Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 18.03.2019 o 17:53, Anula napisał:

Tola,zabieramy pekinka do szafirki.Hania powiadomiona tylko teraz koniecznie trzeba intensywnie szukać transportu.Szkoda,że nie da się go gdzieś przetrzymać w domu bo trzeba go obciąć i wykąpać.W tej masie kołtunów są także jaja pcheł.Nie wiem czy by po obcięciu i wykąpaniu wystarczyło mu grube zimowe ubranko jak jest w kojcu?Być może się przeziębić.

Bardzo dziękuję Anulka Tobie i Bogusik, mam nadzieję, ze maluch znajdzie równie wspaniały dom jak jego  koleżanka- pekineczka Nutka dziekuje-ruchomy-obrazek-0054

Jeśli pekinek będzie kąpany, to na pewno  nie wróci po kąpieli do kojca.

Dnia 18.03.2019 o 17:54, seramarias napisał:

Strasznie zaniedbany psiaczek, ale odrobina pielęgnacji i będzie piękny. Oby tylko nie skrywał poważnych problemów zdrowotnych to długo nie będzie czekał na dom.

Tez tak myślę, w tej chwili nosi na sobie paroletnie zaniedbanie.

23 godziny temu, Havanka napisał:

Dopiero teraz, na tych zdjeciach widać, jak bardzo jest zaniedbany. 6-7 lat, to jeszcze całkiem przyzwoity wiek do szybkiej adopcji.

Bardzo chciałabym, aby ten biedny psiak znalazł miejsce w  sercu i domu wrażliwej osoby już na zawsze, mógł wylegiwać się wreszcie w cieple na kanapie, bo tam jest miejsce dla tak malutkiego pekinka.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jutro pekinek ma badanie krwi, chcemy zobaczyć, czy wszystko jest ok.

Maluch najprawdopodobniej  żył w złych warunkach, oby wszystko było dobrze.

Jutro też będziemy wiedzieć, czy pekinek będzie mógł jechać z rodzicami DT Karmelka.

Tez mam nadzieję, ze tak.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Tola napisał:

Jutro pekinek ma badanie krwi, chcemy zobaczyć, czy wszystko jest ok.

Maluch najprawdopodobniej  żył w złych warunkach, oby wszystko było dobrze.

Jutro też będziemy wiedzieć, czy pekinek będzie mógł jechać z rodzicami DT Karmelka.

Tez mam nadzieję, ze tak.

Oby teraz miał więcej szczęścia niż dotychczas. Trzymam kciuki za dobre wyniki !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Havanka napisał:

Oby teraz miał więcej szczęścia niż dotychczas. Trzymam kciuki za dobre wyniki !

 

22 godziny temu, Bogusik napisał:

Ja również mocno zaciskam kciuki za wyniki z badania i aby udało się z transportem.

 

20 godzin temu, b-b napisał:

I moje kciuki zaciśnięte dla chłopaka :)

 

2 godziny temu, terra napisał:

Też zaciskam kciuki za wyniki kudłaczka.

Wyniki nie są rewelacyjne;  wiem, że podwyższony jest mocznik, jest jakiś stan zapalny: ( zęby? wnętrowstwo?), złe są parametry wątroby (pekinek dostał już leki). 

Wetka mówi, że prawdopodobnie na ten jego obecny stan miały wływ bardzo złe  warunki, w jakich dotychczas żył , na pewno fatalna dieta, a przecież to bardzo wrażliwe psy:(

Więcej będę może wiedziała jutro. Wyniki wyślę Bogusik i Anuli.

W sprawie transportu mam lepsze wiadomości - rodzice DT Karmelki mogą zabrać pekineczka, jak bądą jechać, najprawdopodobniej w pierwszych dniach kwietnia.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zrobiłam też zdjęcia kociemu rodzeństwu Kredce i Koksikowi, kociaki wciąż czekają na nowy, wspólny dom.

Koksik jest już po kastracji.

Nie pamiętam, kto jeszcze robił ogłoszenia kociaków, bardzo prosiłabym o pomoc, bo bardzo przydałby się dom....

