Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Ja też nie potrafię wstawić filmu, ale można wejść na stronę schroniska  - są na facebooku, filmik Adoptuj, nie kupuj; imiona tych malinois - Muminek i Florka. Te psy chodzą na smyczach, wracają na zawołanie, siadają przed człowiekiem wpatrując się z nadzieją, a nawet aportują znalezione przedmioty. Florka została na pewno wywalona na zbity pysk od małych szczeniąt - dojki miała prawie po kolana; Muminek prawdopodobnie jest za łagodny dla ludzi oczekujących na dzień dobry agresji u malinois. Malinois to moja ukochana rasa - ale w 77. roku życia, mieszkając w bloku i nie prowadząc już auta, nie odważam się na adopcję psa.  Mogę tylko obiecać dołączenie się do wyjazdu po Florke czy Muminka, pomoc w drodze, bezpłatne szkolenie w Krakowie.  Ja w Krakowie - a moje dobre znajome trenerki z Rzeszowa i z okolic Rybnika też udzielą kilku bezpłatnych lekcji  dla kogoś, kto z tamtych stron zdecyduje się dać dom Florce lub Muminkowi - gwarantuję to na swoją odpowiedzialność.

Telefon do wolontariuszki opiekującej się  psami - 507-266-636,pani Lidia.

Proszę bardzo o przekazywanie tej informacji tym, którzy chcieliby mieć wrażliwego psa, gotowego w każdej chwili do pracy z właścicielem.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Sowa napisał:

Ja też nie potrafię wstawić filmu, ale można wejść na stronę schroniska  - są na facebooku, filmik Adoptuj, nie kupuj; imiona tych malinois - Muminek i Florka. Te psy chodzą na smyczach, wracają na zawołanie, siadają przed człowiekiem wpatrując się z nadzieją, a nawet aportują znalezione przedmioty. Florka została na pewno wywalona na zbity pysk od małych szczeniąt - dojki miała prawie po kolana; Muminek prawdopodobnie jest za łagodny dla ludzi oczekujących na dzień dobry agresji u malinois. Malinois to moja ukochana rasa - ale w 77. roku życia, mieszkając w bloku i nie prowadząc już auta, nie odważam się na adopcję psa.  Mogę tylko obiecać dołączenie się do wyjazdu po Florke czy Muminka, pomoc w drodze, bezpłatne szkolenie w Krakowie.  Ja w Krakowie - a moje dobre znajome trenerki z Rzeszowa i z okolic Rybnika też udzielą kilku bezpłatnych lekcji  dla kogoś, kto z tamtych stron zdecyduje się dać dom Florce lub Muminkowi - gwarantuję to na swoją odpowiedzialność.

Telefon do wolontariuszki opiekującej się  psami - 507-266-636,pani Lidia.

Proszę bardzo o przekazywanie tej informacji tym, którzy chcieliby mieć wrażliwego psa, gotowego w każdej chwili do pracy z właścicielem.

Ja też bardzo chciałabym, aby trafiły do odpowiedzialnych ludzi, ale nie jestem w stanie inaczej pomóc.

Jeszcze przyszła mi do głowy Tyśka, ona sprawnie działa na Fb, jeszcze do niej za chwilkę napiszę....

I może poproszę jeszcze Agnieszkę od Freda i beka,  żeby pokazały u owczarków...

Link to comment
Share on other sites

Im więcej informacji, tym większe szanse na normalne psie życie dla tych zwierzaków. Niedawno właśnie dzięki wielu udostępnieniom udało się znaleźć nowy dom dla półrocznego, bardzo żywiołowego  maliniaka. Niestety te psy nadal są modne,  a nie ma nic gorszego niż moda na jakąś rasę.  

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy pamiętacie małego, 4 miesięcznego Lolka, znalezionego u mnie na osiedlu w kwietniu,   w nocy,  był jakiś czas u nas kojcu, strasznie  łobuzował:)

Szybko znalazł dom w Warszawie u młodego małżeństwa, przyjechali po malca osobiście.

Zapisali Lolka do psiego przedszkola, dużo pracowali nad posłuszeństwem i tak jak napisała pani - teraz są zgraną paczką:).

Niedawno Lolek obchodził umowne urodziny - był mięsny torcik i prezent :), a ja dostałam zdjęcia z urodzin i z listopadowego wyjazdu nad morze:).

88c1f54b1a7ffc87med.jpg

54ea92b5c7baeed4med.jpg

29fcab4f9e118b71med.jpg

dd785ba49f1c5367med.jpg

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Gabi79 napisał:

Lolus przecudny i ma super Rodzinę, SUPER 

Fajny psiak i fajna rodzina, włożyli dużo pracy, czasu i serca, aby Lolek tez mógł być szczęśliwy.

Pamiętam, ze maluch był bardzo nerwowy, często reagował gryzieniem na próby pogłaskania,  na pewno dokuczano mu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...