Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dom w Radości ma mała Liczitaniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0009

Miałam sporo telefonów, wytypowałam dwa domy do wizyty.

Mała zamieszka w domu z ogrodem; Państwo mają 20 letniego syna, w domu jest tez zwierzak - 2 letnia wysterylizowana suczka. Jeszcze niedawno był starszy piesek, towarzysz suni, zabrała go choroba.

V__FAF3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Nadal bez domu 2 rude kociaki; wczoraj elik, pomimo upału, pojechała na wizytę PA na drugi koniec Krakowa.

Miała drobne wątpliwości, ale nim dobrze zastanowiłyśmy się, pani wysłała smsa, że rezygnuje!

Elik - bardzo dziękuję za pomoc, wizytę i... przepraszam, ze tak to sie jakoś niefortunnie układa

dziekuje-ruchomy-obrazek-0081

Dwa trochę  pechowe kociaki

20190603_192527.jpg

20190601_163237.jpg

 

4 godziny temu, Tola napisał:

Mnie pozostaje zgrać jutrzejszy wyjazd Faworka, 2 rudych kociaków i Liczi;)

Czyli kociaczkom się jednak udało ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

 

Czyli kociaczkom się jednak udało ?

 

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Niestety nie tym. Ich dwaj bracia jadą do Pruszkowa.

Jutro o Pruszkowa jadą te 2 kocurki i to do jednego domu:)

20190601_161320.jpg

20190601_160934.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tola napisał:

Miałam sporo telefonów, wytypowałam dwa domy do wizyty.

 

Tolu, jeśli drugi domek fajny  i sprawdzony równiez, to może dałabyś kontakt do mnie odnośnie malutkiej Lukrecji, która przyjechała z zagłodzoną Bezą, jesli nie macie innego szczeniaczka?

DSC00514.JPG

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Jo37 napisał:

Niestety nie tym. Ich dwaj bracia jadą do Pruszkowa.

Szkoda, myślałam, że jednak zgłosiły się odpowiedzialne osoby. No ale w końcu nie ważne, które, ważne, że w ogóle któreś koteczki znalazły dom.

12 godzin temu, Tola napisał:

Jutro o Pruszkowa jadą te 2 kocurki i to do jednego domu:)

Wygrali szczęśliwy los :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jaaga napisał:

Tolu, jeśli drugi domek fajny  i sprawdzony równiez, to może dałabyś kontakt do mnie odnośnie malutkiej Lukrecji, która przyjechała z zagłodzoną Bezą, jesli nie macie innego szczeniaczka?

DSC00514.JPG

Jagna, wybrałyśmy dom w Radości, bo jest zdecydowanie bardziej odpowiedni dla takiego malucha.

Zadzwoń do Jo37 i porozmawiaj, nie wiem, czy wszystkie informacje  będą Ci pasowały...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy dzień był bardzo szczęśliwy dla 4 zamojskich zwierzaków - pojechały do swoich domów!

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do szczęścia czworonogów:)

 

Do  domu w Łomiankach pojechał znaleziony w lesie Faworek:)

Jego rodzina przyjechała dzisiaj po kota do Lublina i zabrała przy okazji dwa rude kociaki do Warszawy.

Faworek u siebie:)

SAVE_20190616_214707.jpg

SAVE_20190616_174118.jpg

SAVE_20190616_174127.jpg

SAVE_20190616_174131.jpg

SAVE_20190616_174144.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Do DS w Radości pojechała maleńka Liczi - miała jechać dopiero w środę, Państwo jednak w ostatniej chwili zmienili zdanie i poprosili znajomego o wypad  do Zamościa specjalnie po sunieczkę.

Liczi u nas w oczekiwaniu na wyjazd

IMG_20190616_121853.jpg

IMG_20190616_121858(1).jpg

IMG_20190616_121902.jpg

IMG_20190616_121906.jpg

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, helli napisał:

Młodym i ładnym chyba łatwiej (niż starym i brzydkim, heh), śliczna ta Liczi, wyjątkowo fotogeniczna,  i kociaki też,p

czasem cuda się zdarzają, miałam kiedyś adopcję niewidomego pieska po 4,5 roku pobytu  u mnie, kiedy już uznałam, że zostanie dozywotnio, jak większość.

Zamojski Czaruś - teraz Max kochający domek znalazł wyjątkowo szybko, a Milusiek pozdrawia Was ze spacerku i dziękuje za swoje nowe życie "na wolności" <3

WP_20190617_20_01_41_Pro.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, helli napisał:

Młodym i ładnym chyba łatwiej (niż starym i brzydkim, heh), śliczna ta Liczi, wyjątkowo fotogeniczna,  i kociaki też,p

To tak jak u ludzi, młodość i uroda to atuty...

Liczi dzisiaj w DS; mała je już papki, pije wodę, bo tutaj były z tym problemy, no ale jest już parę dni starsza;)

IMG_1294.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

czasem cuda się zdarzają, miałam kiedyś adopcję niewidomego pieska po 4,5 roku pobytu  u mnie, kiedy już uznałam, że zostanie dozywotnio, jak większość.

Zamojski Czaruś - teraz Max kochający domek znalazł wyjątkowo szybko, a Milusiek pozdrawia Was ze spacerku i dziękuje za swoje nowe życie "na wolności" <3

WP_20190617_20_01_41_Pro.JPG

Miluś odmłodniał, wyglada na duzo młodszego piesia:)

A z przyszłym domkiem tez nas może zaskoczyć;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj mieliśmy 2 zgłoszenia o porzuconych kociakach,  jeden z nich niestety nie przeżył:(

Druga to szylkretka Kalinka, ma ok. 2 mies. 

Chcieliśmy dać maluszkę na miejsce Faworka, który wybył do DS do Warszawy, ale niestety Kalinka jest chora i musi zostać w lecznicy:(.

Zdjęcia takie na szybko, mała bardzo ruchliwa, nic lepszego nie wyszło.

IMGP9165.JPG

IMGP9168.JPG

IMGP9173.JPG

IMGP9174.JPG

IMGP9176.JPG

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Havanka napisał:

Już wkrótce Faworek zaskoczy nas zmianą swojego image. Jest bezpieczny, nie głoduje i ma kogoś, kto się nim opiekuje. W takich warunkach szybko rozkwitnie i zauroczy każdego.

Tak, Faworek trafił do bardzo dobrego domu, doświadczonego i już zawsze będzie kochany.

Rude kociaki też:)

Dzisiaj miałam tel. z Krakowa o kolejnego rudego kociaka (zostały 2 kocurki), zobaczymy, co z tego wyniknie...

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Tola napisał:

Tak, Faworek trafił do bardzo dobrego domu, doświadczonego i już zawsze będzie kochany.

Rude kociaki też:)

Dzisiaj miałam tel. z Krakowa o kolejnego rudego kociaka (zostały 2 kocurki), zobaczymy, co z tego wyniknie...

Oby cos dobrego sie z tego wykluło.Bardzo mocno trzymam kciuki !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...