Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Bardzo smutna wiadomość o Majorku...[*] Jeszcze maluszek tak naprawdę nie rozpoczął swojego życia,a już je zakończył :(

Może tam za TM będziesz miał maluszku szczęśliwe życie i ono wynagrodzi Ci to,czego nie zaznałeś tu, pośród żyjących na tej ziemi....

zawieszka-serce-9-cm-do-znicza-zniczy-duza-2-hurtownia-majka-wroclaw.jpg.801987091db5b24b9b85845176430006.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.08.2019 o 21:44, Tola napisał:

Jedyny,  bardzo malusi szczeniak w schronisku, rozpaczliwie płacze; dopiero zaczyna życie, a już znalazł się w takim miejscu:(

IMGP9922.JPG

IMGP9923.JPG

Po drugiej stronie malutki, niewidomy, głuchy staruszek jedzony przez muchy;  jest na końcu swojej drogi, powinien być otoczony miłością swojego człowieka:(

IMGP9920.JPG

IMGP9915.JPG

IMGP9916.JPG

Dziękuję wszystkim za takie pożegnanie Majorka.

Mam w sercu wielki ból, ale  życie toczy się dalej...

Pomimo ogromnych chęci nie udało się zmienić życia szczeniaczka, ale jest szansa na godną starość dla staruszka, o którym pisałam, że jest na końcu swojej drogi.

Parę minut temu TZ odebrał piesia ze schroniska i wiezie do Murki, dalej malec pojedzie z Kasią do Krakowa, a potem z TZ anecik za Wrocław do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za staruszka... jeszcze bezimiennego.

Na otarcie łez.... ze szczególną dedykacją dla Nadziejki, pokażę Wam Misia, który wydawało się, że nie powinien dostać swojej szansy: zwykły kundelek w średnim wieku, szkielet,który zjada własne odchody i do tego ślepy...
A teraz ma się tak:

 

 

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za staruszka... jeszcze bezimiennego.

Na otarcie łez.... ze szczególną dedykacją dla Nadziejki, pokażę Wam Misia, który wydawało się, że nie powinien dostać swojej szansy: zwykły kundelek w średnim wieku, szkielet,który zjada własne odchody i do tego ślepy...
A teraz ma się tak:

 

 

Każdy psiak zasługuje na szansę i szczęście.

Popłakałam się ze wzruszenia

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za staruszka... jeszcze bezimiennego.

Na otarcie łez.... ze szczególną dedykacją dla Nadziejki, pokażę Wam Misia, który wydawało się, że nie powinien dostać swojej szansy: zwykły kundelek w średnim wieku, szkielet,który zjada własne odchody i do tego ślepy...
A teraz ma się tak:

 

 

Calem serduchem na kolanach
                     dziekuje dziekuje
       postokroci dziekuje
                serce moje raduje  w placzu
 z tej radosci
                              Niechaj tylko dobroc wszelka
                                               zdrowenko
                                          otacza te Przecudowna Rodzinke DruzynkePodobny obraz
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Murka napisał:

Ja tu jeszcze mam fotki staruszka już po przekazaniu TZ anecik - już w jego samochodzie. 

Czy wiadomo już jak dojechał i czy wszystko ok? 

Murko, piesek okazał się sunią i współdzieli wątek z Arusiem, tutaj link. Sunia zjadła śniadanko ze smakiem i troszkę spacerowała.

20190825_075420-1.thumb.jpg.79f94e9f64973d0e45507bc70127432f.jpg
Na stronie 37. w/w wątku są pierwsze wieści o Saruni od kikou.
 

Straszna bidulina z niej, jak dobrze że łańcuszek Dobrych Osób pomógł jej opuścić schronisko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Murko, piesek okazał się sunią i współdzieli wątek z Arusiem, tutaj link. Sunia zjadła śniadanko ze smakiem i troszkę spacerowała.

20190825_075420-1.thumb.jpg.79f94e9f64973d0e45507bc70127432f.jpg
Na stronie 37. w/w wątku są pierwsze wieści o Saruni od kikou.
 

Straszna bidulina z niej, jak dobrze że łańcuszek Dobrych Osób pomógł jej opuścić schronisko.

Czyli dobrze mi się zdawało co do płci po wpisie w książeczce:)

Dzięki za info:) no właśnie bardzo biedniutka ta malizna..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2019 o 14:57, Murka napisał:

Ja tu jeszcze mam fotki staruszka już po przekazaniu TZ anecik - już w jego samochodzie. 

Czy wiadomo już jak dojechał i czy wszystko ok? 

1.jpg

2.jpg

Murka - pięknie dziękuję za pomoc w transporciekwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.08.2019 o 12:49, Gabi79 napisał:

Każdy psiak zasługuje na szansę i szczęście.

Popłakałam się ze wzruszenia

Tak, każdy psiak zasługuje na własny dom i miłość i trzeba cieszyć się z każdego uratowanego psiego czy kociego życia, a szczęście tych kalekich, najbardziej pokrzywdzonych przez los cieszą podwójnie.

U mnie te łzy po stracie przeplatają się ze łzami szczęścia,  oby tych radosnych każdy z nas miał jak najwięcej. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tola napisał:

Nie udało się pomóc Majorkowi, ale jest bardzo dobra wiadomość w sprawie małego Pikselka - dzisiaj zamieszkał w bloku w Zamościu  w dużym mieszkaniu z 2 tarasami.

Dużo miłości maleńki!

received_398049267582319.jpg

Pikselku, wszystko, co złe jest już za tobą. Ciesz się życiem i bądź kochany i rozpieszczany przez swoją nową, ludzką rodzinę !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...