Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Kudłatki zostały znalezione razem w jednej miejscowości.

 

Jak wszystko uda się nam zrealizować, to w boksie zostaje ta mała, czarna sunia - bardzo przyjacielska.

Może ktoś się zlituje i weźmie ja pod swoją opiekę, jest płatny transport, kochana Havanka zgodziła się zrobić bazarek na ten cel.

To ta mała - kto może pomóc, wsparlibyśmy karmą, opłaty byłyby mniejsze...

Bardzo proszę...

Szkoda suni, zostanie tam sama z dużymi sukami...

IMGP6890.JPG

IMGP6893.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czarne kudłatki w opłakanym stanie i nie chcę nawet myśleć jak by wyglądały za jakiś czas,pozostawione w schronie :(

U Hani po spa na pewno odżyją i o to postaramy się zadbać.Trzecia czarna sunia widać,że jest przyjazna i chyba sierść nie jest w tak tragicznym stanie.My niestety nie jesteśmy w stanie udźwignąć kolejnego psa, licząc tylko na nasze deklaracje i bazarki....Może ktoś się ulituje nad sunią i weźmie ją pod swoją opiekę....?

Martuniu dziękuję kochana,że to jakoś z TZ ogarnęliście i sunie są zarezerwowane :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Czarne kudłatki w opłakanym stanie i nie chcę nawet myśleć jak by wyglądały za jakiś czas,pozostawione w schronie :(

U Hani po spa na pewno odżyją i o to postaramy się zadbać.Trzecia czarna sunia widać,że jest przyjazna i chyba sierść nie jest w tak tragicznym stanie.My niestety nie jesteśmy w stanie udźwignąć kolejnego psa, licząc tylko na nasze deklaracje i bazarki....Może ktoś się ulituje nad sunią i weźmie ją pod swoją opiekę....?

Martuniu dziękuję kochana,że to jakoś z TZ ogarnęliście i sunie są zarezerwowane :)

Ta sunia po prawej stronie jest pudlem.Trzeba będzie ją obciąć na pudla a ta druga czarnulka to nie wiem,kiepskie zdjęcia.Zbrązowiała sierść jest od złego żywienia.Dobrze,że sunie zarezerwowane.Szkoda tej czarnulki małej,może ktoś pomoże.Najważniejsze,że jest transport na zachód,po drodze może by zakotwiczyła malusia czarnulka.

Wątku chyba nie będę zakładać jeszcze bo nie wiadomo co jeszcze może wyniknąć.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Havanka napisał:

Jakby jeszcze było mało tych nieszczęść potrzebujących pomocy, to własnie się dowiedziałam, ze jest kolejny, porzucony szczeniaczek. Tola właśnie pojechała z nim do gabinetu.

Biedna sunia :(

part000001.thumb.jpeg.7814179a07043d1f8a60c179def8c72e.jpeg

Mam już 2 psiaki w hotelu w tym jeden prawdopodobnie na dożycie - 13 letni niewidomy psiak, ale jeśli ktoś podejmie się razem ze mną opieki nad mym maleństwem,  to uratujemy to psie dziecko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

Jakby jeszcze było mało tych nieszczęść potrzebujących pomocy, to własnie się dowiedziałam, ze jest kolejny, porzucony szczeniaczek. Tola właśnie pojechała z nim do gabinetu.

Też właśnie wiem o tym szczeniaczku.Masakra jakaś!:(

Link to comment
Share on other sites

Czarne sunie obie pudelkowate. Po ostrzyżeniu na pudla bedą świetne. Miałam taką ze schroniska na DT. Ostrzygłam i było wielu chętnych. ludzie lubią pudelkowate ze względu na charakter i fakt, że nie gubią sierści.

Czarnulki szorstkowłosej bardzo żal :( Jednak Gdyby miał mój Andrzej jechać, to nie zmieściłaby się do auta. Nasze duże auto jest zepsute, pojedzie małym. Chyba, że znalazłaby dom któraś ze szczeniorek. To wtedy większy transporter byłby wolny. Gdyby ktoś chciał wtedy biedulce pomóc, to poprosiłabym mamę, żeby zaopiekowała się nią ibyłby mozliwy  odbior w Katowicach.

