Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

8 minut temu, Jaaga napisał:

Bardzo prosiłabym o założenie wątku buremu, starszemu ślepaczkowi, który miałby do nas przyjechać. On na razie prawie nie ma stałych deklaracji, a jest chyba w największej potrzebie, bo dla niego to kwestia przezycia. Tu jest już taki chaos, ze zaraz się w tym pogubimy wszyscy.

dlaczego nikt nie chce założyć wątku? Czy to z nadmiaru obowiązków? Ja np. nigdy nie prowadziłam jeszcze wątku psa ze schroniska.  Jestem daleko, nie ma fb i  nikogo nie zmam, ani nie mam kontaktów.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, mdk8 napisał:

Mogę pomóc Agacie . Do końca tygodnia będę z doskoku na dogo bo w sobotę mam ślub syna i jeszcze trzeba parę rzeczy dopilnować. Po niedzieli będę już miała więcej czasu.

Myślałam o wydarzeniu na FB bo niestety dogo już finansowo ledwo zipie - nie damy rady utrzymać tyle psów.  No ale to w przyszłym tygodniu coś zadziałam .  

Wielgachne dzięki 829558578_serce3.gif.6c334e3b214a175abbf5312cc4bfe817.gif

Wydarzenie na fb to dobry pomysł. Nie zaszkodzi tu wątek i na fb wydarzenie.

Rzecz w tym, że musiałybyśmy zebrać deklaracje właśnie do soboty, bo jaaga chce mieć pewność i wcale się nie dziwię, że psiak pojedzie do niej z pełnym portfelem. Przewiezienie psiaków z Zamościa do Katowic planowane jest na sobotę. Jest jeszcze trochu czasu, ale nie za wiele.

EDIT

Kasia z fb też zbiera deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, jankamałpa napisał:

dlaczego nikt nie chce założyć wątku? Czy to z nadmiaru obowiązków? Ja np. nigdy nie prowadziłam jeszcze wątku psa ze schroniska.  Jestem daleko, nie ma fb i  nikogo nie zmam, ani nie mam kontaktów.

Myślę ,że osoby z tego wątku mają już  tak wiele obowiązków związanych z pomocą psom, że na inne sprawy brakuje im głowy, emocji  czasu .

jankomałpo, do odważnych świat należy. Ja też nie jestem na FB i jakoś daję radę przez 12 dogomaniackich lat .

Spróbuj , na pewno dziewczyny pomogą.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Jaaga napisał:

Elu, nie tylko Tobie. Pomysl o moim meżu: najpierw rano mu powiedziałam, ze przyjedzie do nas sunia za Mimi. Potem dałam znac, ze jeszcze chyba ślepaczek. A na koniec, że jest dodatkowo trzecia malenka sunia. Teraz boi się ze mnąw ogóle rozmawiać ;)

 

Ci nasi mężowie maja z nami urwanie...   kapcia :)

Damy radę :)

 

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem w stanie założyć wątku buremu ślepaczkowi, bo od dzisiaj jestem we Włoszech. Zaglądam dziś z telefonu na dogo w przerwach w podróży, ale od jutra rana mam już regularną pracę, nie wiem kiedy i ile razy uda mi się zajrzeć. Proszę o założenie mu wątku, po powrocie do Polski będę go ciągnąć (dzięki mdk za chęć pomocy :*). 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Poker napisał:

Myślę ,że osoby z tego wątku mają już  tak wiele obowiązków związanych z pomocą psom, że na inne sprawy brakuje im głowy, emocji  czasu .

jankomałpo, do odważnych świat należy. Ja też nie jestem na FB i jakoś daję radę przez 12 dogomaniackich lat .

Spróbuj , na pewno dziewczyny pomogą.

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam odnośnie pierwszego zdania.Co do pozostałych, to nawet nie wiadomo komu tu trzeba zakładać wątek...?Jeszcze takiego bałaganu,jaki tu zapanował na wątku,to jeszcze chyba nie było...Trudno ogarnąć psiaki z parwo ale jednak jakoś się udaje.Gdyby dokoptowały kolejne z i bez parwo na wątek,to też byśmy chyba  potraciły rozum.

Ale oczywiście tak czy siak, do odważnych świat przecież należy....:)

Link to comment
Share on other sites

Boguniu, nie jest tak źle :)   Zaraz się wszystko wyklaruje. Z tych wszystkim psiaków, o których była mowa to:

  • ten pierwszy niewidomy rudy psiaczek jest już zabrany z boksów ogólnych i zarezerwowany dla kogoś z Holandii przez osobę z fb więc my nic w jego sprawie nie będziemy robić
  • drugi niewidomy bury psiaczek w bardzo złym stanie psychicznym, a może i fizycznym będzie jutro zabrany do szpitalika i zarezerwowany - nim zajmie się mdk8,  agat21 i ja
  • i dwie sunie, jedną zajmie się Jo37, a drugą chyba zamierza zająć się Alaskan malamutte

i to by była na tyle.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, agat21 napisał:

Nie jestem w stanie założyć wątku buremu ślepaczkowi, bo od dzisiaj jestem we Włoszech. Zaglądam dziś z telefonu na dogo w przerwach w podróży, ale od jutra rana mam już regularną pracę, nie wiem kiedy i ile razy uda mi się zajrzeć. Proszę o założenie mu wątku, po powrocie do Polski będę go ciągnąć (dzięki mdk za chęć pomocy :*). 

