Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Drako już bezpieczny, przebywa pod opieką p. Joasi - sąsiadki  byłej właścicielki, mamy zrzeczenie się psa (bez odrobiny żalu z ich strony, bez żadnej refleksji, żadnego zapytania:(.

Dzisiaj bylismy  w lecznicy - Drako został zaszczepiony p/wciekliźnie, a jak wszystko ułozy sie po naszej myśli to 23.10 jedzie do swojej pańci do Warszawy:).

Drako dzisiaj w lecznicy

IMGP5692.JPG

IMGP5694.JPG

IMGP5695.JPG

IMGP5701.JPG

IMGP5702.JPG

Link to comment
Share on other sites

Miałam 2 zapytania z Krakowa o biało rudego Klemensa, w ogłoszeniu na Kraków  - Toffika. W jednym z domów będę organizowała wizytę - zobaczymy....

Chciałam Wam jeszcze pokazać naszą białaczkową koteczkę Agę, zabraną z zamojskiego schroniska - koteczka jest w dt razem z kocurkiem też z białaczką. Nie szukamy domu, koteczka już zostanie u p. Małgosi na dożywocie, ale chciałam ją pokazać tutaj na zamojskim wątku. Aga była w złym stanie,  teraz wygląda bardzo ładnie, ma apetyt, p. Małgosia bardzo o nią dba.

WP_20181016_17_32_25_Pro.jpg

WP_20181016_17_32_33_Pro.jpg

WP_20181016_17_32_43_Pro.jpg

WP_20181016_17_32_47_Pro.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Może Toffikowi się uda tym razem. Trzymam za to kciuki ! Tolu, czy dałoby radę zrobić kilka zdjeć Mirabelce? Wiem, ze trudno o dobre zdjęcia, bo jest cała czarna, ale bez lepszych zdjęć marne szanse.

Z nadmiaru obowiązków, jakie ostatnio wzięłam na siebie, trudno o trochę wolnego czasu. Może dziś uda mi sie zrobić ogłoszenie dla Hektora i Huberta.

Zrobiłam OLX na Kraków dla Hektora i Huberta ( Filemon i Bonifacy):

https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczne-dwa-kotki-do-adopcji-CID103-IDx8oh6.html

Link to comment
Share on other sites

Pojechałam dzisiaj do schroniska, myślałam, że uda się pomóc jakiemuś kudłaczowi, który miał trafi pod opiekę Anuli i Bogusik i że od razu i ja zabiorę do szafirki jakiego malucha...

Kudłaczy nie ma, nowe psy nadal pozamykane, chyba jeszcze po zabiegach, w boksach większość to średnie i duże psy - stara  bieda:(

Link to comment
Share on other sites

Nie uda mi się zabrać żadnego malucha, bo wyjazd do hoteliku do szafirki dla jednego psa jest zbyt kosztowny:(

A tyle jest tych krótkowłosych, jak one przetrwają zimę, tyle z nich oczekuje pomocy:(

Jednak najbardziej w schronie boli starość,  jest najbardziej przytłaczająca, bo już bez nadziei:(

Oneczka jest w ogromnej potrzebie:(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...