Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Tola napisał:

Natomiast mała Karmelka prawdopodobnie zostanie u p. Oli - nie mam  zapytań o malutką, a DT coraz częściej mówi, ze sunia ma wspaniały wpływ na rezydentkę staruszkę;)

Tak po cichutku trzymajmy kciuki;)

V__B28E.jpg

Trzymam bardzo mocno! :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Jo37 napisał:

Powyższe zdjęcie jest najładniejszym zdjęciem 2018 roku.

Przydałby się taki ranking i wątek;)

Tak jak pisałam, Karmelka prawdopodobnie zostanie na stałe w DT, ale dom znalazł mały Adaś, który jest w tym samym DT - wczoraj Jo37 była na wizycie i wszytsko wypadło ok.

Adaś zamieszka w bloku u pana, który stracił swojego kocurka staruszka.

Kociak za tydzień będzie gotowy do drogi (szczepienie), tylko na razie nie mam transportu i w styczniu moge mieć problem ze znalezieniem, bo znajomi nie jadą:(

Adaś

IMGP6830.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2019 o 20:41, Tola napisał:

Natomiast mała Karmelka prawdopodobnie zostanie u p. Oli - nie mam  zapytań o malutką, a DT coraz częściej mówi, ze sunia ma wspaniały wpływ na rezydentkę staruszkę;)

Tak po cichutku trzymajmy kciuki;)

V__B28E.jpg

One są tak podobne do siebie !:D

Fajnie, że mała zostanie tam gdzie jak widać wspaniale się czuje:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2019 o 22:11, elik napisał:

V__B28E.jpg

Wspaniale razem wyglądają. Jak matka z córką :)

 

Dnia 3.01.2019 o 09:08, Jolanta08 napisał:

Ojej ,ale byłby wspaniale. Oczywiście kciuki mocno zaciśnięte

 

Dnia 2.01.2019 o 23:19, Bogusik napisał:

Trzymam bardzo mocno! :)

 

Dnia 3.01.2019 o 15:03, Havanka napisał:

To byłoby najlepsze wyjście dla Kremóweczki i rezydentki. Oby sie udało ! Kciuki oczywiście juz trzymam !

 

7 minut temu, b-b napisał:

One są tak podobne do siebie !:D

Fajnie, że mała zostanie tam gdzie jak widać wspaniale się czuje:)

 

taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0062

Karmelka ma własny dom, DT stał się DS - właśnie dzwoniła p. Ola, ze decyzja zapadła :).

Karmelka podobno nabrała pewności siebie i nie jest już tą cichutką, nieśmiałą maluszką;)

Bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu suni - tym razem cieszmy się, ze nikt się nie zgłosił;)

  • Like 6
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tola napisał:

 

taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0062

Karmelka ma własny dom, DT stał się DS - właśnie dzwoniła p. Ola, ze decyzja zapadła :).

Karmelka podobno nabrała pewności siebie i nie jest już tą cichutką, nieśmiałą maluszką;)

Bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu suni - tym razem cieszmy się, ze nikt się nie zgłosił;)

Fantastyczna wiadomość. Bardzo dobre rozwiązanie dla obu suniek :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zgłosił się domek z Warszawy  dla małego Elwiska; pani dzwoniła właściwie w sprawie Adasia, ale ponieważ kocurek ma już dom - poleciłam Elwiska.

Skontaktowałam panią z wetką, u której jest kociak - maluch był trochę poraniony w chwili znalezienia; okazało się, ze prawdopodobnie łapka kiedyś też była złamana lub skręcona, a lepiej, jak przyszły dom wszystkiego dopyta w gbinecie - po rozmowie z wetką dostalam sms, ze  przyszłemu domkowi stan  Elwiska nie przeszkadza.

Jo37 ma umówić się na wizytę PA i zobaczymy...

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Tola napisał:

Zgłosił się domek z Warszawy  dla małego Elwiska

 

49 minut temu, Tola napisał:

Miałam też tel. w sprawie Sabinki/Anastazji,

Wspaniałe wiadomości :)  Oby domki okazały się odpowiednie dla koteczków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tolu przepraszam, że tu, ale to b. ważne a tu zagląda wiele osób. Może ktoś pomoże.

Bardzo proszę kto ma profil na fb. udostępniajcie.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461799274

5 stycznia rano w Tarnowie uciekła suczka adoptowana ze śląskiego schroniska 3.12.2018 r. .Suczka jest widywana w Tarnowie. Bardzo prosimy o pomoc w jej złapaniu. Suczka ma na imię Gaja. Ma czarną obrożę w czerwone łapki. Obroża zaciskowa zakończona paskiem, jak się zaciśnie, sunia może się udusić. Jest płochliwa i ucieka na wołanie czy próbę złapania. Może wpaść pod samochód. Najlepiej powiadomić Straż Miejską i zadzwonić na niżej podany telefon.

