Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Tola napisał:

WIELKA PROŚBA - pamiętajcie o nas przy zakupach internetowych

zostanwdomu(1).jpg

Martusiu, gdy robię zakupy w necie, a pojawi się aplikacja FaniMani, uaktywniam ją. Dla przykłady dzisiaj zrobiłam zakup za 299,00 zł  z aplikacją FaniMani. Co miesiąc dostaję informację ile złotych przekazali na konto ZEA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.03.2020 o 18:45, Tola napisał:

Niestety nie, teraz trudno o transport, ciężki czas dla ludzi i zwierząt.

Są nadal wszystkie, widziałam je podczas ostatniego pobytu. To nie są psy adopcyjne, niestety, ale  czeka je tam prawdopodobnie dożywocie.

ja ciągle o nich myślę....

ale patrzę na moją gromadkę staruszków i łzy same lecą na myśl, że może mnie łatwo "zmieść" szalejący wirus....co się z nimi stanie????

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2020 o 19:20, Anula napisał:

Nie zapominam chociaż ja rzadko kupuję. 1% podatku przekazany i przez rodzinę moją też i Bogusik też.

Bardzo dziękujemy, te wpłaty z 1 % są dla nas bardzo niezwykle ważne, bo potem tylko dzięki nim możemy wspierać bezdomniaki.

21 godzin temu, elik napisał:

Martusiu, gdy robię zakupy w necie, a pojawi się aplikacja FaniMani, uaktywniam ją. Dla przykłady dzisiaj zrobiłam zakup za 299,00 zł  z aplikacją FaniMani. Co miesiąc dostaję informację ile złotych przekazali na konto ZEA.

Eluś, na razie jeszcze nic nie przekazali, wczoraj dopiero dostałam info na pocztę fundacyjną, że szykują pierwszy przelew;)

Regulamin FaniMani zezwala na przelewy 3 razy do roku - koniec marca, koniec czerwca i koniec grudnia no i suma wpłat musi przekraczać 100 zł;). W grudniu brakowało nam 6 zł;)

1 godzinę temu, mari23 napisał:

ja ciągle o nich myślę....

ale patrzę na moją gromadkę staruszków i łzy same lecą na myśl, że może mnie łatwo "zmieść" szalejący wirus....co się z nimi stanie????

Mari23, rozumiem Twój smutek, rozumiem też strach o najbliższych, o zwierzęta,  bo nastały naprawdę bardzo ciężkie czasy:(.

Mam nadzieję, że przetrwamy go wszyscy, życzę tego Wam, Waszym Rodzinom i podopiecznym.

Trzeba wierzyć, że i dla takich schroniskowych biedaków zdąży zaświecić słońce...

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Do tej pory bezdomna, teraz zaopiekowana w DT koteczka Tola szuka nowej rodziny.

Czy ktoś mógłby pomoc i zrobić ogłoszenie na Kraków?

Tola ma ok. 2 lat. Została już wysterylizowana i wzorowo korzysta z kuwety. Jest energiczną koteczką, ma  mnóstwo energii, uwielbia biegać, wspinać się. Bardzo lubi tez pieszczoty, o które często się upomina. Uwielbia zabawę, ale często zapomina o chowaniu pazurków więc dom z małymi dziećmi chyba nie jest wskazany.

20200316_075043.jpg

20200316_075304.jpg

20200322_091157 (1).jpg

20200322_091229 (1).jpg

20200322_092001.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Zrobię Toli ogloszenie na Krakow tylko po poludniu. 

Bardzo dziękuję:)

59 minut temu, Jo37 napisał:

Ładna ta koteczka.

