Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 8.05.2019 o 21:35, Havanka napisał:

Tolu, rzuć garść informacji o tym czarnuszku !

Elu, poczekajmy jeszcze chwilkę, byc może kot jutro trafi do Alaskan do Dt...

12 godzin temu, terra napisał:

Ojej, co temu długowłosemu się przytrafiło?

 

6 godzin temu, Jo37 napisał:

Skąd macie takie cudo?

Terra, Jo37 - to kocur przyjaciółki mojej córki, nagle  się jej pokomplikowało, decyzja straszna dla niej i dla kota, ale chyba czasami nie można inaczej.

29 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Samo życie....Ważne teraz aby Lucek znalazł dom już na zawsze...

Bardzo mi szkoda tego kota, pamiętam go malutkiego:(

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

A co na to Maurycy?

 

4 godziny temu, konfirm31 napisał:

Piękny kot :).Też jestem ciekawa, jak zareaguje rezydent? 

Na razie nie było zapoznania z Maurycym. Kazan przyzwyczajony do kotów  w domu, więc na niego kompletnie też nie zwraca uwagi, ale Lucek na Kazana trochę syczy..

Na razie Luckowi zawalil się dotychczasowy świat...nie dokładam mu stresu...Kot ewidentnie preferuje kobiety. Mój TZ jak wchodzi do pokoju i chce go pogłaskać to Lucek ostentacyjnie odchodzi. Natomiast na mój widok wstaje, podchodzi, daje się głaskac i nawet mruczy. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lucek jest zjawiskowy, tak bardzo bym chciała, aby miał jak najmniej stresu i zmian.

Alaskan - bardzo Ci jestem wdzięczna, że przyjęłaś Lucka do siebie, będzie miał gwarancję bezpiecznego pobytu. roza-ruchomy-obrazek-0032

Ma charakter podobny do Maurycego, jest ostrożny w pierwszych kontaktach, więc myślę, ze na razie będą się wzajemnie obserwować z pewnej odległości.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tola napisał:

Miałam dzisiaj pierwszy tel. w sprawie Lolka - z Warszawy. pan ma jeszcze rozmawiać z żoną i przekazać cala naszą rozmowę - zobaczymy, co będzie dalej.

Kciuki za Lolusia! 

Tolu, masz rację, Lucek ma bardzo podobny charakter do Maurycego. Nie lubi się czesać, ostożny do obcych i do mężczyzn,  nie jest przylepą, przychodzi na głaski wtedy kiedy on chce. Róznica jest taka, że Lucek zdecydowanie większy od Maurycka i bardziej ofutrzony. 

Na razie spokojnie śpi sobie w pokoju. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Kciuki za Lolusia! 

Tolu, masz rację, Lucek ma bardzo podobny charakter do Maurycego. Nie lubi się czesać, ostożny do obcych i do mężczyzn,  nie jest przylepą, przychodzi na głaski wtedy kiedy on chce. Róznica jest taka, że Lucek zdecydowanie większy od Maurycka i bardziej ofutrzony. 

Na razie spokojnie śpi sobie w pokoju. 

Niech śpi kochany, na pewno jest w ogromnym stresie po tych zmianach :(.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2019 o 20:36, Tola napisał:

Miałam dzisiaj pierwszy tel. w sprawie Lolka - z Warszawy,  pan ma jeszcze rozmawiać z żoną i przekazać cala naszą rozmowę - zobaczymy, co będzie dalej.

Rodzina zdecydowana na adopcję, jutro wizyta PA - prosimy o kciuki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2019 o 09:47, Tola napisał:

Dostaliśmy fakturę do opłacenia - 1965 zł  za koty (Jonny, Adaś, Kredka, Koksik, Mirabelka, Marcel) - to koszt za leczenie, testy, odpchlenie, odrobaczenie, kastrację i za Tofika ( badanie krwi, odrobaczenie, odpchlenie, leki).

Fatura opózniona, bo najpierw prosiliśmy o podliczenie kosztów związanych z leczeniem parwo.

Może ktoś mógłby wspomóc chociaż częścią swojego bazarku, byłabym bardzo wdzięczna.

IMG_20190504_210627.jpg

Na konto fundacji wpłynęło 50 zł od Jo37 - bardzo dziękujemydziekuje-ruchomy-obrazek-0035

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Jo37 napisał:

Lolek może się pakować. Sympatyczni młodzi ludzie. W domach rodzinnych były psy.

Państwo planują udział w szkoleniach. Lolek niech zabiera do Warszawy tornister. 

taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055

 

Bardzo się cieszę:)

Mnie tez bardzo dobrze rozmawiało się z panem.

Lolek jutro jedzie na szczepienie i potem szukamy transportu:)

Jo37 - bardzo dziękuję za wizytędziekuje-ruchomy-obrazek-0049

 
Link to comment
Share on other sites

Kochani potrzebny najchetniej BDT lub DT albo niedrogi hotel  dla 16-to letniego niedużego dziadka . który żyje pod gołym niebem pod jednym z zamojskich bloków. Jedni karmią inni przeganiają . Do tej pory był z synkiem ale tego dziewczyny umieściły już  u Murki . Dla dziadka nie ma miejsca. 

On nie ma dużo czasu . 

POMOCY. 

Ma ktoś jakiś pomysł ?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...