Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 27.08.2019 o 09:03, Havanka napisał:

Wspaniale jest wiedzieć, że nasze maluszki mają super domki i że żyje im się dobrze.

Tolu, czy w spr. rudaska miałaś telefon? Napisała do mnie pani, że bardzo jej zależy na nim. Poprosiłam o kontakt z Tobą.

 

19 godzin temu, b-b napisał:

Miałam zapytanie o Kajmaczka. Podobno pani dzwoniła?

Miałam parę zapytań o rudaski i z Krakowa i z Warszawy, na pewno coś drgnęło, ale domów z tego nie będzie:(

Większość dzwoniących oferowała domy wychodzące, jednej z rodzin zginął niedawno kocurek - wpadł pod auto...

No i na wiadomość o wizycie PA też robi swoje - ludzie albo od razu rezygnują albo obiecują, ze zadzwonią  i potem cisza.

Z tych wszystkich zapytań wytypowałam dom w Warszawie dla Kajmaka albo Kremika i Jo37 ma zajrzeć do pani pod koniec tygodnia.

Jest tez szansa na dom w Krakowie dla białej Chałwy, ale to jeszcze nic pewnego; pani jest na wyjeździe  do 12 września i zobaczymy czy zadzwoni po powrocie...

Na razie Chałwa nadal do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Havanka, b-b - pięknie  dziękuję za pomoc w ogłaszaniu, nie dałabym rady  bez Waszej pomocy, nadal z trudem chwytam chwile, aby napisać coś tutaj na forum. 

 

Przekazuję cd. dobrych wieści:

Azja, suczka z pociętą łapka, którą chciano uśpić,  ma wspaniałą rodzinę,  jest już we własnym domciu w Zamościu:).

SAVE_20190807_162315.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ostatnio coś Zamość przyjazny adopcyjniakom, super :)
Wiele się tutaj dzieje, aż ciężko mi się połapać ile zwierzaków szuka domu, kto jest kim ;)

My tuta tez jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, bo i Azja ma super domek i szczeniak Pixelek:)

Oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Mała Liczi słodka, prawie jak alaskan klee kai :) Tylko widzę na ostatnim zdjęciu, że poduszka na krześle została zjedzona przez mole ;)

Mam link do całego albumu, tych moli to więcej było;)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

 

Miałam parę zapytań o rudaski i z Krakowa i z Warszawy, na pewno coś drgnęło, ale domów z tego nie będzie:(

Większość dzwoniących oferowała domy wychodzące, jednej z rodzin zginął niedawno kocurek - wpadł pod auto...

No i na wiadomość o wizycie PA też robi swoje - ludzie albo od razu rezygnują albo obiecują, ze zadzwonią  i potem cisza.

Z tych wszystkich zapytań wytypowałam dom w Warszawie dla Kajmaka albo Kremika i Jo37 ma zajrzeć do pani pod koniec tygodnia.

Jest tez szansa na dom w Krakowie dla białej Chałwy, ale to jeszcze nic pewnego; pani jest na wyjeździe  do 12 września i zobaczymy czy zadzwoni po powrocie...

Na razie Chałwa nadal do adopcji.

To chyba właśnie ta "moja".  Z dwoma kocurkami w domu?

Pani pisała mi na PLX ,że już doczekać się nie może :)

Trzymam kciuki!

4 godziny temu, Tola napisał:

Havanka, b-b - pięknie  dziękuję za pomoc w ogłaszaniu, nie dałabym rady  bez Waszej pomocy, nadal z trudem chwytam chwile, aby napisać coś tutaj na forum. 

 

Przekazuję cd. dobrych wieści:

Azja, suczka z pociętą łapka, którą chciano uśpić,  ma wspaniałą rodzinę,  jest już we własnym domciu w Zamościu:).

SAVE_20190807_162315.jpg

Matko! Co się z tymi ludźmi dzieje???

Wspaniale,że sunia trafiła w dobre ręce.

 

 

4 godziny temu, Tola napisał:

Czy pamiętacie małą Lolę, która zabraliśmy wraz z matką z podzamojskiej wsi?

Lola zamieszkała w Warszawie w bloku; cały czas byłam ciekawa, co z niej wyrośnie;)

IMG_20181109_105548.jpg

Teraz Lola wygląda tak i waży 23 kg;)

SAVE_20190819_180244.jpg

SAVE_20190819_180252.jpg

 

SAVE_20190819_201502(1).jpg

SAVE_20190819_201506.jpg

Pamiętam to diablątko :)))

Ale śliczna sunia z niej wyrosła :D

 

 

4 godziny temu, Tola napisał:

Malutka Liczi też urosła;). Sunia mieszka w Radosci:)

Rysia 10.jpg

Rysia 1.jpg

Rysia 2.jpg

Rysia 3.jpg

Jak widać po zdjęciach nie zła z niej rozrabiara :))

Wspaniały domek jej się trafił!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Rysia 4.jpg

 

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Mała Liczi słodka, prawie jak alaskan klee kai :) Tylko widzę na ostatnim zdjęciu, że poduszka na krześle została zjedzona przez mole ;)

No co Ty??? Tyś(ka)!!! Przecież na pierwszy rzut oka widać, że poduszka wybuchła! Dobrze..., że nic się psu nie stało. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.08.2019 o 19:11, Tyś(ka) napisał:

Mała Liczi słodka, prawie jak alaskan klee kai :) Tylko widzę na ostatnim zdjęciu, że poduszka na krześle została zjedzona przez mole ;)

Tyśka, a co z tą koteczką, podobną do zaginionej, nic nie piszesz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...