Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 21.06.2019 o 21:05, Havanka napisał:

Mala Liczi oprocz domku,dostala też przybraną, psią ciocię, którą pewnie traktuje jak mamę. Super !!!

Państwo stracili niedawno psa staruszka, byli z sunią bardzo zżyci.

Przy malej Liczi sunia powoli odzyskuje radość.

SAVE_20190623_091238.jpeg

SAVE_20190623_091244.jpeg

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tola napisał:

Państwo stracili niedawno psa staruszka, byli z sunią bardzo zżyci.

Przy malej Liczi sunia powoli odzyskuje radość.

SAVE_20190623_091238.jpeg

SAVE_20190623_091244.jpeg

 

Cudny widok!

Trzy korzyści z tej adopcji:

1 - Liczi ma dom :)

2 - sunia zyskała przyjaciółkę :)

3 - państwo kolejnego pupila :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Edzio vel Majlo nadal u nas w kojcu, nadal bez domu, a to taki fajny psiak:(

Ewa podrzuciła mi parę zdjęć z soboty, można coś zmienić w ogłoszeniach; wiem, ze Havanka robiła, czy ktos jeszcze?

Moj OLX jest na Warszawę,  wyróżnione na miesiąc.

Reszta zdjęć jest na str. 872 i 874.

SAVE_20190624_081125.jpg

SAVE_20190624_081152.jpg

SAVE_20190624_081157.jpg

SAVE_20190624_081208.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj już nie dam rady, ale jutro wymienię kilka zdjeć i wyróżnię Edzia ogłoszenie z pieniążków, które przesłała MikAga.

Edzio ( Czeri ) już wyróżniony na 30 dni:

 

Od: dzisiaj
Do: 15 lip

image;s=94x72

Mały, słodki Czeri do adopcji !

 
 
 

Za darmo

4
Promowane do 25 lip
Statystyki
Wyświetleń: 185
Tel: 6
Obserwuje: 40
 

 

Aguś dziękuję !!!

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Havanka napisał:

Dzisiaj już nie dam rady, ale jutro wymienię kilka zdjeć i wyróżnię Edzia ogłoszenie z pieniążków, które przesłała MikAga.

Edzio ( Czeri ) już wyróżniony na 30 dni:

 

Od: dzisiaj
Do: 15 lip

image;s=94x72

Mały, słodki Czeri do adopcji !

 
 
 

Za darmo

4
Promowane do 25 lip
Statystyki
Wyświetleń: 185
Tel: 6
Obserwuje: 40
 

 

Aguś dziękuję !!!

 

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Punio na Opole

https://www.olx.pl/oferta/malutki-punio-do-adopcji-CID103-IDAfaXZ.html

Dzisiaj wieczorem podmienię zdjęcia.

Dziękuję pięknie za ogłoszenia, może tym razem ktoś Edzia zauważy ...

Link to comment
Share on other sites

Pisałam niedawno o 2 rudych kociakach, które nadal szukają domu, podczas gdy ich 2 bracia szaleją już w DS w Pruszkowie.

Maluchy wciąż nie mają szczęścia w Krakowie; kolejna pani, która była zdecydowana na adopcję, podała adres do wizyty i ... nie odbiera tel., widocznie coś się jej odmieniło. 

Dobrze, że teraz,  ale zadziwiają mnie te ostatnie sytuacje, jakby problemem było poinformowanie o zmianie decyzji! A Elik gotowa była jechać z Bochni na wizytę do Krakowa!

Ale za to miałam zapytanie o rudego malucha z Legionowa, pani wraca w piątek z wyjazdu i Jo37 będzie próbowała umawiać się na wizytę.

Może tym razem to w Legionowie będzie ten kolejny DS ...

Cały czas chodzi o te dwa maluchy

20190603_192527.jpg

20190601_163237.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jakie cuda!!! Ja chcę te dwa rudziaszki malutkie!!!

szkoda tylko, że "chcieć" nie równa się "móc" :( zawsze marzył mi się rudy kot.... los obdarzył mnie kalekim czarnym kocim staruszkiem..... nie mogę pojąć, jak takie cudne kociaki wciąż jeszcze na dom czekają?????

