Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Podobna do Miłki :( Na podstawie zerowego odzewu z ogłoszeń... typ "mało urodziwy". :( Może jednak się uda pomóc bidulince.

Niekoniecznie, jest bardzo fotogeniczna, ma przejmujące spojrzenie i dobre schroniskowe zdjecia, które jej Tola zrobiła. Tylko jest starsza, kudłata i średnia.

Akurat szorściaki to psy, które najmniej mi się podobaja, ale ona mi się podoba. Szkoda, że jednak na innych nie robi wrażenia, bo ja juz komplet swoich mam. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2019 o 16:50, Onaa napisał:

Jak wchodzę tutaj na watek to myślę o tej sunieczce starej bezimiennej :(, żal że nie można pomóc.

bezimienna nikomu niepotrzebna sunia zam.JPG

bezimienna nikomu nie potrzebna sunia z zamojskiego schroniska.png

 

22 godziny temu, Jaaga napisał:

Pokazywałam ją juz na FB, wysłałam do Moniki od sznaucerów, niestety zero odzewu :(

 

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Podobna do Miłki :( Na podstawie zerowego odzewu z ogłoszeń... typ "mało urodziwy". :( Może jednak się uda pomóc bidulince.

Ja też myślę o tej suni i o jeszcze jednej z tego boksu, też szorstkiej, nawet nie wiem czy je zobaczę po zimie, bo ta ze zdjęć tutaj ostatnio jak byłam, to cały czas leżała :( 

 Niestety,  teraz  trudno o deklaracje stałe, a suczka prawdopodobnie zostałaby w hoteliku lub PDT na dłużej - starsza, duża:(

Jak najbardziej możemy pomóc w opiece weterynaryjnej, karmie, ale nie damy rady wziąć kolejnej suni na stałe utrzymanie; jesteśmy malutką fundacją, uzyskane fundusze trzeba rozłożyć na cały rok pomagania, a wciąż dochodzą nowe zwierzaki,  są spore opłaty za uratowane koty, musimy na bieżąco pomagać tym świeżo znalezionym :(

Bardzo to przykre:(

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 13.01.2019 o 21:18, Tola napisał:

Wczorajszego szczęścia było jednak chyba za wiele, bo  dzisiaj zadzwoniła rodzina z Krakowa, ze jednak rezygnują z adopcji koteczki, siostry Keksika:(.

A więc i ona szuka domu:(

 

Dnia 14.01.2019 o 00:01, Jo37 napisał:

Szkoda, że koteczka nie jedzie.

Anastazja dostała super mieszkanko.

Tz pojedzie jednak jutro do Krakowa z kotem :):)

Wszystko działo się b. szybko!

Dzisiaj rano zadzwoniła pani z Krakowa z pytaniem o Keksika vel Krakersa; wyraziła zgodę na warunki adopcji, a "nasza" Monika podjechała wieczorem na wizytę i o 19 miałam info, że domek jest ok:).

Tak więc jutro, jak wszystko będzie dobrze, Keksik vel Krakers (będzie Krakers) pojedzie do swojego domu:).

Oby tylko pogoda dopisała...

 

IMG_20190112_102542.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byliśmy w lecznicy z nowym nabytkiem - 2 kociaki porzucone na osiedlu Majdan:(.

Oba koty są w dobrym stanie, były tylko zmarznięte; mają po ok 6 mies., zostały odrobaczone, zrobione zostały testy (wszystko ok).

Oba pojechały do Dt do p. Oli, u której był Elwisek i gdzie została szczęściara Karmelka - to taki DT na wagę złota - świadomy, z ogromnym sercem do zwierząt:)

Jutro wstawię resztę zdjęć, może przyda się coć do ogłoszeń...

IMGP7016.JPG

IMGP7017.JPG

IMGP7019.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2019 o 18:30, Havanka napisał:

To ja zrobię na Kraków.

Ps. Widzę, ze polała się krew. Kocio sie bronił?

Edit: Kokosik vel Krakers na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/czekam-na-dom-krakers-CID103-IDybwlj.htmlhttps://www.olx.pl/oferta/czekam-na-dom-krakers-CID103-IDybwlj.html

 

Dnia 12.01.2019 o 17:52, Alaskan malamutte napisał:

Jakby można było wymienić Keksika na siostrzyczkę Lunkę, to byłabym bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

 

 

Ja też myślę o tej suni i o jeszcze jednej z tego boksu, też szorstkiej, nawet nie wiem czy je zobaczę po zimie, bo ta ze zdjęć tutaj ostatnio jak byłam, to cały czas leżała :( 

 

Rzeczywiście, to nie ta sunia, która ma te ladne zdjęcia, o której ja pisałam. Teraz zorientowąłam się, ze to druga. To dwie takie bidy są. 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Jaaga napisał:

Niekoniecznie, jest bardzo fotogeniczna, ma przejmujące spojrzenie i dobre schroniskowe zdjecia, które jej Tola zrobiła. Tylko jest starsza, kudłata i średnia.

