Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

17 godzin temu, Onaa napisał:

IMGP2810.JPG

A to nie jest ten Tuptuś ?

Może być zdjęciem przedstawiającym zwierzę

Tak, to jest Tuptuś. Na stronie schroniska jest też Kubuś - ten, który do mnie przyjedzie....i Jurand, i Misio...wszystkie niewidome :( :(

15 godzin temu, Tola napisał:

Tak, to prawdopodobnie ten, tylko ja pisałam o tym niewidomym piesku z boksu ogólnego, którego w sobotę nie widziałam. Myślałam, ze go przeniesiono na ten wybieg dla staruszków...

 O tego mi chodzi

IMGP1429.JPG

IMGP2413.JPG.f6cebfe7a43afc1e88e243104a0c9610.JPG

Ja też ciągle o nim myślę? Jak tu się cieszyć z wyjazdy jednego ślepka, jak tyle ich tam zostanie??? :( :( :( A ten biedak to nie Tuptuś :( 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, beataczl napisał:

dzisiaj czwartek...Tola w schronisku beda pewnie nowe wiesci...jak smutno patrzac na te wszystkie zdjecia...mnie sie w nocy dzis snily psy ze schroniska tak podswiadomnie z zamojskiego :(

Jutro dwa z nich jadą do mnie, a ja nie mogę przestać myśleć o tych, których wziąć nie mogę :( :( :( 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2021 o 19:28, Tola napisał:

W czwartek jadę do schroniska, bo jest szansa na wyjazd 2 psów, prawdopodobnie pojedzie jedna z tych dziewczynek

IMGP2775.JPG

IMGP2780.JPG

IMGP2803.JPG

 

5 godzin temu, beataczl napisał:

dzisiaj czwartek...Tola w schronisku beda pewnie nowe wiesci...jak smutno patrzac na te wszystkie zdjecia...mnie sie w nocy dzis snily psy ze schroniska tak podswiadomnie z zamojskiego :(

W schronisku byłam wczoraj, bo dzisiaj rozwoziliśmy karmę do pobliskich miejscowowości.

Niestety,  żadnej z suczek, z których miałam wybrać, nie było na wybiegu. Prosiłam pracownika, żeby poszukał w pierwszym boksie tej z chorą łapką, ale nie znalazł.

Czarna dropiatka podobno została wydana.

Tej z opuszczonym uchem nie było na wybiegu niestety, a nie chciałam poszukiwać jej w boksach, bo i tak psy były poddenerwowane.

Znalazłam jeszcze taką bardzo przyjazna suczkę. Ta ruda,  większa też podchodziła do pracownika.

SAVE_20210303_154217.jpg

SAVE_20210303_154231.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jutro ok. 10.00 jesteśmy umówieni z Aska7 na wydanie tego starego psa  i małego niewidomego rudaska, bo jadą do mari23.

Przygotowałam już obroże i smycze, oby pasowały.

Przed wszystkimi długa podroż, trzymajcie kciuki, bo kierowcy i zwierzakom będą potrzebne.

IMG-20210223-WA0010.jpg

 

156227327_3684206205031703_6922462925525515186_o.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A w sobotę do Warszawy wybywa ten pies - pokazywałam jego zdjęcia już dawno, jeszcze jak był na kwarantannie, a potem w pierwszym boksie. Teraz ładnie zarósł, jest bardzo przyjazny, cieszę się, ze  i dla niego pojawiła się szansa! A mój TZ jeszcze bardziej, bo go ujął ten duży psiak o tak łagodnym charakterze, zatrzymywał się często  przy jego boksie.

IMGP2751.JPG

IMGP2754.JPG

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, mdk8 napisał:

Do hotelu czy DS ?

Tolu ile psów mniej więcej jest teraz w schronie ?

 

Bierze go pod opiekę Agnieszka z Fb, miała już zamojskiego owczarka Freda , potem Budynia z boksu Amberka.

Tutaj Budyń w schronisku i w DS

SAVE_20200618_130433.jpg

IMG-20201015-WA0002.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 I kolejna szczęściara, która wyjechała dzisiaj do Warszawy  - suczka, w schronisku od 2017 roku.

Miała jechać jedna z tych 3, które pokazywałam wcześniej, dzisiaj znalazłam je w boksach, ale ostatecznie wybrałyśmy z Pati C tą starszą dziewczynkę.

 Oba psy już na miejscu:)

SAVE_20210306_191940.jpg

SAVE_20210306_191946.jpg

IMG_20210306_120939.jpg

IMG_20210306_121120.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...