Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

4 godziny temu, Tola napisał:

Zrobiłam Broni OLX na Warszawę - będa nowe zdjęcia, to poproszę o zrobienie OLX na Kraków.

https://www.olx.pl/oferta/mikro-sunia-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDyf6Y2.html

Ja już zrobiłam na Kraków. Jak będą nowe zdjecia, to wstawie do ogłoszenia.

Bronia jako Zuzia: https://www.olx.pl/oferta/dwuletnia-mikro-zuzia-do-adopcji-CID103-IDyfv0U.html

Alutkę i kocie rodzeństwo wyróżniłam na tydzień. Promowanie będzie od jutra.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u Anastazji i jej opiekunów.

Chciałam zrobić jej zdjęcie ale jest bardzo szybka  ciekawska i pięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęekna.

Jest wspaniała - obwąchała mnie, od razu do mnie przybiegła, nie bała się widać że jest szczęśliwa.

Opiekunowie też są super. Powiedzieli, że Anastazja jest tak wspaniała i otwarta - jakby mieszkała u nich od lat.

image.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Havanka napisał:

Niesamowite, koty raczej trudno adoptują sie do nowych miejsc. Z tego wynika, ze Anastazja jest bardzo zadowolona z tego domku. Co tu dużo pisać, wystarczy spojrzeć na plac zabaw, jaki dostała w prezencie.

Jest zadowolona i nie boi się. Mam pełno psich zapachów na sobie -wąchała mnie z ciekawością. Tak intensywnie mnie sprawdzała :)

Aż z wrażenia zamiast kontenerka zabrałabym kuwetę :))))))) hihihih

To zdjęcie które wkleiłam jest z poprzedniej strony:( mnie się nie udało :((

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, uxmal napisał:

Byłam dzisiaj u Anastazji i jej opiekunów.

Chciałam zrobić jej zdjęcie ale jest bardzo szybka  ciekawska i pięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęekna.

Jest wspaniała - obwąchała mnie, od razu do mnie przybiegła, nie bała się widać że jest szczęśliwa.

Opiekunowie też są super. Powiedzieli, że Anastazja jest tak wspaniała i otwarta - jakby mieszkała u nich od lat.

image.png

Ale mi sprawiłaś niespodziankę tym wpisem:)

Cieszę się, że trafiła do dobrego domu i opiekuńczej rodziny, to tez Twoja Martuś zasługa :)

Mnie też koteczka bardzo się podobała, a tyle czasu przesiedziała w lecznicy, teraz myślę, ze widocznie czekała na tych ludzi:)

Jo37, uxmal - dzięki dziewczyny za opiekę na naszymi kontenerkami;)

Link to comment
Share on other sites

W tym roku również proszę Was o pomoc - jeśli nie macie  jeszcze wybranej organizacji – proszę o przekazanie 1 %

Proszę również  o rozesłanie ulotek do rodziny i znajomych - to dla nas wielka pomoc,  to dzięki wpłatom z 1 %

możemy potem przez cały rok pomagać zwierzakom!

ZEA_ulotka_1proc-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...