Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Bardzo proszę o kciuki za moją staruszkę Zulcię - jutro o 11.00 ma zabieg, niestety nie unikniemy tego, chociaż bardzo bym chciała:(. Antybiotyk pomógł na bardzo krótki czas, kamienia przybyło, w pyszczku jest znowu stan zapalny, jest opuchnięty, wydobywa się krew:(. Jutro jest kardiolog z Lublina, ma być przy zabiegu, bardzo się boję:(.

Starałam się cały dzień nie myśleć, ale już nie da się, jutro coraz bliżej:(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Tola napisał:

Bardzo proszę o kciuki za moją staruszkę Zulcię - jutro o 11.00 ma zabieg, niestety nie unikniemy tego, chociaż bardzo bym chciała:(. Antybiotyk pomógł na bardzo krótki czas, kamienia przybyło, w pyszczku jest znowu stan zapalny, jest opuchnięty, wydobywa się krew:(. Jutro jest kardiolog z Lublina, ma być przy zabiegu, bardzo się boję:(.

Starałam się cały dzień nie myśleć, ale już nie da się, jutro coraz bliżej:(

Trzymam kciuki za całych sił za Zuleńkę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Tola napisał:

Bardzo proszę o kciuki za moją staruszkę Zulcię - jutro o 11.00 ma zabieg, niestety nie unikniemy tego, chociaż bardzo bym chciała:(. Antybiotyk pomógł na bardzo krótki czas, kamienia przybyło, w pyszczku jest znowu stan zapalny, jest opuchnięty, wydobywa się krew:(. Jutro jest kardiolog z Lublina, ma być przy zabiegu, bardzo się boję:(.

Starałam się cały dzień nie myśleć, ale już nie da się, jutro coraz bliżej:(

Martuniu,z pełnymi garściami kciuków,myślami i całym sercem jestem z Wami kochani.Przesyłam moc dobrej i pozytywnej energii serce-ruchomy-obrazek-0026.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Bardzo proszę o kciuki za moją staruszkę Zulcię - jutro o 11.00 ma zabieg, niestety nie unikniemy tego,

Będzie dobrze. Moja około 16 letnia Masia miała w styczniu poważną operację usunięcia śledziony, a też jest kardiologiczna. Operacja przeszła bez komplikacji i jest ok do dzisiaj.

Będzie dobrze!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Gabi79 napisał:

Trzymam kciuki za całych sił za Zuleńkę. 

 

20 godzin temu, Bogusik napisał:

Martuniu,z pełnymi garściami kciuków,myślami i całym sercem jestem z Wami kochani.Przesyłam moc dobrej i pozytywnej energii serce-ruchomy-obrazek-0026.gif

 

19 godzin temu, Poker napisał:

Trzymam kciuki. Kilka dni temu zabieg stomatologiczny przeszła moja tymczasia, Czacza/Ada. Ma 20 lat. U nas była w 2008 roku.

 

10 godzin temu, elik napisał:

Będzie dobrze. Moja około 16 letnia Masia miała w styczniu poważną operację usunięcia śledziony, a też jest kardiologiczna. Operacja przeszła bez komplikacji i jest ok do dzisiaj.

Będzie dobrze!

 

10 godzin temu, Havanka napisał:

Martusiu i ja zaciskam mocno kciuki ! Przy wsparciu kardiologa ryzyko na pewno będzie mniejsze. Powodzenia i czekamy na info !

 

6 godzin temu, b-b napisał:

Zaciskam bardzo mocno!

 

5 godzin temu, Nadziejka napisał:

Inne - Błyskotki (Glittery) - Misie (strona 3) - Magazyn Gifów

Bardzo Wam dziękuję za kciuki i za te przykłady szczęśliwe zakończonych zabiegów u staruszków, myśli mam znacznie pozytywniejsze:).

Zabiegu dzisiaj nie było, odłożony na tydzień; okazało się, ze  będzie o wiele bardziej skomplikowany i potrzebna jest przy nim obecność właściciela lecznicy (jest na urlopie). Zulcia musi jeszcze wytrzymać, my razem z nią. 

W niedziele poproszę o przesyłanie dobrych myśli.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do swjego nowego domu w Katowicach pojechała nasza mała Nocka:)

Pani Justyna podjechała dzisiaj do Katowic na wizytę, wypadła pomyślnie no i Nocka już na swoim:).

Tutaj jeszcze u p. Justyny

IMG-20200830-WA0005.jpg

IMG-20200915-WA0001.jpg

Tutaj z dogomaniacką Colą, która była u Jaaga

IMG-20200922-WA0010.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A to młoda sunia, niewielka, całe życie na łańcuchu; karmiona raz na parę dni, sika przy próbie dotknięcia; przeszła przez piekło w ciągu swojego krótkiego życia. W rzeczywistości wyglada gorzej. Właścicielka zgodziła się oddać suczkę, UG pokryje koszt sterylizacji.

Tylko co dalej, gdzie ją zabrać:(:(

Wiem, ze jest pokazywana na FB, na razie nic się sie zadziało:(

received_987531018378186.jpeg

received_1616076105241102.jpeg

received_1790761341095115.jpeg

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tola napisał:

Kolejne psie tragedie, może ktoś może pomóc,  może ma jakiś pomysł,

beksa_V6_orig.gif

Na jednym z osiedli od 3 dni pod balkonem śpi ten piesek:(

U nas dzisiaj bardzo pada, kto się zlitował i otworzył klatkę

IMG-20201013-WA0012.jpg

IMG-20201013-WA0012.jpg

Tolu, czy ten piesek jest duży ? Ile może mieć lat ? Wygląda na zdjęciu na małego ale zdjęcia czasami przekłamują.

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to SZKIELET SUNI, PORZUCONY PEKINEK POD BALKONEMZamojskie psiaki szukają domów i miłości
6 minut temu, Tola napisał:

A to młoda sunia, niewielka, całe życie na łańcuchu; karmiona raz na parę dni, sika przy próbie dotknięcia; przeszła przez piekło w ciągu swojego krótkiego życia. W rzeczywistości wyglada gorzej. Właścicielka zgodziła się oddać suczkę, UG pokryje koszt sterylizacji.

Tylko co dalej, gdzie ją zabrać:(:(

Wiem, ze jest pokazywana na FB, na razie nic się sie zadziało:(

received_987531018378186.jpeg

received_1616076105241102.jpeg

received_1790761341095115.jpeg

  matko ziemio nasza ..ilez cieprienia ilez koszmarnosci dla malej istotki

 to sie nie miesci juz nie miesci w naszych sercach

Toluniu szukaj prosze szukaj wklejaj gdzie sie da 

 wolanie o pomoc

 o matuniu kochana malenka piekna iskiereczka 

                  marzenie modlitwe wielka mam co dnia co noc 

aby wszystkie potowory ludzkie smieci- znikneli ze swiata 

na zawsze

 ale wszytko gorzej coraz ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...