Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tola napisał:

Pod koniec października obiecałam paru osobom, że podjadę do schroniska porobić zdjęcia.

Choroba uniemożliwiła mi wyjazd i niestety w.  ciągu ok 2 najbliższych tygodni nie będzie to nadal możliwe.

Ja wiem, że te zdjęcia to ogromna szansa na nowe życie  dla zamojskich bezdomniaków i  bardzo zależy mi, aby ją dostawały, aby je pokazywać, ale niestety na razie nie dam rady.

Przykro mi bardzo:(

Trochę zdjeć jest na schroniskowym profilu FB. Szkoda tylko, ze nikt nie odpowiada na pytania zainteresowanych. Wstawienie samych zdjęć to za mało. Przerobiłam to z Ollim. pewnie do dziś siedziałby w schronisku, gdyby nie pomoc Toli, bo tam nikt nie raczył mi odpowiedzieć nawet na pytanie, jakiej płci jest pies.

Są fotki psów i cudnych kotów.

Ten psiak z chorym czy z wadą oczkiem mnie najbardziej wzruszył.

Tolu, nie kojarzysz czy rudy psiak na drugim zdjeciu to nie jest przypadkiem ten, co był w kojcu z Solarem? Zdjęcia są robione w większosci z tak dziwnej pespektywy, ze nie poznaję zupełnie.

121958130_3331168790335448_7918874298170299582_o.jpg

124405004_3397146007071059_5390933143911563003_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jaaga napisał:

Trochę zdjeć jest na schroniskowym profilu FB. Szkoda tylko, ze nikt nie odpowiada na pytania zainteresowanych. Wstawienie samych zdjęć to za mało. Przerobiłam to z Ollim. pewnie do dziś siedziałby w schronisku, gdyby nie pomoc Toli, bo tam nikt nie raczył mi odpowiedzieć nawet na pytanie, jakiej płci jest pies.

Są fotki psów i cudnych kotów.

Ten psiak z chorym czy z wadą oczkiem mnie najbardziej wzruszył.

Tolu, nie kojarzysz czy rudy psiak na drugim zdjeciu to nie jest przypadkiem ten, co był w kojcu z Solarem? Zdjęcia są robione w większosci z tak dziwnej pespektywy, ze nie poznaję zupełnie.

121958130_3331168790335448_7918874298170299582_o.jpg

124405004_3397146007071059_5390933143911563003_o.jpg

Nie , to chyba nie jest ten pies, bo to jest ostatni boks, tam gdzie jest Oli, a rudy i Solar byli w 3 boksie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2020 o 12:38, Tola napisał:

Pod koniec października obiecałam paru osobom, że podjadę do schroniska porobić zdjęcia.

Choroba uniemożliwiła mi wyjazd i niestety w.  ciągu ok 2 najbliższych tygodni nie będzie to nadal możliwe.

Ja wiem, że te zdjęcia to ogromna szansa na nowe życie  dla zamojskich bezdomniaków i  bardzo zależy mi, aby ją dostawały, aby je pokazywać, ale niestety na razie nie dam rady.

Przykro mi bardzo:(

Tolu - nie martw się, najważniejsze żebyś była zdrowa. A ja i tak czekam na miejsce u Mureczki dla kolejnego zamojszczaka.

Aha - i gratulacje Babciu :D i wszystkiego dobrego dla Maluszka i jego mamy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2020 o 21:05, mari23 napisał:

te spojrzenia łamią serce :( :(

One wszystkie tam tak patrzą, a właściwie błagają o pomoc.

To miejsce, z którego wychodzę chora z rozpaczy, bo wiem, ze większość z nich zostanie tam do końca swojego życia, do samotnej śmierci:(

Link to comment
Share on other sites

Jo37 i Grażka 123 chcą pomóc kolejnej suni z zamojskiego schroniska.

Ja ostatnio robiłam zdjęcia męskich boksów, bo zainteresowanie dotyczyło samców.

Te sunie znalazłam na starszych zdjęciach, w październiku też były:

 

To niewielka sunia, ale lękliwa

IMGP1774.JPG

IMGP1502.JPG

IMGP1156.JPG

IMGP1209.JPG

IMGP1418.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Nadziejka napisał:

IMGP1772.JPG

matko jedyno ..ta biedunia jest jak siostrzyczka ojej ukochanej Burzy

 serce palcze o wszystkie te oczenka brzusie lapki przmarzniete .... to jest nie do przejscia tyle istotek cudownych ..ktore czekaja ratunku

To bardzo przyjazna suczka:(

IMGP1685.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2020 o 15:08, Onaa napisał:

124405004_3397146007071059_5390933143911563003_o.jpg

Wydaje mi się że ten piesek starszy o którego pytałam kiedyś i ten po prawej to ten sam, tak myślę. Mam dylemat między nim i tym czarnym małym który tak prosi żeby go wziąć :(.

Tak, to ten starszy piesek z ostatniego  boksu

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2020 o 19:15, Tola napisał:

One wszystkie tam tak patrzą, a właściwie błagają o pomoc.

To miejsce, z którego wychodzę chora z rozpaczy, bo wiem, ze większość z nich zostanie tam do końca swojego życia, do samotnej śmierci:(

a ja o tym myślę zawsze, gdy przytulam Milusia

czemu tyle zła na świecie????? i dlaczego zawsze cierpią najbardziej bezbronne, najbardziej niewinne istoty ????

Krzywdziciele mają się dobrze

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mari23 napisał:

chyba tylko to mi w bezsilności pozostało :( :(

znów patrzę na zdjęcia, na te pełne smutku oczy....i łzy zasłaniają widok

Tak, schronisko to straszne miejsce, bo tym starym, mniej urodziwym, mniej w typie rasy nie pozostawia nadziei.

A nam, pomagającym tym psom tak ciężko pogodzić się z myślą, że nie można pomóc wszystkim:(

Pomimo tego smutku i  łez, uczucia bezsilności i beznadziei, jakie towarzyszą każdemu mojemu wyjazdowi do schroniska, to teraz smucę się jeszcze bardziej, że choroba uniemożliwia mi  podjechanie tam do nich:(.

Jeżdżę tam już od tak dawna, to już chyba 18 lat...

Jak mam taką długa przerwę to czuję, że tęsknię i że przynajmniej jednemu  odbiera się szansę na inny los...

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...