Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

I teraz ta smutniejsza:(

 Kolejna bezdomna suczka na podzamojskiej wsi:(

Dwa tyg. chodziła po wsi, dokarmiała ją p Ewa, która dzisiaj do nas zadzwoniła. Pani dzisiaj tak płakała, ze serce mi pękało, opowiadała o bezduszności ludzi na wsi i tych porzucających zwierzęta; pani ma swoje 3 psy, które przygarnęła, jak błąkały się pod jej domem, czwartego nie da rady. Zabiera teraz sunię do domu, ale na dłużej nie jest w stanie się nią opiekować. Pod koniec listopada wyjeżdża do pracy , a jej starsza matka nie da rady zaopiekować się taką gromadą. Sunia jest bardzo proludzka, bardzo lgnie do człowieka, jest bardzo wychodzona.

 

IMG-20201016-WA0030.jpg

IMG-20201016-WA0031.jpg

IMG-20201016-WA0032.jpg

SAVE_20201016_165557.jpg

SAVE_20201016_165602.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Havanka napisał:

Trzymam kciuki z całych sił, żeby wszystko poszło zgodnie z planem...

Zrobilam ogłoszenie Supełkowi: https://www.olx.pl/oferta/czy-ktos-pokocha-supelka-CID103-IDGWZyU.html

i Kłębuszkowi: https://www.olx.pl/oferta/gdy-urosne-bede-prawdziwym-tygrysem-CID103-IDGWYtB.html

Tolu, poproś o nowe zdjęcia kotków. Kłębuszek ma tylko dwa i to "mizerne".

Pięknie dziękuję Eluś, rozmawiałam z p. Justyną, obiecała zrobić.serce-ruchomy-obrazek-0582.gif Dzisiaj dzwonił pan z Krakowa, w sprawie Supełka, wyraził zgodę na wizytę, ale jak p. Justyna zadzwoniła godzinę temu, to już miał innego kota. 

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to PORZUCONA MAŁA, BIAŁA SUNIA Zamojskie psiaki szukają domów i miłości
33 minuty temu, Tola napisał:

I teraz ta smutniejsza:(

 Kolejna bezdomna suczka na podzamojskiej wsi:(

Dwa tyg. chodziła po wsi, dokarmiała ją p Ewa, która dzisiaj do nas zadzwoniła. Pani dzisiaj tak płakała, ze serce mi pękało, opowiadała o bezduszności ludzi na wsi i tych porzucających zwierzęta; pani ma swoje 3 psy, które przygarnęła, jak błąkały się pod jej domem, czwartego nie da rady. Zabiera teraz sunię do domu, ale na dłużej nie jest w stanie się nią opiekować. Pod koniec listopada wyjeżdża do pracy , a jej starsza matka nie da rady zaopiekować się taką gromadą. Sunia jest bardzo proludzka, bardzo lgnie do człowieka, jest bardzo wychodzona.

 

IMG-20201016-WA0030.jpg

IMG-20201016-WA0031.jpg

IMG-20201016-WA0032.jpg

SAVE_20201016_165557.jpg

SAVE_20201016_165602.jpg

Cudowna malunia calineczka 

I przecudowni Wiekim Sercem i Miloscia Pani Ewa Z Rodzina

 modle z calych sil o bialeczke iskiereczke 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Poker napisał:

Dobrze, że biedna sunia ma na razie schronienie.  Może by wspomóc panią karmą?

Tak, TZ od razu to zaproponował, ale pani stanowczo odmówiła, ona bardzo prosi o znalezienie suni bezpiecznego miejsca.

 UG obiecał pomoc w pokryciu kosztów sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2020 o 19:07, Sowa napisał:

Jeśli dotrwam do połowy listopada, bez żadnych covidowych niespodziewanek, mogę dać  jej BDT. Nie stały dom, bo ona raczej jest za młoda dla mnie.

 

Dnia 16.10.2020 o 19:32, Poker napisał:

Jak znajdzie się miejsce dla niej w hoteliku, ale nie w PDT, to wpłacę 150 zł.

 

Dnia 16.10.2020 o 20:05, Poker napisał:

 Mogłabym wziąć sunię pod swoje skrzydła , jeżeli Toczka pójdzie do DS. Zależy to od tego czy się dogadają z psem rezydentem.

Pięknie dziękuję za te oferty pomocy, nic piękniejszego nie mogło suni teraz spotkać:)

Nazwałam ją tak tymczasowo Amika, żeby nie była bezimienna. Porozmawiam z panią, może  udałoby się jeszcze zrobić sterylkę, bo ok. połowy listopada trzeba byłoby już myśleć konkretnie, co dalej.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Trzymam kciuki za Zulkę .

Niestety, Toczka nadal szuka domu.

 

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Trzymam kciuki za Zulcię!

 

11 godzin temu, Jo37 napisał:

Ja też.

 

10 godzin temu, Havanka napisał:

Moje również zaciśnięte z całych sił !

 

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Trzymajcie się wszyscy!

 

3 godziny temu, Nadziejka napisał:

Doudou - Me To YoU

 

Sciskamy tulamy za wszystkie lapucinki brzusie

 

2 godziny temu, Anula napisał:

I ja też jestem myślami z Wami,oby zabieg przeszedł pomyślnie.

 

13 minut temu, agat21 napisał:

Kciuki zaciśnięte! Będzie dobrze :)

Bardzo Wam kochane dziękuję, ale zabieg znowu odłożony na 02.11.  - tym razem kardiolog z Lublina nie dojechał z powodu choroby:(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...