Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

3 godziny temu, Anula napisał:

Tak,ten psiak jest przepiękny,na pewno wyczesany,wykąpany byłby najlepszym przyjacielem i ozdobą każdego domu.

Za mało jest nas tu aby skutecznie tym psiakom w szybkim tempie pomagać dlatego tkwią tam.

Anulko, bardzo intensywnie myślę, jak mu pomóc....Jutro mu powiemm, aby poczekal chwilkę...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, bardzo intensywnie myślę, jak mu pomóc....Jutro mu powiemm, aby poczekal chwilkę...

Asiu i szepnij też temu w naszym imieniu,że jeżeli nie teraz,to następnym razem postaramy się mu pomóc....Biedak też mi nie wychodzi z głowy.....

ogr.JPG

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jaaga napisał:

Same śliczności, super że cztery opuszczą schronisko.

Ze schroniska wyjedzie jednak 6 psiaków skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0004 skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0004 skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0004

Własnie wróciłyśmy z Alaskan ze schroniska; jechałam z myślą, że wypytam o  białą młodziutka sunię, ale nie było jej już w boksie, wczoraj została wydana.

Ponieważ nie potrafiłyśmy z Alaskan wybrać między tymi 2 psiakami, bo wtedy jeden musiałby zostać sam na wybiegu, zabieramy oba, szafirka wyraziła zgodę, pięknie Haniu dziękujemy:)IMGP8301.JPG.15907fe6a3dcfb2e59fbf2b9f76be615.JPG

IMGP8299.JPG

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejna bardzo dobra informacja dotyczy transportu - psiaki wyjezdzają w sobotę do Katowic i jest to transport gratis - zabierze je pracownik schroniska, który jedzie do Czech:).

Z Katowic psy odbierze szafirek, kochana Havanka obiecała zrobic bazarek transportowy:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Kolejna bardzo dobra informacja dotyczy transportu - psiaki wyjezdzają w sobotę do Katowic i jest to transport gratis - zabierze je pracownik schroniska, który jedzie do Czech:).

Z Katowic psy odbierze szafirek, kochana Havanka obiecała zrobic bazarek transportowy:)

Coraz lepsze wiadomości!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malutki staruszek w wielkiej potrzebie - ktoś na pewno robił wiosenne porządki:(

Malucha wrzucę na wątek zamosjkich staruszków, może będzie kolejnym pieskiem, którego ktoś zechce wspomóc, uratować...

Bardzo prosimy o pomoc dla tego malucha.

IMGP8415.JPG

IMGP8414.JPG

IMGP8416.JPG

IMGP8413.JPG

IMGP8411.JPG

IMGP8412.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Malutki staruszek w wielkiej potrzebie - ktoś na pewno robił wiosenne porządki:(

Malucha wrzucę na wątek zamosjkich staruszków, może będzie kolejnym pieskiem, którego ktoś zechce wspomóc, uratować...

Bardzo prosimy o pomoc dla tego malucha.

IMGP8415.JPG

 

 

Jaki biedak. Może na wątku staruszkowym ktoś go wypatrzy. A taki ładny chłopak.

Tego większego, z chorą łapą nie mogą dać w schronisku do szpitaliku, jak kiedyś ślepaczka?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Jaaga napisał:

Jaki biedak. Może na wątku staruszkowym ktoś go wypatrzy. A taki ładny chłopak.

Tego większego, z chorą łapą nie mogą dać w schronisku do szpitaliku, jak kiedyś ślepaczka?

Tam już chyba nikt nie zagląda na ten wątek, ale spróbuję...

Psa mozna byłoby zarezerwować i odizolować, ale trzeba wiedzieć, za jaki czas będzie miejsce...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

No i niestety smutna wiadomość - wczoraj odeszła malutka Frezja:(

Kolejny kociak, który złapał wirus w lecznicy, ale gdzie te koty umieszczać, nie ma miejsc:(

56723874_340378300162516_5969169599797657600_n.jpg

Czytałam na wątku szczebrzeszyńskim, że od nich też jakieś tam odeszły :( Najgorsze jest to, że człowiek umieszcza je żeby ratować, a potem zostaje z myślą, że marna taka pomoc, jak w przychodni pojawi się wirus. Psiaków mam komplet, ale kota mogłabym wziać, gdyby nie podrzucony Marian, który po kastracji nie może jeszcze być szczepiony. Potem pewnie nie będzie znowu transportu. 

Zauważyłam, że na wątek staruszków nikt nie wchodzi. U nas niestety nie zapowiada się z Fado na szybkie znalezienie domu. Gdyby chociaż dał się dotykać, to byłoby już coś. Czesałam go w ten sposób, że jedną ręką trzymałam smycz, a drugą szczotkę i machałam po nim, jak uciekał.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, konfirm31 napisał:

:) Duży i piękny. Trzymam kciuki za szybki wyjazd do hoteliku :) 

 

46 minut temu, Tola napisał:

Psiak musi niestety poczekać; szkoda, bo jest w wielkiej potrzebie, ma chorą łapę:(

Psiak piękny, taki mini funland, ale juz zadredziały....Ogon przepiękny był....Pies ma rzeczywiście coś z łapą, ewidentnie ją odciąża i liże....Serce krwawi....

20190429_111923.jpg

20190429_111926.jpg

20190429_111958.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...