Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Suczki

Ta czarna z uszkodzonym okiem - tez ma dosyć długi staż i chociaż zawsze była  przy siatce, prosiła, odprowadzała wzrokiem - nic z tego nie wyszło, nikogo nie ujęło jej oddanie, łagodna natura i wielka tęsknota za własnym domem i za zapachem trawy.

Dzisiaj nie było jej na wybiegu, długo czekałam i dopiero jak odchodziłam, podeszła do siatki...

Może już nawet nie marzy:(

1619538355501.jpg

Urocza suczka, której zdjęcia pokazywałam wcześniej; nie bardzo radzi sobie w boksie, unika koleżanek, gdzieś się zaszywa, żeby w ciszy  i samotności marzyć o dawnym życiu na wolności.  Jest delikatna, nieśmiała, czy jej się uda, czy ma już zapisany wyrok - dożywocie:(  Suczka  ok. 7 lat.

1619539775221.jpg

Tej suni nie było chyba na wcześniejszych zdjęciach, chociaż pracownik powiedział, ze jest już trochę.

1619539781878.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

Ta czarna z uszkodzonym okiem - tez ma dosyć długi staż i chociaż zawsze była  przy siatce, prosiła, odprowadzała wzrokiem - nic z tego nie wyszło, nikogo nie ujęło jej oddanie, łagodna natura i wielka tęsknota za własnym domem i za zapachem trawy.

 

1619538355501.jpg

Ale ona przejmująco smutna.... zresztą który psiak tam jest wesoły....

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to NOWE ZDJĘCIA ZE SCHRONISKA Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Strasznie to smutne :(((. Dobrze, że dzięki dogo i ZEA, udało się chociaż niektórym psom, znaleźć kochających ludzi i swoje domy. 

Dziękuję, Tolu, że jesteście tam na miejscu - Ty i Alaskan. Jak od paru lat, tak i w tym roku, 1% od naszego podatku poszedł na Fundację ZEA. Warto pomagać psom i dobrym fundacjom :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, konfirm31 napisał:

Strasznie to smutne :(((. Dobrze, że dzięki dogo i ZEA, udało się chociaż niektórym psom, znaleźć kochających ludzi i swoje domy. 

Dziękuję, Tolu, że jesteście tam na miejscu - Ty i Alaskan. Jak od paru lat, tak i w tym roku, 1% od naszego podatku poszedł na Fundację ZEA. Warto pomagać psom i dobrym fundacjom :) 

Niestety niektórym pomóc się nie udało :( :( Dzisiaj chyba przez łzy niewiele potrafię na tym wątku napisać....

1% oddałam chorej dziewczynce, ale na Fundację ZEA przekażę darowiznę od od Milusia i Kubusia <3 <3

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tola napisał:

Czarny to bardzo sympatyczny pies, zawsze podchodzi do siatki, merda ogonem, odprowadza wzrokiem. Tez ma spory staż w schronisku, był jak Jaaga zabierała Solara.

1619539731253.jpg

1619539737471.jpg

 

1619539683805.jpg

Wydaje mi sie, że wtedy to ten pies miał przyjechac do mnie. Chodziło nam o zabranie labradorowatego czarnego z krawtką, który długo był w schronisku, a przyjechał Solar z chyba 2 mies stażem schroniskowym. Pamiętasz Tolu, jak mówiłaś, że kiedy solar juz był zabrany z boksu, to był w nim jeszcze całkiem podobny pies? Po tym, jaki był odzew o Solara wnioskuję, ze gdyby ten psiak został zabrany do DT czy hoteliku, to byłoby od razu wielu zainteresowanych. Ze Solarem było trudniej, bo to był bardzo męczący, młody,  aktywny psiak, szczypiący po rękach, co znacznie zawęziło grono chętnych do adopcji. Ten na zdjeciach spokojnie stoi i nie wygląda na trudnego czy super aktywnego.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tola napisał:

Ta czarna z uszkodzonym okiem - tez ma dosyć długi staż i chociaż zawsze była  przy siatce, prosiła, odprowadzała wzrokiem - nic z tego nie wyszło, nikogo nie ujęło jej oddanie, łagodna natura i wielka tęsknota za własnym domem i za zapachem trawy.

Może już nawet nie marzy:(

1619538355501.jpg

Tej suni nie było chyba na wcześniejszych zdjęciach, chociaż pracownik powiedział, ze jest już trochę.

1619539781878.jpg

Dla mnie pierwsza jest naprawdę fajna. Lubię taki typ średnio/większego kundelka gładkowłosego, z klapniętymi uszami. Jednak po Borysie widze, ze wygląd oczka chyba jednak ma dla ludzi znaczenie. Ludzie chyba się wzdrygają, zamiast współczuć. Psy i tak maja tak doskonałe pozostałe zmysły, że nawet bez oczu świetnie funkcjonują. Mam przykład mojej Goplany, której z powodu jasky musielismy amputowac gałki oczne. Na co dzień zapominam, że nie ma oczu.

