Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Przed chwilką zadzwoniła do mnie MikAga, z prośbą, abym napisała w Jej imieniu na wątku (sama na razie nie może wejść na dogo),  iż deklaruje 100 zł miesięcznie na starego maluszka.

Pojawiła się nadzieja, ze być może się uda...

IMGP8412.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Przed chwilką zadzwoniła do mnie MikAga, z prośbą, abym napisała w Jej imieniu na wątku (sama na razie nie może wejść na dogo),  iż deklaruje 100 zł miesięcznie na starego maluszka.

Pojawiła się nadzieja, ze być może się uda...

IMGP8412.JPG

Dzień dobry,

rozmawialam z Martusią,

moze ktoś do mnie dołączy i doda grosik do naszego z Mikusią-stałą 100zł.

Pozdrawiamy.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zarezerwowałam dla tego dziadeczka miejsce u Murki, w sumie jestem chyba pierwsza albo druga w kolejce, na dniach się okaże. Jako że moje psiaki zaczynają być na minusie i jeszcze weźmiemy z agat21 sunie na połowę, to jakby ktoś chciał wziąć małego na siebie będzie super, no a jeśli nie to ja go wezmę, tylko proszę o pomoc...

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Przed chwilką zadzwoniła do mnie MikAga, z prośbą, abym napisała w Jej imieniu na wątku (sama na razie nie może wejść na dogo),  iż deklaruje 100 zł miesięcznie na starego maluszka.

Pojawiła się nadzieja, ze być może się uda...

IMGP8412.JPG

Wspomogę dziadeczka 50,00zł jednorazową wpłatą.Cudnie,że pojawiła się szansa pomocy dziadeczkowi.

Link to comment
Share on other sites

To i staruszek dostał szansę. Cieszę się bardzo. Szczególnie żal takich stareńkich. Szkoda, że nie mogę pomóc, ale zrobiłam skok na głęboką wodę i sama chyba za niedługo będe szukać wsród ludzi wsparcia dla bardzo potrzebującej suni. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej udało się staruszka zabrać do hoteliku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Olena84 napisał:

Zarezerwowałam dla tego dziadeczka miejsce u Murki, w sumie jestem chyba pierwsza albo druga w kolejce, na dniach się okaże. Jako że moje psiaki zaczynają być na minusie i jeszcze weźmiemy z agat21 sunie na połowę, to jakby ktoś chciał wziąć małego na siebie będzie super, no a jeśli nie to ja go wezmę, tylko proszę o pomoc...

 

22 godziny temu, Poker napisał:

Mogę dorzucić na dziadzia  jednorazowo 50 zł.

 

10 godzin temu, Anula napisał:

Wspomogę dziadeczka 50,00zł jednorazową wpłatą.Cudnie,że pojawiła się szansa pomocy dziadeczkowi.

Może się uda odmienić resztę życia temu maluszkowi, zapewnić mu godną starość.

Zaraz wrzucę go na wątek staruszków zamojskich, może tam ktoś zajrzy i zaproponuje jeszcze pomoc.

PSIE STARUSZKI - POMÓŻ JE  RATOWAĆ

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tola napisał:

Bylam dzisiaj chwilkę w schronisku, zajrzalam do staruszeczka, ale spał sobie w budzie, nie chciał wyjśc.

Dowiedzialam się też, ze wczoraj przywiezli małego niewidomego staruszka:(

Znów serce pęka....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...