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

Jakie cuda!!! Ja chcę te dwa rudziaszki malutkie!!!

szkoda tylko, że "chcieć" nie równa się "móc" :( zawsze marzył mi się rudy kot.... los obdarzył mnie kalekim czarnym kocim staruszkiem..... nie mogę pojąć, jak takie cudne kociaki wciąż jeszcze na dom czekają?????

Przyznam, ze ja tez myślałam, ze będzie jak zawsze, czyli mnóstwo telefonów, bo to rude kociaki.

Może to ten wakacyjny czas, a może jeszcze nie zadzwonił  ten Jedyny dom...

Kociaki bezpieczne, więc spokojnie czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Dwa lata temu ogłosiłam rudego kota jako rudą kotkę bo szukałam jajek i nie było. Kiedy zawiozłam do kastracji okazało się, że to kot kastrowany. Ogłoszenie było bez zdjęć bo jeszcze nie były zrobione. Telefon zadzwonił po dwóch godzinach i to z Płocka  odległość około 90 km. Najszybsza adopcja jaka przeprowadziłam.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, bakusiowa napisał:

Dwa lata temu ogłosiłam rudego kota jako rudą kotkę bo szukałam jajek i nie było. Kiedy zawiozłam do kastracji okazało się, że to kot kastrowany. Ogłoszenie było bez zdjęć bo jeszcze nie były zrobione. Telefon zadzwonił po dwóch godzinach i to z Płocka  odległość około 90 km. Najszybsza adopcja jaka przeprowadziłam.

U mnie tez rude kocurki zawsze szybko wybywały do nowych domów.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2019 o 20:15, Tola napisał:

Pisałam niedawno o 2 rudych kociakach, które nadal szukają domu, podczas gdy ich 2 bracia szaleją już w DS w Pruszkowie.

Maluchy wciąż nie mają szczęścia w Krakowie; kolejna pani, która była zdecydowana na adopcję, podała adres do wizyty i ... nie odbiera tel., widocznie coś się jej odmieniło. 

Dobrze, że teraz,  ale zadziwiają mnie te ostatnie sytuacje, jakby problemem było poinformowanie o zmianie decyzji! A Elik gotowa była jechać z Bochni na wizytę do Krakowa!

Ale za to miałam zapytanie o rudego malucha z Legionowa, pani wraca w piątek z wyjazdu i Jo37 będzie próbowała umawiać się na wizytę.

Może tym razem to w Legionowie będzie ten kolejny DS ...

Cały czas chodzi o te dwa maluchy

20190603_192527.jpg

20190601_163237.jpg

Zgłosił się dom w Krakowie po ostatniego rudego kocurka, oczywiście przy założeniu, ze ten dom w Legionowie będzie ok.

Jutro muszę pogadać z Elik, która jest w tej chwili w Bochni na działce, czy da radę...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Zgłosił się dom w Krakowie po ostatniego rudego kocurka, oczywiście przy założeniu, ze ten dom w Legionowie będzie ok.

Jutro muszę pogadać z Elik, która jest w tej chwili w Bochni na działce, czy da radę...

Oby tym razem się udało... Mialam mnostwo ogladajacych,obserwatorow i odkryc telefonów. Kotki śliczne, zdrowe, i do tego kilkumiesieczne. Czego ci ludzie szukają ? 

Link to comment
Share on other sites

Zamojskie, kochane dziewczyny. Pomóżcie, poradźcie….

Jest problem.

Pani Agnieszka ostatnio mieszkająca pod Zamościem, zmienia miejsce zamieszkania i do niedzieli musi opuścić lokal. Niespodziewanie nowy najemca nie zgadza się na psa. Pani gorączkowo poszukuje nowego lokum, ale póki co potrzebny tymczasowy dom dla suni – bookserkopodobnej Majeczki.

Tymczas, hotelik, cokolwiek.

