Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Druga znajdka czeka na wizytę. Na chwilkę obecną zostaje u państwa, którzy ją znaleźli

754.jpg

Uczul na mleko, żeby zabrac, bo zakładam, że to zwykłe, nie kociaczkowe. Koty nie tolerują laktozy, przy leku na odrobaczenie, wydalanych pasozytach, jak jelita się rozpulchnią, może skończyć się tragicznie po mleku. koty powinny pić wodę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Jaaga napisał:

Uczul na mleko, żeby zabrac, bo zakładam, że to zwykłe, nie kociaczkowe. Koty nie tolerują laktozy, przy leku na odrobaczenie, wydalanych pasozytach, jak jelita się rozpulchnią, może skończyć się tragicznie po mleku. koty powinny pić wodę.

Jak tylko dostałam zdjęcie natychmiast zadzwoniłam i kazałam wylać mleko. Prosiłam aby podać zwykłą wodę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2019 o 20:32, b-b napisał:

Tolu potrzebowałabym ogłoszenia - treści do zerznięcia - najlepiej link do ogłoszenia co bym kotków nie pomyliła i podanie miasta na jakie ogłoszenie zrobić.

Ja zrobiłam wszystkie na Kraków, Havanka na Warszawę, może Boguniu zrób oddzielne ogłoszenia dla każdego z rudych kocurków na Warszawę lub Kraków

Nigdzie dalej nie ma sensu, bo będzie problem z transportem.

Moje ogłoszenia kociaków na Kraków:

https://www.olx.pl/oferta/cudna-2-5-miesieczna-lusia-do-adopcji-CID103-IDAHHp9.html

https://www.olx.pl/oferta/3-rude-kocurki-do-adopcji-CID103-IDAHH51.html

https://www.olx.pl/oferta/3-mies-szylkretka-do-adocji-CID103-IDAHGUM.html

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Ja zrobiłam wszystkie na Kraków, Havanka na Warszawę, może Boguniu zrób oddzielne ogłoszenia dla każdego z rudych kocurków na Warszawę lub Kraków

Nigdzie dalej nie ma sensu, bo będzie problem z transportem.

Moje ogłoszenia kociaków na Kraków:

https://www.olx.pl/oferta/cudna-2-5-miesieczna-lusia-do-adopcji-CID103-IDAHHp9.html

https://www.olx.pl/oferta/3-rude-kocurki-do-adopcji-CID103-IDAHH51.html

https://www.olx.pl/oferta/3-mies-szylkretka-do-adocji-CID103-IDAHGUM.html

Tolu zrobię na Warszawę i  na Kraków ale dopiero jak wrócę z pracy...czyli po22.00

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Tolu zrobię na Warszawę i  na Kraków ale dopiero jak wrócę z pracy...czyli po22.00

Spokojnie, możesz zrobić i jutro.

Maluchy maja ogłoszenia, ale dzisiaj miałam tylko dwa zapytania od Ukraińców.

Swoje ogłoszenia robiłam tak na szybko, nie wiem, czy będą przydatne.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, b-b napisał:

Pięknie dziękuję, mam nadzieję, ze maluchy szybko znajdą domy.dziekuje-ruchomy-obrazek-0130

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2019 o 21:42, Tola napisał:

I jeszcze zdjęcie ku pokrzepieniu serc :)

Mieliśmy dzisiaj na wsi gości - m.in.  13 letnia sunia z wrocławskiego schroniska - adoptowana 3 lata temu.

Starsze psiaki też znajdują wspaniale domy.

