Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

47 minut temu, Tola napisał:

A my dzisiaj mieliśmy rocznicę - 2 lata temu TZ przywiózł z zamojskiego schroniska Florkę:)

Z okazji rocznicy

Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcia nurka na rocznicę
 

i jeszcze bardzo wielu takich rocznic :)

Florcia to siostra bliźniaczka mojej tymczaski Kikuni

Link to comment
Share on other sites

Podjechaliśmy  dzisiaj z TZem do schroniska, dawno tam na dłużej nie byłam; najpierw mieliśmy psy z interwencji, potem z parwo i tak zleciało...

Dzisiaj u nas był piękny,  słoneczny, wiosenny dzień, ale tak trudno dostrzec go w schronisku;  widzi się tylko te przerażliwie smutne oczy, w niektórych nie ma już nadziei na własny dom i to boli najbardziej:(.

Tak trudno mijać je wszystkie i nie moc obiecać, ze już niedługo zmieni się ich los.

Ale mam nadzieję, że i tym razem do któregoś z tych biedaków zabije mocniej jakieś dogomaniackie serce i pojawi się nadzieja na pomoc, na wyjście ze schroniska...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Boks otwarty, po remoncie; kiedyś były tutaj małe suczki, dzisiaj jedna część wybiegu zajmują 3 psiaki, w drugiej części  są te niewidome psy, które ostatnio pokazywałam.

Wszystkie 3 psy są bardzo przyjazne, domagały się pieszczot, skakały na siatkę.

IMGP8287.JPG

IMGP8289.JPG

IMGP8290.JPG

IMGP8291.JPG

IMGP8292.JPG

IMGP8310.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Na razie, po rozmowie z Bogusik,  zarezerwowałam terierkę.

Może jeszcze komuś się uda wyjść i zobaczyć piękno wiosny...

Martuniu,jeżeli jeszcze ktoś się zdecyduje pomóc któremuś z tych psiaków i szykował by się większy transport,to jeszcze byśmy wzięły "Frędzla" Dzisiaj rano zanim z Tobą rozmawiałam, podjęłyśmy z Anulą decyzję,że pomożemy malutkiej suni z Miedar.Jest już zarezerwowana i 02.05 wyruszy do Hani.Bez konkretnych stałych deklaracji,to trzy psiaki jeszcze jesteśmy w stanie udźwignąć,ale niestety nie więcej :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...