Natomiat ta biała sunieczka z bura główką dla mnie jest bardzo adopcyjna. Gdyby w domu zszedł z jej białego futerka zażółcający je mocz, to byłaby pięknością.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, seramarias napisał:

Wiadomo co z Misiem?

 

9 godzin temu, Tola napisał:

Właściwie nie wiadomo. Ostatnia  informacja ze schroniska jest taka, że Misio nie jest do adopcji. Wczoraj nie widziałam Misia w tym otwartym boksie.

Misio27 lutego.jpg

:( :( :( :(

nawet słów znaleźć nie potrafię :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, mari23 napisał:

. Ostatnia  informacja ze schroniska jest taka, że Misio nie jest do adopcji. Wczoraj nie widziałam Misia w tym otwartym boksie.

Strasznie mnie wnerwiła ta wiadomość. Cholernie mi go żal  :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

 

Misio27 lutego.jpg

:( :( :( :(

nawet słów znaleźć nie potrafię :( :( :(

 

31 minut temu, elik napisał:

Strasznie mnie wnerwiła ta wiadomość. Cholernie mi go żal  :(

Wierzcie, że dla mnie wiadomość, ze Misio nie może jechać, była straszna,  ale jeszcze miałam nadzieję, że coś za jakiś czas się zmieni.

Niestety ta ostania informacja załamała mnie zupełnie, mój wielki żal po śmierci Feniksa powrócił, złość też.  Bardzo mi przykro, zwłaszcza żal mari23, która czekała na staruszka, zresztą wszyscy tutaj czekali.  Najgorszy jest ten brak informacji,  a domysły bardzo bolą; w tym zakresie nic się jednak nie zmieniło.

Złość, żal muszę jednak schować głęboko, bo nie dałabym rady jechać ponownie do schroniska, proszę o zrozumienie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2021 o 21:55, konfirm31 napisał:

Strasznie to smutne :(((. Dobrze, że dzięki dogo i ZEA, udało się chociaż niektórym psom, znaleźć kochających ludzi i swoje domy. 

Dziękuję, Tolu, że jesteście tam na miejscu - Ty i Alaskan. Jak od paru lat, tak i w tym roku, 1% od naszego podatku poszedł na Fundację ZEA. Warto pomagać psom i dobrym fundacjom :) 

Bardzo dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif

Ten 1 % to dla nas bardzo ważny, innych wpływów nie mamy, a to dla zwierząt na kolejny rok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Złość, żal muszę jednak schować głęboko, bo nie dałabym rady jechać ponownie do schroniska, proszę o zrozumienie.

Rozumiem i bardzo współczuję. Myślę, że wiem co czujesz, gdy patrzysz na tego typa lub gdy go słyszysz.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

 

Wierzcie, że dla mnie wiadomość, ze Misio nie może jechać, była straszna,  ale jeszcze miałam nadzieję, że coś za jakiś czas się zmieni.

Niestety ta ostania informacja załamała mnie zupełnie, mój wielki żal po śmierci Feniksa powrócił, złość też.  Bardzo mi przykro, zwłaszcza żal mari23, która czekała na staruszka, zresztą wszyscy tutaj czekali.  Najgorszy jest ten brak informacji,  a domysły bardzo bolą; w tym zakresie nic się jednak nie zmieniło.

Złość, żal muszę jednak schować głęboko, bo nie dałabym rady jechać ponownie do schroniska, proszę o zrozumienie.

 

Tolu, naprawdę wiele zrobiłaś, żeby Misiowi pomóc, nie jest Ci łatwo, a wręcz z nas wszystkich jesteś w najtrudniejszej sytuacji... :( :( wiem i dlatego z całego serca za wszystko Ci DZIĘKUJĘ !!! <3

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2021 o 22:09, Tola napisał:

Bardzo dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif

Ten 1 % to dla nas bardzo ważny, innych wpływów nie mamy, a to dla zwierząt na kolejny rok.

Może jeszcze do północy ktoś sobie przypomni, ale rozliczając (gratis;)) PIT-y osobom, które mnie o to prosiły i nie przyniosły konkretnego nr KRS wpisywałam Fundację ZEA - na dzień dzisiejszy "uzbierałam" 203,30 zł odpisów z 1% od mieszkańców mojej miejscowości :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, kado napisał:

3a5b58f4a5f9ed0emed.jpg

Dzisiaj za Tęczowy Most pobiegła nasza Tosia. Nam została tylko rozpacz, ból i pustka tak wielka,że nie do opisania.

Żegnaj moja najwierniejsza Przyjaciółko. Ty wiesz...Do zobaczenia ...:(

Kado, tak bardzo mi przykro :( :( :(, biegaj szczęśliwa i wolna od wszelkich trosk bólu i cierpienia Tosieńko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...