Tolu, daj mi później znać, czy jesli przyjadą dwie młodsze maluszki, to mogą być razem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem załamana:(

Szukam pomocy dla czarnej suni,  a znajdujemy kolejnego porzuconego szczeniaka:(

Chyba przestaniemy wychodzić  domu:(

Malutka ma 3 mies., została w lecznic.

Jutro TZ zabierze ze schronu szczeniaka i tez tam zawiezie, niech maluszka nie marznie,  2 dni spędzi w ciepełku.

Zostanie tez przebadana, odrobaczona.

Dorosłe sunie muszą dać radę do soboty...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Biedna sunia :(

part000001.thumb.jpeg.7814179a07043d1f8a60c179def8c72e.jpeg

Mam już 2 psiaki w hotelu w tym jeden prawdopodobnie na dożycie - 13 letni niewidomy psiak, ale jeśli ktoś podejmie się razem ze mną opieki nad mym maleństwem,  to uratujemy to psie dziecko.

Eluś - bardzo dziękuję, rozmawiałam z b- b - może dołączy do Ciebie...

Malutka powinna szybko znalezc domek...

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Jaaga napisał:

Czarne sunie obie pudelkowate. Po ostrzyżeniu na pudla bedą świetne. Miałam taką ze schroniska na DT. Ostrzygłam i było wielu chętnych. ludzie lubią pudelkowate ze względu na charakter i fakt, że nie gubią sierści.

Czarnulki szorstkowłosej bardzo żal :( Jednak Gdyby miał mój Andrzej jechać, to nie zmieściłaby się do auta. Nasze duże auto jest zepsute, pojedzie małym. Chyba, że znalazłaby dom któraś ze szczeniorek. To wtedy większy transporter byłby wolny. Gdyby ktoś chciał wtedy biedulce pomóc, to poprosiłabym mamę, żeby zaopiekowała się nią ibyłby mozliwy  odbior w Katowicach.

Tolu, daj mi później znać, czy jesli przyjadą dwie młodsze maluszki, to mogą być razem.

Na razie ustalenia są takie, ze jeśli pojedzie wiecej psiaków - czyli ktoś zechce pomóc czarnulce, to wtedy poprosimy TZ anecik o transport, jesli nie to przyjedzie Twój TZ

Musimy jakoś dać radę:(

Link to comment
Share on other sites

Kremówkę zabraliśmy dzisiaj z lecznicy, jest u znajomej, u której jest w DT Adaś - kocurek, którego znalazł mój TZ, ale moze tam zostac tylko parę dni. Havanka zrobiła małej OLX, wyróżniła - bardzo dziękuję!!! - może mała do soboty znajdzie dom w Warszawie...

Dostałam przed chwilką takie zdjęcie - z DT - Kremówka i Adaś (znaleziony w gminie Adamów) - najlepsze miejscówki zlokalizowane i przejęte;)

V__894E.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Kremówkę zabraliśmy dzisiaj z lecznicy, jest u znajomej, u której jest w DT Adaś - kocurek, którego znalazł mój TZ, ale moze tam zostac tylko parę dni. Havanka zrobiła małej OLX, wyróżniła - bardzo dziękuję!!! - może mała znajdzie dom w Warszawie...

Dostałam przed chwilką takie zdjęcie - z DT - Kremówka i Adaś (znaleziony w gminie Adamów) - najlepsze miejscówki zlokalizowane i przejęte;)

V__894E.jpg

I znów bez lajków!

Ale akrobatka!

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

Bogusik, Anula, elik - dziękuję!!!

Nie wiem co zrobiłabym bez Waszej pomocy.

pu020-xl.jpg

Martuniu nie dziękuj.Żyjemy pomocą.Szkoda,że ta pomoc taka mikra jest bo jedna psinka jest Bogusik,druga moja.No nieraz wypadnie,że po 1,5 piesia.W tej chwili jeszcze został nam Aleks w hoteliku.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Czarne sunie obie pudelkowate. Po ostrzyżeniu na pudla bedą świetne. Miałam taką ze schroniska na DT. Ostrzygłam i było wielu chętnych. ludzie lubią pudelkowate ze względu na charakter i fakt, że nie gubią sierści.