DT Karmelka podrzuci nam więcej informacji, może teraz się uda. 

Kredka i Koksik dzisiaj

IMGP8135.JPG

IMGP8137.JPG

IMGP8140.JPG

IMGP8143.JPG

IMGP8145.JPG

Link to comment
Share on other sites

Toficzku pekińczyku trzymam kciuki za ciebie. Teraz już będziesz miał opiekę  i nie poddawaj się chorobom biedaku!

 

 

Tolu co do kotków  jak będzie już jakiś teks ,z którym będzie można zrobić ogłoszenie to szturchnijcie mnie ostro - tak żebym poczuła - to zrobię im na OLX :)

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiac, nie zdziwiły mnie złe wyniki u Tofika pekineczka. Jego zły stan fizyczny przełożył się na takie a nie inne wyniki. Jednak wierzę, ze pod dobrą opieką, leczenie przyniesie poprawę.

Kredkę i Koksika ogłaszam jako Krecika i Fruzię. Ogłoszenie przeniosłam na Kraków, bo stało jak zaczarowane:https://www.olx.pl/oferta/podwojne-hebanowe-szczescie-do-wziecia-CID103-IDye9kj.html

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

To może Tofikowi założyć wątek już bo mogą zgubić się wiadomości?

Załóż mu Anulko wątek, bo faktycznie później będzie ciężko się przekopywać i szukać  info.Poza tym lada moment będę robić  bazarek na transport i utrzymanie w hoteliku,więc wątek potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Załóż mu Anulko wątek, bo faktycznie później będzie ciężko się przekopywać i szukać  info.Poza tym lada moment będę robić  bazarek na transport i utrzymanie w hoteliku,więc wątek potrzebny.

Założę w takim razie wątek mordeczce dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, b-b napisał:

Toficzku pekińczyku trzymam kciuki za ciebie. Teraz już będziesz miał opiekę  i nie poddawaj się chorobom biedaku!

 

 

Tolu co do kotków  jak będzie już jakiś teks ,z którym będzie można zrobić ogłoszenie to szturchnijcie mnie ostro - tak żebym poczuła - to zrobię im na OLX :)

 

22 godziny temu, Havanka napisał:

Szczerze mówiac, nie zdziwiły mnie złe wyniki u Tofika pekineczka. Jego zły stan fizyczny przełożył się na takie a nie inne wyniki. Jednak wierzę, ze pod dobrą opieką, leczenie przyniesie poprawę.

Kredkę i Koksika ogłaszam jako Krecika i Fruzię. Ogłoszenie przeniosłam na Kraków, bo stało jak zaczarowane:https://www.olx.pl/oferta/podwojne-hebanowe-szczescie-do-wziecia-CID103-IDye9kj.html

 

11 godzin temu, terra napisał:

U mnie Kredka i Koksik są Astro i Aira,

ogłoszenie wyróżnione na W-wę:

https://www.olx.pl/oferta/astro-i-aira-kocie-rodzenstwo-czeka-na-dom-CID103-IDza8fy.html

Kochane, pięknie Wam dziękuję za pomoc  w ogłaszaniu, może tym razem znajdzie się dom, który zechce przyjąć pod swój dach od razu dwa kociaki, one wciąż czekają!

B- b - tekst obiecała Dt Karmelka, więc poczekajmy chwilkę, będzie można na pewno z niego skorzystać.

Jeszcze raz bardzo dziękujęgify-bukiet-tulipanw1.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2019 o 04:19, Nesiowata napisał:

Ja oprócz swojego 1% załatwiłam jeszcze przy okazji od dwóch osób - za rozliczenie PIT-u. Niewielkie kwoty, ale zawsze chociaż coś. Z reszty rozliczanych niestety nic nie wyszło, bo mieli za duże zwroty.

Nie miałam netu i nie mogłam wcześniej podziękować, a  dla nas te wpłaty z 1 % sa bardzo ważne, bo o dzięki nim mozemy potem przez cały rok pomagać zwierzakom.

Nesiowata - pięknie dziękuję gify-bukiet-tulipanw1.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...