.jpg

1633949342213.jpg

1633949335629.jpg

Jaki on ma rozczulający "uśmiech"...

zdjęcia łamią serce 😞 😞

1633949424092.jpg

smutny i zrezygnowany "agresor"... i te czarne....jakby wiedziały, że ten typ "psiej urody" ma w schronisku szanse bliskie zeru...ileż bólu w tych oczach 😞 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2021 o 20:05, mari23 napisał:

Jaki on ma rozczulający "uśmiech"...

zdjęcia łamią serce 😞 😞

1633949424092.jpg

smutny i zrezygnowany "agresor"... i te czarne....jakby wiedziały, że ten typ "psiej urody" ma w schronisku szanse bliskie zeru...ileż bólu w tych oczach 😞 😞 😞

Niestety, w męskich boksach nadal tłok, a tych zwyczajnych najwięcej:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2021 o 17:01, Tola napisał:

Taki mały cudaczek, też nowy

1633949364951.jpg

1633949350798.jpg

1633949342213.jpg

1633949335629.jpg

Przeoczyłam jakoś te zdjęcia i zobaczyłam dopiero w cytowaniu. Psiaczek jest rewelacyjny, takie kudlaczki bardzo się podobają, co było widoczne po zainteresowaniu ukrainskim Oplem. Po kąpieli powinien być śliczny, a przodozgryz dodaje mu uroku. Gdyby gdzieś pojechal, to pomogę z ogłoszeniem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 08:24, kado napisał:

A adopcja " małego czarnego" to taka schroniskową czy przez jakąś fundację? Oby dobrze trafił...

 

To była adopcja przez schronisko, też mam nadzieję, ze dobrze trafił...

Dnia 12.10.2021 o 08:35, Jaaga napisał:

Przeoczyłam jakoś te zdjęcia i zobaczyłam dopiero w cytowaniu. Psiaczek jest rewelacyjny, takie kudlaczki bardzo się podobają, co było widoczne po zainteresowaniu ukrainskim Oplem. Po kąpieli powinien być śliczny, a przodozgryz dodaje mu uroku. Gdyby gdzieś pojechal, to pomogę z ogłoszeniem.

Piesek jest mały i naprawę uroczy, biegał wzdłuż siatki, domagał się kontaktu. Pamiętam go jeszcze z kojca z kwarantanny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 20:49, Tola napisał:

Bardzo dziękuję Wam kochane za zakupy poprzez FaniMani serce-ruchomy-obrazek-0824.gif

Dostaję regularnie informacje kto zrobił zakupy i pomógł, jestem wszystkim bardzo wdzięczna,  zapraszam pozostałe osoby do tego rodzaju zakupów:)

Tutaj możecie zobaczyć, jakie to wygodne 👉 https://fanimani.pl/fundacjazea/

czy-masz-prezent-dla-naszych-braci-mniejszych.jpg

To super sprawa. Cały czas robie zakupy w ten sposób, choć moj udział się zmniejszył, odkąd zooplus przestal naliczać darowiznę przy zakupach ze znizką dla hodowcy. Wielka szkoda, bo przy miesięcznych zakupach rzędu 2 tys. zawsze coś się nazbieralo na ZEA.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2021 o 14:17, b-b napisał:

Niestety, nie ma i nikt ani razu o nią nie zapytał:(. A kolejne koty czekają, mamy na osiedlu bezdomną koteczkę:(

Dnia 13.10.2021 o 16:07, Jaaga napisał:

To super sprawa. Cały czas robie zakupy w ten sposób, choć moj udział się zmniejszył, odkąd zooplus przestal naliczać darowiznę przy zakupach ze znizką dla hodowcy. Wielka szkoda, bo przy miesięcznych zakupach rzędu 2 tys. zawsze coś się nazbieralo na ZEA.

Wiem,  to są małe kwoty, ale grosz do grosza i już można pomóc jakiemuś zwierzakowi.

Dnia 13.10.2021 o 21:15, Poker napisał:

Ja też wspomagam  ZEA przy zakupach.

Wiem, bardzo dziękuję, wszystkim bardzo dziękuję serce-ruchomy-obrazek-0824.gif

Dnia 13.10.2021 o 22:35, elik napisał:

Myślę, że wszystkie, jak tu jesteśmy, robiąc internetowe zakupy wybieramy na FaniMani tą właśnie Fundację  🙂 

To nie bardzo tak Eluś działa;)

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj mamy nowego psa pod opieką - biegał parę dni temu po Alei Wojska Polskiego, wczoraj po Nowym Rynku w Zamościu, parę osób do nas dzwoniło, ale wcześniej  nie udało się go zabezpieczyć, dopiero wczoraj.

Na szczęście zgłosiła się pani Monika z okolic Zamościa, że może przetrzymać psa u siebie, jak dogada się z jej samcem.

Ogłoszenia zamieściłam, na razie cisza, nikt nie szuka  zguby. Pies jest  wychudzony, bardzo lgnie do ludzi, kontaktowy; jutro zalicza weta. Pani Monika mówi, że mieszkał prawdopodobnie w domu.

1634234686793.jpg

1634234696346.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2021 o 10:24, elik napisał:

Nie? Myślałam, że jak robię zakupy i aktywuję FaniMani i wybiorę ZEA, to te kilka procent z kwoty zakupu są przekazane na wybraną Fundację.

Elu, jak robisz zakupy i wybierasz ZEA, to zawsze te kilka procent kwoty z zakupu jest przekazane dla fundacji.

Myślałam o czym innym;).

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj nasz  nowo znaleziony psiak zaliczył weta -  ma ok. 10 mies., waży 12,70 kg, został odrobaczony, jest też wyznaczona data szczepienia. Tak jak podejrzewamy - pies prawdopodobnie został porzucony, nikt go nie szuka; w tym samym miejscu tego samego dnia ktoś porzucił kota.

Ponieważ nie przygotowałam imienia,  wetka zapisała piesia w komputerze jako Stafik;)

Stafik jest na razie bardzo onieśmielony, na smyczy kładzie się, więc TZ do lecznicy wnosił go na rękach. W czasie badania  był bardzo spokojny, chociaż zestresowany. Pani Monika mówi, że w poprzednim miejscu musiał być z kotami, bo zupełnie nie zwraca na nie uwagi.  Na razie nie zakładam wątku - pies ma dach nad głową,  ale nie wiem jak długo będzie mógł zostać u p. Moniki.

Za namową Jagny spróbuję zrobić pierwsze ogłoszenia, zobaczymy co się zadzieje. Pies i tak będzie szczepiony i kastrowany. Bardzo prosiłabym o pomoc w ogłaszaniu.

 

Szelki zakupione, obroża i smycz z paczuszki Nesiowatej

1634308532199.jpg

1634308540587.jpg

1634308547237.jpg

1634308553101.jpg

1634308559086.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2021 o 19:45, Jaaga napisał:

Śliczny psiaczek i jaki ma połysk 🙂 jutro go ogloszę. Na Katowice może spróbuję, skoro byłby transport Pippi do Myslowic, to może i jemu udałoby się zabrać,gdyby znalazł się ktoś fajny.

Tak, ma piękna błyszczącą sierść, dlatego miałam nadzieję, że może jednak komuś się zagubił...

Bardzo Ci dziękuję za pomoc, mnie chwilami te porzucenia zabierają siły i wiarę, ze kiedyś będzie lepiej...

 Przedwczoraj  Stafik,  dzisiaj kolejne 6 tyg. kocie maleństwo, wyziębione, wygłodniale - jest na kroplówce, walczy:(. A na osiedlu kotka z małym, 4 dzień próbujemy ją złapać:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...