Ja też miałam na DT bardzo zaniedbaną ,wychudzoną Maję ze schronu wałbrzyskiego i Sarę z poznańskiego schronu.Nawet do głowy mi nie przyszło,że to były pudelki.Były cudowne o wspaniałym charakterze. Sara zamieszkała we Wrocławiu a Majeczka w Kaliszu.

Pierwsze godziny Sary w domu po wykąpaniu i moim niezdarnym wycięciu dredów:

 

IMG_0041.JPG

A tu po profesjonalnym obcięciu.

IMG_0021.JPG

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Bogusik, Anula, Jaaga, elik - dziękuję!!!

Nie wiem co zrobiłabym bez Waszej pomocy.

pu020-xl.jpg

Tolu, póki ktoś nie podejmie się ze mną odpowiedzialności za tę sunię, to ja nie mogę wziąść tej suni na siebie :( Bardzo mi przykro, ale byłabym nieodpowiedzialna. Już i tak zbyt ryzykuję :(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tola napisał:

Kremówkę zabraliśmy dzisiaj z lecznicy, jest u znajomej, u której jest w DT Adaś - kocurek, którego znalazł mój TZ, ale moze tam zostac tylko parę dni. Havanka zrobiła małej OLX, wyróżniła - bardzo dziękuję!!! - może mała do soboty znajdzie dom w Warszawie...

Dostałam przed chwilką takie zdjęcie - z DT - Kremówka i Adaś (znaleziony w gminie Adamów) - najlepsze miejscówki zlokalizowane i przejęte;)

V__894E.jpg

Dajcie szybciutko to zdjęcie do ogłoszenia jako pierwsze. Często ludzie szukają psa przyzwyczajonego do kotów. Może mała jeszcze załapie się na dom.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Jo37 napisał:

Słuchajcie - wezmę czarnulkę pod swoją opiekę tylko będę potrzebowała pomocy bo 

już finansowo ledwie zipię. Ale to jedyna szansa dla małej.

Samba, Klara i inne deklaracje powodują, że nie mam rezerw.

Chyba trzeba jej w takiej sytuacji jak najszybciej założyć wątek, żeby też mogła wyjechać. Dziś już jest taki mróz, aż strach pomyśleć, że miałaby zostać w schronisku. Jeszcze Tola mówiła, że zostałaby sama w kojcu z dużymi sukami :(

Nie dosć, że w schronisku tyle psów w potrzebie, to jeszcze te szczeniaki znajdowane jak grzyby po deszczu. Podziwiam Tolę, że to wszystko ogarnia.

Dziś wieczorem i jutro na szczęscie jadą do nowych domów Sarcia i Yuri.

Kremówce zrobiłam na FB ogłoszenie, poudostępniałam na wielu grupach pomocowych, ale niestety nie ma nawet części zainteresowania, jak miały obie dziewczynki. Ludzie są wzrokowcami, zdjecia muszą być kolorowe, najlepiej z dziećmi, żeby przyciągnąć uwagę wsród dziesiatek wstawianych zdjęć innych szczeniąt w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Tolu, póki ktoś nie podejmie się ze mną odpowiedzialności za tę sunię, to ja nie mogę wziąść tej suni na siebie :( Bardzo mi przykro, ale byłabym nieodpowiedzialna. Już i tak zbyt ryzykuję :(

 

15 godzin temu, Tola napisał:

Eluś - bardzo dziękuję, rozmawiałam z b- b - może dołączy do Ciebie...

Św. Franciszek pomógł malutkiej :)

b-b podjęła się wspólnie ze mną zaopiekować biszkoptową szczeniorką znalezioną wczoraj na ulicy,

part000001.thumb.jpeg.7814179a07043d1f8a60c179def8c72e.jpeg

a jagaa przyjmie malutką na PDT za 6,00 zł/dobę, chyba, że Fundacja ZEA da karmę, to wówczas będzie 5,00 zł/dobę. Myślę, że dla malutkiej to będzie tylko 30,00 zł różnicy w opłatach, a może Fundacja za te pieniądze opłaci coś jakiemuś innemu potrzebującemu psiakowi.

Porywamy się z motyką na słońce, bo ja już mam pod swoją opieką 3 psiaki i jeśli nam nie pomożecie, polegniemy!

Potrzebna kasa na PDT - 180,00/186,00 zł/miesiąc + opłaty weterynaryjne, chyba, że Fundacja ZEA pomoże w tym temacie :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...