Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Havanka napisał:

Nowe zdjęcia Alutki, to dużo wieksza szansa dla koteczki. Wymieniłam wszystkie zdjęcia. Ogłoszenie jest na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/chcesz-miec-pieknooka-alutke-z-brudnym-noskiem-zadzwon-CID103-IDxCO0j.html

Też bardzo sie dziwię, ze o Anastazję (Sabinkę) nikt nie pyta.

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Pięknie dziękuję za ogłoszeniak,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Nowe zdjęcia Alutki, to dużo wieksza szansa dla koteczki. Wymieniłam wszystkie zdjęcia. Ogłoszenie jest na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/chcesz-miec-pieknooka-alutke-z-brudnym-noskiem-zadzwon-CID103-IDxCO0j.html

Też bardzo sie dziwię, ze o Anastazję (Sabinkę) nikt nie pyta.

O Mirabelkę też nikt nie pyta:(

Link to comment
Share on other sites

U nas dzisiaj 12 stopni  mrozu, jak trochę się ociepli to podjadę do schroniska i porobię nowe zdjęcia - może na święta jakiś biedak dostanie prezent i wyjedzie po nowe życie...

Próbuję nie myśleć o wszystkich tych bezdomniakach, ile z nich przeżyje takie mrozy:(

Link to comment
Share on other sites

Info z DT Alutki:

Alutka jest niesamowicie spokojną kotką z pięknymi, mądrymi oczami. Akceptuje dosłownie wszystko co się jej przydarza- podnoszenie, noszenie na rękach, kąpanie, przytulanie, zostawianie samą w mieszkaniu... Ta kotka to istny anioł. Niesamowite, ponieważ musiała wiele przejść- jakiś bydlak do niej strzelał... Ale Alutki to nie zraziło, dalej ogromnie lgnie do ludzi. Uwielbia głaskanie, a jeszcze bardziej jedzenie 1f609.png;) Bezproblemowo korzysta z kuwety.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, konfirm31 napisał:

Udostępniłam. Malutka miała szczęście, że została znaleziona. Niedawno widziałam na fb zamarzniętego szczeniaka w kartonie. Co ludzie??? myślą, wrzucając takiego malucha? Co czują? 

 

 

Na parkingu pół biedy, liczyli że ktoś weźmie. Moja koleżanka znalazła karton ze szczeniakami w środku lasu, to jest dopiero draństwo.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Udostępniłam. Malutka miała szczęście, że została znaleziona. Niedawno widziałam na fb zamarzniętego szczeniaka w kartonie. Co ludzie??? myślą, wrzucając takiego malucha? Co czują? 

 

 

Też pomyślałam o tamtym zamarzniętym maleństwie, jak Tola przesłała zdjęcie. Nie mogłam patrzeć na tamtego nieżyjącego maluszka przytulonego do boku pudełka. Taki śliczny, szybko ktoś dałby mu dom.To nie ludzie, tylko bezmyślne szmaty.

Ludzie juz dziewczynkę udostępniają, mam nadzieję, że odezwą się rozsądne osoby.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Co ludzie??? myślą, wrzucając takiego malucha? Co czują? 

Nie myślą i nic nie czuja, poza tym co ich dotyczy.  Karły!!!

Udostępniłam maleństwo.

Póki sterylizacja nie będzie obowiązkiem obwarowanym karami, wysokimi, to tak będzie. Będą cierpiały zwierzęta, bo są gnoje, które chcą zarabiać na ich cierpieniu 1637153922_zy4.gif.349381a8bdaddc9b0a6750c239fc05d7.gif

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...