Dzisiaj o 11-tej Kasia z fb ma dzwonić i zarezerwować naszego zrezygnowanego śleputeczka. Agat21 podtrzymuje swoją propozycję zabrania piesia ze schronu i przetrzymanie go do wyjazdu w jakiejś lecznicy.

Dzisiaj założę tamu biedaczkowi wątek, choć nie powinnam, bo mam już i tak za wiele spraw z dogo na głowie, ale jak mus, to mus.

mdk8 obiecała, że jak wyda syna za żonę, to zrobi wydarzenia na F.B.

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Synku :)

Bardzo serdecznie proszę o deklaracje dla tego biedaka.

Jego życie leży w Waszych rękach i sercach.  To nie slogan. To najprawdziwsza prawda. Chociaż po 5, czy 10 złociszków może uratować tego umęczonego, zrezygnowanego psiaka.

Resized_Screenshot_20190225-113053_Messenger.jpeg.70574a709e9cd6b17dc8f92294527061.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj mógłby być zabrany na razie do lecznicy, gdzie byłby do piątku. Lecznicę zapłaci agat21 i wielkie dzięki Jej za to. W sobotę mógłby pojechać do jaaga tylko potrzebne są deklaracje.

na razie są takie

kado 30 zł

jankamalpa 10 zł

Jo 37 (z wątku staruszków) 10 zł

 i ja moge dac 20 zł

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Dzisiaj o 11-tej Kasia z fb ma dzwonić i zarezerwować naszego zrezygnowanego śleputeczka. Agat21 podtrzymuje swoją propozycję zabrania piesia ze schronu i przetrzymanie go do wyjazdu w jakiejś lecznicy.

Dzisiaj założę tamu biedaczkowi wątek, choć nie powinnam, bo mam już i tak za wiele spraw z dogo na głowie, ale jak mus, to mus. mdk8 obiecała, że jak wyda syna za żonę, to przejmie prowadzenie wątku.

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Synku :)

Bardzo serdecznie proszę o deklaracje dla tego biedaka.

Jego życie leży w Waszych rękach i sercach.  To nie slogan. To najprawdziwsza prawda. Chociaż po 5, czy 10 złociszków może uratować tego umęczonego, zrezygnowanego psiaka.

 

Biedny piesek, pomogę jakoś ale muszę pomyśleć czy stale czy jednorazowo

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Olena84 napisał:

Biedny piesek, pomogę jakoś ale muszę pomyśleć czy stale czy jednorazowo

Dziękuję ogromnie i bardzo proszę chociaż kilka złotych, ale stałej, bo od tego czy zbierzemy pełny koszt deklaracji zależy, czy będzie przyjęty do hoteliku. Musimy uzbierać przed wyjazdem  :(

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, elik napisał:

Na chwilę obecną takie mamy deklaracje. Zakładam wątek i myślę, że resztę dozbieramy.

image.png.42f8d30246bc0835f32f22576b098764.png

Elik, nie wiem, czy Jo37 podtrzyma deklarację, bo przecież wzięła własnie wczoraj na swoje utrzymanie tą czarną sunie z kręconym włosem.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Jaaga napisał:

Elik, nie wiem, czy Jo37 podtrzyma deklarację, bo przecież wzięła własnie wczoraj na swoje utrzymanie tą czarną sunie z kręconym włosem.

Bywa na wątku więc się wypowie :)  Sana nie mogę nie brać pod uwagę Jej deklaracji.   Ja mam piesionka na BDT i dwa psy w hotelikach. Ten będzie trzeci + deklaracje na inne psiaki w hotelach :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Bywa na wątku więc się wypowie :)  Sana nie mogę nie brać pod uwagę Jej deklaracji.   Ja mam piesionka na BDT i dwa psy w hotelikach. Ten będzie trzeci + deklaracje na inne psiaki w hotelach :)

Ja przeczytałam w ktorymś poście , że Tola deklaruje dla któregoś ślepaczka wpłaty z wątku staruszków, ale nie wiem o którego ślepaczka chodziło :(

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, jankamałpa napisał:

Ja przeczytałam w ktorymś poście , że Tola deklaruje dla któregoś ślepaczka wpłaty z wątku staruszków, ale nie wiem o którego ślepaczka chodziło :(

O tego właśnie, tylko jest to dotychczas zebrana kwota jednorazowa, więc raczej trzeba liczyć sie z tym, ze bedzie przeznaczona na potrzebne badania czy ew. leczenie. Choć oczywiście może po zabraniu ze schroniska do przychodni okaże się, że nie jest tak źle, jak wydaje się "na oko".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...