Akurat szorściaki to psy, które najmniej mi się podobaja, ale ona mi się podoba. Szkoda, że jednak na innych nie robi wrażenia, bo ja juz komplet swoich mam. 

 

8 godzin temu, Jaaga napisał:

Rzeczywiście, to nie ta sunia, która ma te ladne zdjęcia, o której ja pisałam. Teraz zorientowąłam się, ze to druga. To dwie takie bidy są. 

 

7 godzin temu, beataczl napisał:

tez ciagle mysle o tych 2 suniach...

Sunia pokazana przez onaa, to ta sunia, szorstka, starsza, którą pokazuje tutaj od dawna, podobna trochę do Miłej...

P1230451.JPG

A to druga sunia, o której myślę i pisałam  - trochę mniejsza, chyba młodsza, nawet nie potrafię powiedzieć, ile jest w schronisku, na pewno była już  01. 01 2016, bo mam ją na zdjęciach:(

IMGP4949.JPG

 

IMGP4950.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniła p. Ola  - opiekunka kociaków z Dt - zaobserwowała, że Koksik nie reaguje na żadne dźwięki- może nie słyszy?; jest uległy wobec siostry, to ona dominuje i go broni - np. staje między nim,  a psem rezydentem...

To dopiero pierwsza doba w nowym miejscu, zobaczymy, co będzie dalej, ale na razie wygląda na to, ze Koksikowi byłoby ciężko bez siostry...

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, uxmal napisał:

Tolu, ale masz ciężki początek roku.... rany:(

Tak, sporo kotów...

Ale jak jest miejsce, gdzie można umieścić bezdomniaka, to jest siła i radość....

9 godzin temu, Jo37 napisał:

Śliczne te nowe nabytki. Czy to dwaj panowie?

Tez tak myślałam, ale u wetki okazało się, ze to kotka i kocurek;  faktycznie wczoraj tego nie napisałam, ale byłam na dogo po północy...

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

 

 

Sunia pokazana przez onaa, to ta sunia, szorstka, starsza, którą pokazuje tutaj od dawna, podobna trochę do Miłej...

P1230451.JPG

A to druga sunia, o której myślę i pisałam  - trochę mniejsza, chyba młodsza, nawet nie potrafię powiedzieć, ile jest w schronisku, na pewno była już  01. 01 2016, bo mam ją na zdjęciach:(

IMGP4949.JPG

 

IMGP4950.JPG

 

A mnie chodziło o tą, czyli są w sumie trzy starsze siorściaczki

IMGP6775.JPG.e05e96a80cc55670eb22a1ef1865d9af.JPG

IMG_20181204_131802.jpg.0f62d599a656b68cb5aa09e7b666ffdf.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Havanka napisał:

Eluś - pięknie dziękuję, ogłoszenie hebanowych kociaków bardzo ładne; Lunka nie ma zdjęć, wiem spróbuję to naprawić...

Oby się udało rodzeństwu...

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Tola napisał:

Eluś - pięknie dziękuję, ogłoszenie hebanowych kociaków bardzo ładne; Lunka nie ma zdjęć, wiem spróbuję to naprawić...

Oby się udało rodzeństwu...

Będzie ciężko o wspólny dom. Oglądalność duża, ale tylko 1 obserwator. Jutro wykupię wyróżnienie na tydzień. Może przy odrobinie szczęścia się uda? Natomiast Lunce użyczył swego wizerunku Bonifacy, bo jest bardzo do niej podobny. Jak będą zdjecia, to też wypromuję ogłoszenie .

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Havanka napisał:

Będzie ciężko o wspólny dom. Oglądalność duża, ale tylko 1 obserwator. Jutro wykupię wyróżnienie na tydzień. Może przy odrobinie szczęścia się uda? Natomiast Lunce użyczył swego wizerunku Bonifacy, bo jest bardzo do niej podobny. Jak będą zdjecia, to też wypromuję ogłoszenie .

Tak, widziałam to zdjęcie, faktycznie podobni...

Za wyróżnienie bardzo dziękuję, bo to zwiększa szansę...

Ja zrobię hebankom na Warszawę, muszę tylko wziąć się w garść...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...