Majeczka to sunia wyadoptowana przeze mnie w 2012 do rodziny w Żywcu.( Była tymczasem  u Neci.)  W międzyczasie widać wiele się pozmieniało i Pani z dzieckiem i sunią zamieszkała  kilkaset km. stąd, pod Zamościem. Majeczke kocha i nie ma obawy że chce pozbyć się suni, nawet przebywając  za granicą zabierała Majeczkę ze sobą.

Wymyślcie coś, proszę….

Tel. do mnie; 502329612

Tel. do p.Agnieszki 572066630

Takie stare zdjecia znalazłam...

 

02.jpg.e1e37920321ef636d97a008735d0fc7b.jpg

758892933_Maju.thumb.jpg.1bccbd2f00d657f893c42919296a82bf.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, togaa napisał:

Zamojskie, kochane dziewczyny. Pomóżcie, poradźcie….

Jest problem.

Pani Agnieszka ostatnio mieszkająca pod Zamościem, zmienia miejsce zamieszkania i do niedzieli musi opuścić lokal. Niespodziewanie nowy najemca nie zgadza się na psa. Pani gorączkowo poszukuje nowego lokum, ale póki co potrzebny tymczasowy dom dla suni – bookserkopodobnej Majeczki.

Tymczas, hotelik, cokolwiek.

Majeczka to sunia wyadoptowana przeze mnie w 2012 do rodziny w Żywcu.( Była tymczasem  u Neci.)  W międzyczasie widać wiele się pozmieniało i Pani z dzieckiem i sunią zamieszkała  kilkaset km. stąd, pod Zamościem. Majeczke kocha i nie ma obawy że chce pozbyć się suni, nawet przebywając  za granicą zabierała Majeczkę ze sobą.

Wymyślcie coś, proszę….

Tel. do mnie; 502329612

Tel. do p.Agnieszki 572066630

Takie stare zdjecia znalazłam...

 

02.jpg.e1e37920321ef636d97a008735d0fc7b.jpg

 

 

Nie wiem jak pomóc, chociaz bardzo bym chciała......

Mogę podać na PW nr tel. do hotelików w naszych stronach, bo o tymczas będzie bardzo trudno, sama za każdym razem muszę bardzo się starać, aby znalezc miejsce dla kolejnego bezdomniaka...

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tola napisał:

Jutro muszę pogadać z Elik, która jest w tej chwili w Bochni na działce, czy da radę...

Byłam dzisiaj w Krakowie i zadzwoniłam do pani, żeby się spotkać. Niestety pani była poza domem i planowała powrót dopiero około godz. 14-tej. Niestety ja o tej porze musiałam już być w domu. Pani bardzo sympatyczna. Jeśli nic mi nie pokrzyżuje planów, to chciałabym pojechać do pani pod koniec przyszłego tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Byłam dzisiaj w Krakowie i zadzwoniłam do pani, żeby się spotkać. Niestety pani była poza domem i planowała powrót dopiero około godz. 14-tej. Niestety ja o tej porze musiałam już być w domu. Pani bardzo sympatyczna. Jeśli nic mi nie pokrzyżuje planów, to chciałabym pojechać do pani pod koniec przyszłego tygodnia.

Eluś, bardzo dziękuję za kolejne starania.

Rozmawiałam dzisiaj z  panią, u której są kociaki w DT - jest teraz w Krakowie i jutro ma podjechać do pani.

Nigdy nie była na wizycie PA, ale opiekuje się  tymi rudasami i mam nadzieję, ze serce jej wiele podpowie.

Wysłałam ankietę przedadopcyjną, zeby miała wsparcie;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Eluś, bardzo dziękuję za kolejne starania.

Rozmawiałam dzisiaj z  panią, u której są kociaki w DT - jest teraz w Krakowie i jutro ma podjechać do pani. Nigdy nie była na wizycie PA, ale opiekuje się  tymi rudasami i mam nadzieję, ze serce jej wiele podpowie. Wysłałam ankietę przedadopcyjną, zeby miała wsparcie;)

Cieszę się, że tak ekspresowo kotek będzie miał sprawdzony dom. Ja muszę być w domu, bo pomiędzy poniedziałkiem, a środą kurier ma mi przywieźć kartę do telefonu,  na który bank przysyła mi SMSy - kody do uruchomienia przelewu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...