Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 22.12.2018 o 19:53, Tola napisał:

Życzenia świąteczne od Rajki i Fionki z Lublina z ich domu jak bajki - to już 6 Boże Narodzenie...

Przez 6 kolejnych lat p. Ewa przysyła zdjęcia suniek w zimowej lub świątecznej aurze; mordki już trochę siwe, ale nadal w dobrej formie:).

Ojej... to juz 6 lat? Faktycznie mordeczki juz nie te, co wtedy, ale wciąż są szczęśliwe w tym bajkowym domu. Pamietam, ze Rajeczka fuksem załapała sie na dom, bo "weszła" w kadr zdjęciowy Fionki. To się nazywa mieć farta !

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Havanka napisał:

Ojej... to juz 6 lat? Faktycznie mordeczki juz nie te, co wtedy, ale wciąż są szczęśliwe w tym bajkowym domu. Pamietam, ze Rajeczka fuksem załapała sie na dom, bo "weszła" w kadr zdjęciowy Fionki. To się nazywa mieć farta !

Tak Elu, tak właśnie było, a to zdjęcie przyniosło jej szczęście

Fionka i Rajka 6 lat temu

p1120078.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Wigilia, jutro Boże Narodzenie, katolicki kraj,  a ludzie wciąż zadają ból i cierpienie zwierzętom:(

Dzisiaj do TZ zadzwoniła kobieta z Niska w sprawie skatowanego psa, którego trzeba było w ostateczności uśpić,  podobno na FB jest o tym głośno.

Nie będę tutaj pisała więcej, bo wystarczy, ze zostało to  w całej mnie i ogromnie boli. 

W Nisku policja nie przyjęła zgłoszenia, nie rozpoczęła poszukiwań sprawcy, przecież  nic nic takiego się nie stało:(

Litości dla zwierząt - teraz i w każdy kolejny dzień roku:(

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Dzisiaj Wigilia, jutro Boże Narodzenie, katolicki kraj,  a ludzie wciąż zadają ból i cierpienie zwierzętom:(

Dzisiaj do TZ zadzwoniła kobieta z Niska w sprawie skatowanego psa, którego trzeba było w ostateczności uśpić,  podobno na FB jest o tym głośno.

Nie będę tutaj pisała więcej, bo wystarczy, ze zostało to  w całej mnie i ogromnie boli. 

W Nisku policja nie przyjęła zgłoszenia, nie rozpoczęła poszukiwań sprawcy, przecież  nic nic takiego się nie stało:(

Litości dla zwierząt - teraz i w każdy kolejny dzień roku:(

 

 

W tej sytuacji należałby ustalić swoimi kanałami sprawce, zaczaić się na niego i obić tak żeby pamiętał długo to może wtedy by się zastanowił na drugi raz, czy uderzyć psa. Ja im jestem starsza tym bardziej sceptyczna. A ta nasza wiara i polski katolicyzm to niewiele  ma wspólnego z miłością do bliźnich nie wspominając już o miłości do naszych braci mniejszych. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...