Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

5 minut temu, Tola napisał:

Rozumiem, ale chciałabym jakos pani pomoc, bo dojdzie do tego, ze Alutka będzie musiała wrocić z adopcji. Pani bardzo przeżywa te ataki, szkoda jej Alutki, bo zna jej historię, ale rezydent tez cierpi...

Tolu, a może Felivay?? 

https://www.feliway.com/pl/Dlaczego-Feliway/Co-zrobic-zeby-koty-przestaly-walczyc

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Rozumiem, ale chciałabym jakos pani pomoc, bo dojdzie do tego, ze Alutka będzie musiała wrocić z adopcji. Pani bardzo przeżywa te ataki, szkoda jej Alutki, bo zna jej historię, ale rezydent tez cierpi...

Może jednak lepiej nie czekać i szukać jej innego domu? Jeśli rezydent ma byc zestresowany. Rysia jeszcze w Katowicach cały czas sikała na komodę. Wymieniłam dwie. Po zmianie domu, jak Kotuch nie ma do niej dostepu, to kazda potrzeba załatwiana jest w kuwecie. Jak pani już nie wytrzyma, to potem będzie problem z adopcją, bo zaraz zaczną się małe kocięta i starsze koty do jesieni będą przegrywać z nimi w adopcjach.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Podeśle pani, wiem, ze ostatnio kupiła jakies kocie feromony szczęścia, może to te?

Poprawy nie ma...

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Może jednak lepiej nie czekać i szukać jej innego domu? Jeśli rezydent ma byc zestresowany. Rysia jeszcze w Katowicach cały czas sikała na komodę. Wymieniłam dwie. Po zmianie domu, jak Kotuch nie ma do niej dostepu, to kazda potrzeba załatwiana jest w kuwecie. Jak pani już nie wytrzyma, to potem będzie problem z adopcją, bo zaraz zaczną się małe kocięta i starsze koty do jesieni będą przegrywać z nimi w adopcjach.

Pani nie wspomina nic o zwrocie z adopcji, ale obie nie wiemy, w jakim to pójdzie kierunku, chcemy jakoś zapobiec narastaniu konfliktu.

Link to comment
Share on other sites

Feliway jest skuteczny tylko na niektóre koty (sprawa indywiudalna) i tylko w pomieszczeniu małym, zamkniętym.
Można spróbować skomponować krople BACHA, ale czy podpasują to metoda prób i błędów.

Na razie trzeba by koty izolować i na nowo przejść dokacanie. Dziewczyny z miau sporo porad dały, warto poczytać. Jeżeli Pani jest fejsbukowa może zajrzeć na grupę @O kotach-merytorycznie. Jedna z najsensowniejszych kocich grup, porad udzielają tam koci behawioryści, a nie samozwańczy znawcy.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, elik napisał:

Prosze o informację kto jest skarbnikiem psa Maksa, tego z zamojskiego schroniska, który miał etykietkę agresora. Chcę nna jego konto przelać 200 zł.

To jest wątek naszego Maxa:

https://www.dogomania.com/forum/topic/338243-maks-na-minusie-nie-ma-pieniędzy-na-utrzymanie-szukamy-sponsorówczy-jestem-agresorem-a-może-jestem-tylko-starszym-zmaltretowanym-owczarkiem-szukam-ludziktórzy-we-mnie-uwierzą-i-pomogą-mi-znaleźć-dom/?page=83&tab=comments#comment-17459810

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Prosze o informację kto jest skarbnikiem psa Maksa, tego z zamojskiego schroniska, który miał etykietkę agresora. Chcę nna jego konto przelać 200 zł.

Jeżeli chodzi Ci o owczarka bez ucha to skarbnikiem jest Alaskan malamutte.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwoniła do mnie pani z prośbą o pomoc. Czy ktoś mógłby umieścić taką informację na FB? Chodzi o miejscowość Zarajec koło Modliborzyc, ktoś podrzucił szczeniaczki:( maluchy szukają domu.
 

Cytat

 

Nie jest to typ labradora raczej takie małe wilczki. W piątek kiedy je znalazłam był już wieczór i nie zobaczyłam dokładnie ale będą to niestety dwie suczki. Zapewne komuś to nie pasowało i je tu wyrzucił. Pieski są kochane mają apetyt wyglądają na zdrowe. Zaczynają już nawet szczekać kiedy słyszą, że ktoś się do nich zbliża. Dokarmiamy je z sąsiadką ale na stałe nie możemy ich zatrzymać mamy trzy adoptowane pieski z czego jeden został nam także podrzucony miesiąc temu. 

Kontakt: tel. 533521609 pani Regina, Zarajec koło Modliborzyc (woj. lubelskie).

 

maluchy.jpg

maluchy1.jpg

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Murka napisał:

Dzisiaj zadzwoniła do mnie pani z prośbą o pomoc. Czy ktoś mógłby umieścić taką informację na FB? Chodzi o miejscowość Zarajec koło Modliborzyc, ktoś podrzucił szczeniaczki:( maluchy szukają domu.
 

To powiat janowski....

Ja nie fejsbukowa, ale myślę, ze sporo osób tu zagląda i ktoś pokaże maluchy na FB...

Link to comment
Share on other sites

Szczeniorki słodkie i biedna zarazem. Może panie by je przetrzymały za karmę?

Roześmiałam się na głos na widok uszyska Loli.Urocza.

Szczególnie się cieszę z widoku Morela na skórzanej kanapie. Pani na wizycie PA  mówiła ,że będzie mógł się na niej wylegiwać i dotrzymała słowa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

Szczeniorki słodkie i biedna zarazem. Może panie by je przetrzymały za karmę?

Roześmiałam się na głos na widok uszyska Loli.Urocza.

Szczególnie się cieszę z widoku Morela na skórzanej kanapie. Pani na wizycie PA  mówiła ,że będzie mógł się na niej wylegiwać i dotrzymała słowa.

 

 

Morel ma wspaniały dom, jestem Ci Poker niezmiernie wdzięczna; psiak jest wielką miłością rodziny; pani dzisiaj napisała, że w domu rządzi pies;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...