 

a niby z Wrocławia do Zamościa tak daleko :) u nas w okolicy sporo "importów" z zamojskiego schroniska :) ostatnio Czaruś-Maks, Miluś, Nelcia, kiedyś Cytrynka.... i pewnie więcej by się znalazło :)

Nelunia miała w piątek operację - zerwała sobie więzadło krzyżowe w łapce, wszystko dobrze, państwo w gorszym stanie, niż Nela z tego powodu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Juz otwieramy! Cudenka bizu od Cioci Nesiowatej i Nadziejkowo dla biedusnych serduszeczek do29 lipca g24.00,Zapraszamy sercem calym Dobreduszenki

Podobny obraz Nasza Cudna Nesiowata Ciocia i Nadziejeczkowo
 zapraszamy serduchem
                      dla Belluni    dla Jogusia    dla Mamunki z 4 ka dzidzi
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, mari23 napisał:

a niby z Wrocławia do Zamościa tak daleko :) u nas w okolicy sporo "importów" z zamojskiego schroniska :) ostatnio Czaruś-Maks, Miluś, Nelcia, kiedyś Cytrynka.... i pewnie więcej by się znalazło :)

Nelunia miała w piątek operację - zerwała sobie więzadło krzyżowe w łapce, wszystko dobrze, państwo w gorszym stanie, niż Nela z tego powodu :)

Do dobrego domu i wspanialej rodziny ilość kilometrów nigdy nie straszna;)

Do wymienionych przez Ciebie szczęśliwców dochodzą te wszystkie zamojskie psiaki, które zabierają do hoteliku do Nowej Soli Anula i Bogusik, Poker też ma spory udział w pomocy zamojskim bezdomniakom - to wszystko kierunek Wrocław i dalej;).

Wszystkie psy trafiają do rewelacyjnych domów:)

  A i ja i Alaskan tez powiększamy statystykę;).

Neli zyczę zdrówka, Rodzince spokoju - będzie dobrze.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nadziejka napisał:

Juz otwieramy! Cudenka bizu od Cioci Nesiowatej i Nadziejkowo dla biedusnych serduszeczek do29 lipca g24.00,Zapraszamy sercem calym Dobreduszenki

Podobny obraz Nasza Cudna Nesiowata Ciocia i Nadziejeczkowo
 zapraszamy serduchem
                      dla Belluni    dla Jogusia    dla Mamunki z 4 ka dzidzi

Tutaj tez pięknie dziękuję, juz pędzę zameldować się na wątku

serce-ruchomy-obrazek-0863
Link to comment
Share on other sites

Terra, Havanka  - z ogłoszeń kociaków cisza, dzwoniło tylko parę osób zza wschodniej granicy.

Jestem zaskoczona, bo zawsze o małe kociaki było sporo zapytań.

Może powodem małego zainteresowania jest to ten wakacyjny czas, a może to ta ogromna ilość kociaków :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2019 o 12:30, Tola napisał:

Terra, Havanka  - z ogłoszeń kociaków cisza, dzwoniło tylko parę osób zza wschodniej granicy.

Jestem zaskoczona, bo zawsze o małe kociaki było sporo zapytań.

Może powodem małego zainteresowania jest to ten wakacyjny czas, a może to ta ogromna ilość kociaków :(

Chyba duża ilość kociąt wszędzie. Ja już doszłam do 13 kociarów. Mój urodzinowy pakiet prezentowy z Ukrainy ;)

DSC01818.JPG

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Jaaga napisał:

Chyba duża ilość kociąt wszędzie. Ja już doszłam do 13 kociarów. Mój urodzinowy pakiet prezentowy z Ukrainy ;)

 

U nas ogromna ilość kociąt, nie wiadomo, jak im pomóc i gdzie umieszczać:(

Nie ma dnia,  żeby ktoś nie dzwonił i nie zgłaszał  kota w potrzebie:(

Dzisiaj z TZem znowu byliśmy "w trasie", zrobiliśmy sporo km - przywieźliśmy 2 dorosłe kotki i 6 maleństw, jeden kociak niestety nie przeżył:(.

Wszystkie koty zawieźliśmy do Izbicy, ale co dalej:(

Z głoszeń cisza, nawet o te rude nikt nie pyta.

W sobotę do Krakowa jedzie Kalinka, więc jedno miejsce wolne; nie wiem jak wetka dała sie ubłagać i przyjęła dzisiaj te 2 kocie rodziny...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...