Kontakt Basia nr telefonu 608 451 727.
47769.jpeg.02d7732ffd4cb4a86a617af1c0bed723.jpeg

FB_IMG_1546709137282.jpg

Link to comment
Share on other sites

Anastazja vel Sabinka ma własny domek w Warszawie:)

Tak jak pisałam - poprosiłam o wizytę uxmal; wizyta odbyła się dzisiaj no i dostałam zielone światło:)

Przed chwilką rozmawiałam z panem; chcieliby koteczkę jak najszybciej, tez będą szukali transportu.

 

uxmal - pięknie dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Dziękuję też Havanka i Alaskan za pomoc w ogłoszeniachkwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

 

IMGP5814.JPG

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Tolu przepraszam, że tu, ale to b. ważne a tu zagląda wiele osób. Może ktoś pomoże.

Bardzo proszę kto ma profil na fb. udostępniajcie.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461799274

5 stycznia rano w Tarnowie uciekła suczka adoptowana ze śląskiego schroniska 3.12.2018 r. .Suczka jest widywana w Tarnowie. Bardzo prosimy o pomoc w jej złapaniu. Suczka ma na imię Gaja. Ma czarną obrożę w czerwone łapki. Obroża zaciskowa zakończona paskiem, jak się zaciśnie, sunia może się udusić. Jest płochliwa i ucieka na wołanie czy próbę złapania. Może wpaść pod samochód. Najlepiej powiadomić Straż Miejską i zadzwonić na niżej podany telefon.

Kontakt Basia nr telefonu 608 451 727.
47769.jpeg.02d7732ffd4cb4a86a617af1c0bed723.jpeg

FB_IMG_1546709137282.jpg

5 godzin temu, elik napisał:

Tolu przepraszam, że tu, ale to b. ważne a tu zagląda wiele osób. Może ktoś pomoże.

Bardzo proszę kto ma profil na fb. udostępniajcie.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461799274

5 stycznia rano w Tarnowie uciekła suczka adoptowana ze śląskiego schroniska 3.12.2018 r. .Suczka jest widywana w Tarnowie. Bardzo prosimy o pomoc w jej złapaniu. Suczka ma na imię Gaja. Ma czarną obrożę w czerwone łapki. Obroża zaciskowa zakończona paskiem, jak się zaciśnie, sunia może się udusić. Jest płochliwa i ucieka na wołanie czy próbę złapania. Może wpaść pod samochód. Najlepiej powiadomić Straż Miejską i zadzwonić na niżej podany telefon.

Kontakt Basia nr telefonu 608 451 727.
47769.jpeg.02d7732ffd4cb4a86a617af1c0bed723.jpeg

FB_IMG_1546709137282.jpg

No ja to nie fejsbukowa jestem, ale z całych sił trzymam kciuki za znalezienie suni, biedna mała, przy tej pogodzie jest jej niezwykle ciężko:(

Ucieczka wyadoptowanego psa to horror, tego zawsze boję się najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Tola napisał:

No ja to nie fejsbukowa jestem, ale z całych sił trzymam kciuki za znalezienie suni, biedna mała, przy tej pogodzie jest jej niezwykle ciężko:(

Ucieczka wyadoptowanego psa to horror, tego zawsze boję się najbardziej.

To była adopcja schroniskowa, a jak wiesz, schronisko nie robi wizyt PA :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Anastazja vel Sabinka ma własny domek w Warszawie:)

Tak jak pisałam - poprosiłam o wizytę uxmal; wizyta odbyła się dzisiaj no i dostałam zielone światło:)

Przed chwilką rozmawiałam z panem; chcieliby koteczkę jak najszybciej, tez będą szukali transportu.

uxmal - pięknie dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Dziękuję też Havanka i Alaskan za pomoc w ogłoszeniachkwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Dodam jeszcze, że koteczka będzie sąsiadką uxmal:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Jo37 napisał:

Wizyta dla Elwiska wypadła bardzo dobrze. Kotek może się pakować.

Bardzo się cieszę, dziękuję za wizytękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Państwo Elwiska będą się starali się  przyjechać do Zamościa po malca:)

Rozmawiałam dzisiaj z p. Aliną - jak przyjadą,  to zabiorą też Adasia i Anastazję - byłoby super:)

A to Elwisek, zwany w gabinecie Ogonkiem;)

IMGP6881.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...