Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

4 minuty temu, Tola napisał:

No nic - jeszcze raz zachęcam do wspomagania fundacji ZEa przy internetowych zakupach

Na pewno robiąc zakupy w zooplusie będę wchodzić przez to FaniMani :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tola napisał:

To jednak zrobiłam błąd:(

To chyba terra założyła tą jedna aplikację, a ja dzisiaj niepotrzebnie załozyłam drugą...

Tak to jest, jak się nie człek nie bardzo orientuje i zaczyna działać;)

I co teraz?

 

Nie, nie zakładałam profilu Fundacji na FaniMani. Chyba to zrobiłaś sama, wtedy, kiedy po raz pierwszy o tym napisałam, to było ok. 15 marca 18 r. bo wtedy jest moja 1 darowizna.

Dwa konta Fundacji mogą mieć znaczenie, może warto z nimi się skontaktować i zapytać.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam o takiej aplikacji, a szkoda bo w ostatnich dniach zrobiłam zakupy za kilka tys. w sklepach tam wymienionych. Muszę przeglądnąć listę sklepów, ale w zooplusie na pewno będę robić następne zakupy przez tą aplikację. Tylko dopiero za jakiś czas, bo właśnie wczoraj zrobiłam.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie trzeba szukać, czy dany sklep jest na FaniMani, wystarczy "zamontować" sobie tzw. przypominajkę, która automatycznie wyświetla się w lewym dolnym rogu ekranu przypominając o aktywowaniu darowizny. Ale trzeba założyć konto na FM i tą przypominajkę za którą zresztą też Fundacja dostanie kaskę.

Wszystko jest opisane na stronie głównej FM: https://fanimani.pl/

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, kiedy pojawiają się darowizny na moim koncie? Zrobiłam jeszcze zakupy płatne przelewem internetowym na allegro, zareklamowałam aplikację na FB, z czego miało być 5 zł na konto ZEA i też nic na razie się nie pojawiło.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś wertowałam stronkę FaniMani i wyczytałam, że sprzedający ma jakiś czas (nie pamiętam dokładnie, czy miesiąc, czy więcej) na naliczenie darowizny. Na "moim koncie" po zalogowaniu są wyszczególnione wszystkie darowizny i ich status. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Jaaga napisał:

Zrobiłam pierwsze zakupy przez aplikację w zooplusie za niecałe siedem stówek, ale płatne przy odbiorze. Dobrze rozumiem, że moja darowizna pojawi się dopiero po wpłynięciu pieniędzy na konto sklepu?

 

12 godzin temu, Jaaga napisał:

Nie wiem, kiedy pojawiają się darowizny na moim koncie? Zrobiłam jeszcze zakupy płatne przelewem internetowym na allegro, zareklamowałam aplikację na FB, z czego miało być 5 zł na konto ZEA i też nic na razie się nie pojawiło.

 

4 godziny temu, terra napisał:

Kiedyś wertowałam stronkę FaniMani i wyczytałam, że sprzedający ma jakiś czas (nie pamiętam dokładnie, czy miesiąc, czy więcej) na naliczenie darowizny. Na "moim koncie" po zalogowaniu są wyszczególnione wszystkie darowizny i ich status. 

Napisałam prośbę do FaniMani o połączenie obu kont ZEA, ale nie mam na razie odpowiedzi i nadal są dwa konta fundacji.

Na tym nowym nie ma jeszcze żadnych wpłat, to co widzicie, to chyba na tym starym...

Ja nie mam tam dostępu.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj trafił do nas szczeniak, porzucony w nocy na osiedlu:(

Nie wiem, co się z ludzmi dzieje, jak można zostawić takie maleństwo i odjechać :(

Maluch  jest chudy, ma ok. 4 - 5 mies. waży 5,80 kg; był zmarznięty, zapchlony i bardzo przestraszony.

Nic więcej niepokojącego wetka nie stwierdziła,  za tydzień mamy 1 szczepienie.

 Z kotami chce się bawić, psy zaczepia i ma uroczy przodozgryz;)

Chciałabym, aby jak najszybciej znalazł nowy dom i odpowiedzialnych ludzi,  a czy to się uda?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Wieczorem zrobię mu kilka ogłoszeń. Miejmy nadzieję,że  szybko znajdzie nowy domek.

Eluś mam wyróżnione do 28.05. ogłoszenie na OLX dla suni, która jest już w DS. Jeśli podrzucisz mi tekst, to wybiorę zdjęcia i z Twoim tekstem wstawię w miejsce tamtej suni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Eluś mam wyróżnione do 28.05. ogłoszenie na OLX dla suni, która jest już w DS. Jeśli podrzucisz mi tekst, to wybiorę zdjęcia i z Twoim tekstem wstawię w miejsce tamtej suni.

Elu, bardzo Ci dziękuję!

serce-ruchomy-obrazek-0861
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...