Ładna, ale miała brzydkie życie. Teraz może się coś zmieni.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2020 o 19:16, Tola napisał:

WIELKA PROŚBA - pamiętajcie o nas przy zakupach internetowych

zostanwdomu(1).jpg

Chwila na rejestrację, a spora korzyść dla fundacji. Niby malutkie kwoty, ale w końcu sumuja się. Nie wiem jak inni, ale ja teraz większosć rzeczy kupuję przez internet i zawsze jekaś kwota spływa do ZEA. Myślę, ze to dobra okazja i ci, którzy chcą pomóc, a jeszcze nie zarejestrowali sie, to powninni jak najszybciej to zrobić :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2020 o 20:18, Havanka napisał:

Zajrzałam do swoich ogłoszeń, a tam niespodzianka ! Ogłoszenie Toli zostało wyróżnione do 11 kwietnia !

Kto zrobił Toli i mnie taką cudną niespodziankę ???  Dziękuję  !!!

Ogłoszenie wyróżnił DT, moje warszawskie OLX też:).

Pani Ani bardzo zależy na dobrym domu dla Toli.

6 godzin temu, Jaaga napisał:

Chwila na rejestrację, a spora korzyść dla fundacji. Niby malutkie kwoty, ale w końcu sumuja się. Nie wiem jak inni, ale ja teraz większosć rzeczy kupuję przez internet i zawsze jekaś kwota spływa do ZEA. Myślę, ze to dobra okazja i ci, którzy chcą pomóc, a jeszcze nie zarejestrowali sie, to powninni jak najszybciej to zrobić :)

Bardzo Ci Jagna dziękuję za to wspieranie i wszystkim kupującym poprzez FaniMani również serce-ruchomy-obrazek-0846.gif

Tych jeszcze  niezdecydowanych bardzo proszę o takie zakupy, to duża pomoc dla zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Ogłoszenie wyróżnił DT, moje warszawskie OLX też:).

Pani Ani bardzo zależy na dobrym domu dla Toli.

Bardzo Ci Jagna dziękuję za to wspieranie i wszystkim kupującym poprzez FaniMani również serce-ruchomy-obrazek-0846.gif

Tych jeszcze  niezdecydowanych bardzo proszę o takie zakupy, to duża pomoc dla zwierzaków.

Wstawcie jeszcze info na swoim profilu FB. Wielu ludzi nie wie, że coś takiego istnieje.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wszystko będzie ok, to jutro mamy do nowego domu zawieźć Freyę. Mam na nią dwa niedawno wyróżnione na miesiąc ogłoszenia. Podeślijcie mi proszę  tekst, fotki, miasto i namiary na jakieś dwa psiaki gotowe do adopcji, to poźniej zmienię. Może być na maila [email protected]

Lepiej miec już przygotowane, bo szkoda każdego dnia wyróżnienia. niestety, nie bardzo teraz sledzę inne wątki, wiem o Tyci, ale ona do diagnozowania.

Link to comment
Share on other sites

Miły akcent w tym trudnym dla wszystkich czasie:

Pozdrawia wszystkich adoptowana 8 lat temu suczka Abi z zamojskiego schroniska. Sunia ma się świetnie, nadal jest ulubienicą dzieci, ma psie towarzystwo w liczbie sztuk 3. Bardzo lubi jeść i wygrzewać się na słońcu. Pan mi zaraz po rozmowie zrobił i przesłał fotkę jak się sunia wygrzewa na słoneczku:)

8e7efc1ab30bffe8gen.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2020 o 22:14, Murka napisał:

Miły akcent w tym trudnym dla wszystkich czasie:

Pozdrawia wszystkich adoptowana 8 lat temu suczka Abi z zamojskiego schroniska. Sunia ma się świetnie, nadal jest ulubienicą dzieci, ma psie towarzystwo w liczbie sztuk 3. Bardzo lubi jeść i wygrzewać się na słońcu. Pan mi zaraz po rozmowie zrobił i przesłał fotkę jak się sunia wygrzewa na słoneczku:)

8e7efc1ab30bffe8gen.jpg

Bardzo się cieszę, że Abi ma takie szczęśliwe życie:).

Pamiętam sunię, jak wszystkie zamojszczaki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...