Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

3 godziny temu, kado napisał:

Dzisiaj za Tęczowy Most pobiegła nasza Tosia. Nam została tylko rozpacz, ból i pustka tak wielka,że nie do opisania.

Żegnaj moja najwierniejsza Przyjaciółko. Ty wiesz...Do zobaczenia ...:(

Tak mi przykro, myślałam że skoro miał być wykonywany rezonas to jest nadzieja dla Tosi....

Bardzo współczuję. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kado napisał:

3a5b58f4a5f9ed0emed.jpg

Dzisiaj za Tęczowy Most pobiegła nasza Tosia. Nam została tylko rozpacz, ból i pustka tak wielka,że nie do opisania.

Żegnaj moja najwierniejsza Przyjaciółko. Ty wiesz...Do zobaczenia ...:(

Kado tak bardzo mi przykro,doskonale wiem co czujesz.

Jest taki rodzaj bólu,którego nie można wyrazić łzami.

Nie można go nikomu wytłumaczyć.

Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,osiada ciasno na dnie serca i trwa w nim.

Tosieńko bądź szczęśliwa za [TM*]

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Anula napisał:

Kado tak bardzo mi przykro,doskonale wiem co czujesz.

Jest taki rodzaj bólu,którego nie można wyrazić łzami.

Nie można go nikomu wytłumaczyć.

Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,osiada ciasno na dnie serca i trwa w nim.

Tosieńko bądź szczęśliwa za [TM*]

Pięknie to Anula ujęłaś. Właśnie tak jest.

Dziękujemy Wam dziewczyny, że jesteście,bo wiem,że mnie rozumiecie jak nikt inny.

❤️

Link to comment
Share on other sites

kado, wiem co czujesz, bo w ostatnich miesiącach pożegnałam kilka bardzo bliskich mi psiaków, w tym także tą jedyną, najukochańszą sunię Masię. Przytulam i łączę się w bólu  :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2021 o 23:20, Poker napisał:

od nas też poszedł 1 %

 

Dnia 28.04.2021 o 23:24, elik napisał:

Rozliczam się z mężem i od nas 1% też poszedł na ZEA.

 

Dnia 29.04.2021 o 22:03, Poker napisał:

Dziś zadzwoniła znajoma z pytaniem czy znam jakąś Fundację pro zwierzęcą , bo chce wpłacić 1 %. Podałam  KRS ZEA.

 

Dnia 30.04.2021 o 10:48, mari23 napisał:

Może jeszcze do północy ktoś sobie przypomni, ale rozliczając (gratis;)) PIT-y osobom, które mnie o to prosiły i nie przyniosły konkretnego nr KRS wpisywałam Fundację ZEA - na dzień dzisiejszy "uzbierałam" 203,30 zł odpisów z 1% od mieszkańców mojej miejscowości :)

 

Dnia 30.04.2021 o 12:31, Nesiowata napisał:

Robię to samo.

Pięknie Wam dziękuję, to ogromna pomoc dla zwierzaków. kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0157.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2021 o 08:54, mari23 napisał:

Tolu, naprawdę wiele zrobiłaś, żeby Misiowi pomóc, nie jest Ci łatwo, a wręcz z nas wszystkich jesteś w najtrudniejszej sytuacji... :( :( wiem i dlatego z całego serca za wszystko Ci DZIĘKUJĘ !!! <3

Maryś, dziękuję Ci bardzo, ale w takich sprawach to jednak liczy się efekt końcowy:(:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2021 o 20:57, Tola napisał:
Dnia 29.04.2021 o 08:54, mari23 napisał:

Tolu, naprawdę wiele zrobiłaś, żeby Misiowi pomóc, nie jest Ci łatwo, a wręcz z nas wszystkich jesteś w najtrudniejszej sytuacji... :( :( wiem i dlatego z całego serca za wszystko Ci DZIĘKUJĘ !!! <3

Maryś, dziękuję Ci bardzo, ale w takich sprawach to jednak liczy się efekt końcowy:(:(

Starania też się liczą.

Zaczynając o coś walczyć nie wiemy czy się uda, nie znamy efektu końcowego, ale próbujemy, jakieś istnienie dostaje szansę, bez prób - nawet tych nieudanych- nie było by nawet tej szansy.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, limonka80 napisał:

Starania też się liczą.

Zaczynając o coś walczyć nie wiemy czy się uda, nie znamy efektu końcowego, ale próbujemy, jakieś istnienie dostaje szansę, bez prób - nawet tych nieudanych- nie było by nawet tej szansy.....

Misiowej szansy bardzo żal....i Toli, która na "pierwszej linii frontu" walczy o każde życie zagrożone <3

10 godzin temu, Onaa napisał:

A ja zapraszam serdecznie na wątek tej zamojskiej biedy z jednym ślepym oczkiem

 

Jak dobrze, że i dla niej nastanie lepszy czas! Tak długo czekała !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2021 o 08:41, mari23 napisał:

Misiowej szansy bardzo żal....i Toli, która na "pierwszej linii frontu" walczy o każde życie zagrożone <3

Jak dobrze, że i dla niej nastanie lepszy czas! Tak długo czekała !

Nie pozostaje nic innego, jak starć się odmieniać los towarzyszom Feniksa i Misia, wtedy pamięć o nich będzie żyła w innych psach i w ich historiach.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tola napisał:

Nie pozostaje nic innego, jak starć się odmieniać los towarzyszom Feniksa i Misia, wtedy pamięć o nich będzie żyła w innych psach i w ich historiach.

 

21 minut temu, Tola napisał:

Zapraszam do mojej nowej podopiecznej - czupiradełka Fiszki

Fiszka zaprasza na wątek

 

                  rainbow heart  animation

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Dopiero przeczytałam O Tosi. Bardzo mi przykro. Pamiętam jak ja adoptowaliście tyle lat temu. A co się dzieje z Kado?

Kado ma się dobrze. 8 marca skończył 13 lat,ale zupełnie tego po nim nie widać. Mamy go od szczeniaczka,więc zadbany jest od początku. Mamy nadzieję,że jeszcze długo z nami zostanie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam dla Was niespodziankę - jeszcze jeden staruszek opuścił schronisko w Zamościu. To Tito - można go znaleźć na facebookowej stronie schronu. Fotki i informacje dawniejsze, trafił tam pod koniec ub. r. znaleziony. Wg mnie ma ok, 12 lat, jest maleńki - gabaryt  yorka, ale szorstkiego yorka. Ktoś go musiał wywalić - zna dom, schody, windę, nie boi się mieszkania ani ulicy ani jazdy samochodem. Nie wiem, jak długo pożyje - może jeszcze pół roku nawet. Nie zakładam mu osobnego wątku,bo to nie tymczasowicz, ale u mnie już właścicielski. Zawarłam umowę ze znajomą, że w razie, gdyby pies mnie przeżył - ona go przejmie.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...