Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Naturalny antydepresant :) Teriery takie są, że śmieją się przeciwnościom w twarz. Mam nadzieję, że Kenzo znajdzie swoich ludzi raz-dwa, jest świetny!

Tysia, wspaniale to ujęłaś ! Pozwoliłam sobie wykorzystać te porównania w ogłoszeniu na olx. Mam nadzieję, ze nie będziesz miała nic przeciwko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Tysia, wspaniale to ujęłaś ! Pozwoliłam sobie wykorzystać te porównania w ogłoszeniu na olx. Mam nadzieję, ze nie będziesz miała nic przeciwko.

Oczywiście, że nie mam nic przeciwko :) Jeżeli mają zbliżyć do domku to czemu by nie? Trzymam kciuki!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że zaglądają tu miłośniczki  terierowatych, wierzę w moc dobrych myśli, więc może ten domek dla Kenzo odezwie się lada moment.

Szkoda mi bardzo pieseczka, to taka radość na 4 łapach, serce mi pęka, jak zostaje w kojcu sam.

Wrzucam tutaj linki do wszystkich ogłoszeń, bardzo Wam wszystkim dziękujękwiat-ruchomy-obrazek-0008.gif

Lublin

terra - https://www.olx.pl/oferta/borys-mlody-pies-czeka-na-swoja-rodzine-CID103-IDCgIe0.html

 

Wrocław

Havanka - https://www.olx.pl/oferta/kodi-naturalny-antydepresant-szuka-swoich-ludzi-CID103-IDBzZnx.html

 

Kraków

b-b - https://www.olx.pl/oferta/kenzo-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDBxhTM.html

 

Warszawa

Tola - https://www.olx.pl/oferta/1-5-roczny-kenzo-z-usmiechem-od-ucha-do-ucha-super-psiak-do-adopcji-CID103-IDBx7JO.html

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, b-b napisał:

Fajny chłopak. 

Podmieniłam kilka zdjęć. Zrobiłam midi wyróżnienie.Może to coś pomoże?

222222222333.jpg

 

Bardzo dziękuję :)

Dnia 3.11.2019 o 19:47, Nesiowata napisał:

Kenzo przez cały czas ma uśmiech od ucha do ucha!

A ja wykorzystałam w tytule OLX sformułowanie Nesiowata;)

Ale  dziewczyny inspirujecie:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2019 o 22:48, Bogusik napisał:

Bardzo uciążliwe jest wstawianie jakichkolwiek zdjęć stąd moja prośba:

ZJEŻDŻAJĄC W DÓŁ NA DOWOLNEJ STRONIE JEST M.IN. JĘZYK I OBOK KONTAKT.KLIKAJĄC NA KONTAKT OTWORZY SIĘ RAMKA DO NAPISANIA WIADOMOŚCI DO MODERATORÓW. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH O WPISANIE TAM SKARGI DOTYCZĄCEJ JUŻ KILKOTYGODNIOWEJ NIEMOŻLIWOŚCI WSTAWIANIA ZDJĘĆ ZA POMOCĄ "WYBIERZ PLIKI" JEST JAKAŚ REALNA SZANSA W TYM,ŻE IM WIĘCEJ OSÓB NAPISZE,TO COŚ Z TYM W KOŃCU ZROBIĄ.....

Ja również napisałam! Bogusiu ,myślę podobnie, jeśli będziemy rozmawiać o problemach ,to w końcu ktoś nas usłyszy! dość często powtarzam... MILCZENIE OZNACZA PRZYZWOLENIE!  tutaj również można to powiedzieć ;)

Dnia 3.11.2019 o 12:53, Isadora7 napisał:

Wrzuciłam na grupe pomocową mojej Fundacji SOS dla Jamników. Będę rozglądać się również choćby za DT.
https://www.facebook.com/groups/jamniki/

Nasza NIEZAWODNA, KOCHANA , Isadora7 :)   Dorotko, zmieniasz Świat na lepszy! buziak.gif

Dnia 2.11.2019 o 23:02, elik napisał:

Wysłałam i dostałam powiadomienie, że moja wiadomość została wysłana do administratora.

I ja tak samo :)

Dnia 3.11.2019 o 12:27, malagos napisał:

Czy pokazać tę jamnikowatą sunię na fb Isadorze od jamników?

Malagasiu, kochana , ZAWSZE!  przecież nasza Matka ,Dorota od jamników, nawet jak nie może pomóc, to i tak pomożeokok.gif

Dnia 3.11.2019 o 18:36, Tola napisał:

Też wysłałam, ale podobnie jak Tyska nie mam dużo nadziei na zmianę tej sytuacji...

Tolu, kochana przecież w Tobie jest.... MORZE NADZIEI buzki.gif

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malagos napisał:

Jakby były nowe wiadomości o jamnikowatej suni, to napisz, Tolu, bo na fb watek jest udostępniany i odwiedzany.

Oczywiście, dam znać jak tylko będę coś wiedziała.

Rozmawiałam wczoraj z szafirką - miejsce czeka...

Jest tez szansa transportu na Dolny Śląsk, tylko trzeba najpierw sunię złapać.

Czekamy na sygnał od pani z Lublina i jedziemy...

Link to comment
Share on other sites

Feliks był dzisiaj w lecznicy na badaniu kontrolnym, czekał cierpliwie w kolejce prawie 2 godz. bo było sporo ludzi i czworonożnych pacjentów.

Cieszymy się, że jest lepiej - oczka już bez stanu zapalnego, mały jeszcze tylko trochę kicha.

Nowa rodzina czeka na maluszka po 12 listopada i tak potrzebny będzie transport do Warszawy.

f752782f00a9237bmed.jpg

6183ebcb73a3495dmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Tola napisał:

Do zamojskiego schroniska po śmierci właścicielki trafiły dwa parokilogramowe białe pieski :(

W zagródce są tez dwa malutkie szczeniaki:(

47428d96b214246amed.jpg

c61b755e406c24a2med.jpg

2e23db590a554107med.jpg

56bce0637b71c68amed.jpg

Rozwaliłaś mnie tymi zdjęciami. Trzeba im koniecznie jakoś pomóc. Jakby ktoś białe zabrał ze schroniska, to pokazałabym je na FB. Tak to chyba teraz nie ma sensu? Bo znowu będzie mnóstwo pytań. Tolu na oko to tak bardziej 3 czy 6 kg?

Link to comment
Share on other sites

Pisałam, ale post mi zniknął.

Przez całą noc myślałam o tych pieskach.

Rano jadąc autobusem płakałam za Gacuniem i w momencie podjęłam decyzję, że dam DT temu białemu pieskowi z rudą główką.

Tola ma jechać do schroniska zobaczyć, czy mały jest

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Gabi79 napisał:

O tym samym pomyślałam, Gacunio odszedł, a wczoraj zobaczyłam tego maluszka i poczułam,  że muszę mu pomóc.

 

Cieszę się ,że podjęłaś taką decyzję. Serce to taki cudowny narząd ,czujemy ból ,cierpimy po stracie kochanej psinki ale jednocześnie potrafimy pokochać następną istotkę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...