Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Kocia rodzinka; nie wiem, który kociak od której kotki...

Wyłapywanie kociej rodzinki zajęło trochę czasu, potem dowóz do lecznicy w Izbicy; wracaliśmy bardzo głodni, stąd imiona...

Kotki będą odrobaczone, wysterylizowane,  wszystkie kociaki mają po ok. 5 tyg.będą odrobaczone, będą wykonane testy;  jesli zdążymy - kociaki będą zaszczepione.

 

Kotka Babeczka - wiek, ok. 5 lat, ma dwukolorowe oczy - jedno miodowe, drugie niebieskie; stara rana na szyi

IMGP9503.JPG

IMGP9504.JPG

IMGP9505.JPG

IMGP9506.JPG

IMGP9508.JPG

Link to comment
Share on other sites

No i znowu proszę o pomoc:(

Nie czuje się z tym dobrze, ale sama nie dam rady poogłaszać, ja już nie bardzo to wszystko ogarniam, jak jest tel łapię się na tym, że nie bardzo orientuje się, o którego kota jest zapytanie:(.

Proszę o ogłoszenia na Kraków i Warszawę. Może jak będzie wspólne OLX to ktoś zrobi dla  jakiegoś pojedyńczego kociaka...

Ja zaraz tak na szybko zrobię wspólne OLX na Warszawę.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

No i znowu proszę o pomoc:(

Nie czuje się z tym dobrze, ale sama nie dam rady poogłaszać, ja już nie bardzo to wszystko ogarniam, jak jest tel łapię się na tym, ze nie bardzo orientuje się, o którego kota jest zapytanie:(.

 

Omlecik, Żurek, Bagietka i Napoleonka we wspólnym ogłoszeniu na Olx. https://www.olx.pl/oferta/bagietka-napoleonka-zurek-i-omlecik-szukaja-domow-CID103-IDAM4iZ.html

Na weekend wyróżnię.

Precelek i Mufinek nie mają jeszcze ogłoszenia. Słabo widać ich umaszczenie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Omlecik, Żurek, Bagietka i Napoleonka we wspólnym ogłoszeniu na Olx. https://www.olx.pl/oferta/bagietka-napoleonka-zurek-i-omlecik-szukaja-domow-CID103-IDAM4iZ.html

Na weekend wyróżnię.

Precelek i Mufinek nie mają jeszcze ogłoszenia. Słabo widać ich umaszczenie.

Elu, bardzo  dziękuję za pomoc, piękny tekst, oby chwycił za serce i oby ten zastój w adopcjach wreszcie minął!kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w lecznicy w Izbicy poznałam Małego.

Mały to stary, bardzo wychudzony, wyniszczony  pies, który został znaleziony na pustkowiu.

Przez całe swoje życie strzegł na pewno :swoich", a gdy się zestarzał  - wywieziono go i zostawiono na pewna śmierć.

W chwili znalezienia wyglądał jeszcze gorzej, niż na dzisiejszych zdjęciach - miał stan zapalny pyska, oczu i był tak chudy, ze wetka przyniosła go na rękach.

Teraz Mały mieszka w lecznicy, jest leczony, intensywnie karmiony.

Na pewno w niedługim czasie jego stan zdrowotny poprawi się, Mały podreperuje być może też swoją chorą psią duszę.

Ale co dalej? Wetka uratowała mu życie, ale psu trudno będzie mieszkać w lecznicy...

Mały jest bardzo przyjazny, spragniony kontaktu; macha tym swoim wyskubanym ogonem, nieśmiało prosi o głaskanie, jakby nie wierzył, ze ktoś zechce patrzeć na niego,  dotykać,

Tak sobie zamarzyłam, ze może spóbować zawalczyć o dobre życie dla tego biedaka...

Tyle już cudów zdarzyło się tutaj na dogomanii, może  i Małemu ktoś ofiaruje miejsce  w swoim domu?

Myślę, ze przydałby się przede wszystkim dobry, wzruszający tekst, taki od serca i do serca...

Czy ktoś chciałby ze mną spróbować pomóc Małemu?

Ja na razie nie mam innego pomysłu na pomoc temu tak strasznie upodlonemu psu, nie mam pomysłu na tekst, trochę się chyba wypaliłam, na razie mam tylko łzy.

Ja wiem, ze szanse są bardzo małe, ale jakieś zawsze są...

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

matuszku

 klekam przezd Toba

 istotko

 przebacz nam wszystkim

  mtako jedyno ...czlek patzra i ryczy w glos Tolu

 zaloz watus ,aluczkiemu

 niechaj ma swoj wateczek

 polece zaraz rozesle watus

 Tolu spojrzalalm i juz wiem ze na zawsze w sercu moim i ten biedun nad biedunie

 z calego serca bede modlico zdrowenko malutkiemu

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nadziejka napisał:

matuszku

 klekam przezd Toba

 istotko

 przebacz nam wszystkim

  mtako jedyno ...czlek patzra i ryczy w glos Tolu

 zaloz watus ,aluczkiemu

 niechaj ma swoj wateczek

 polece zaraz rozesle watus

 Tolu spojrzalalm i juz wiem ze na zawsze w sercu moim i ten biedun nad biedunie

 z calego serca bede modlico zdrowenko malutkiemu

Nadziejko kochana, nie wiem, czy wątek ma sens, bo Mały nie potrzebuje pieniędzy, jest na utrzymaniu w lecznicy, ale bardzo potrzebuje miejsca, gdzie móglby  zamieszkać, i czlowieka, który by na niego czekał.

Może wrzucę go tez na watek zamojskich staruszków?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

To już nie są ludzie.

Też jestem tego zdania.

Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy...

Jak pomóc temu biedakowi, bo pomoc na pewno mu potrzebna. Może zacząć od ogłaszania go w necie?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Całe szczęście, że kotki i część kociaków akie nietypowe. Mają duże szanse.

Pies bardzo biedny. Na miejscu wetka chyba ma marne szanse, żeby mu znaleźć dom. To spojrzenie rozbija człowieka. Ja nie mam żadnego pomysłu, bo on chyba jeszcze dodatkowo większy jest?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...