Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Ten labrador....

IMGP3928.JPG

Pamiętam go z kwarantanny..myślałam, ze ktoś po niego przyjedzie, odbierze.....:-(((( 

Może napisać do fundacji pomoc labradorom?

wątpię, żeby to był ten bo i daleko... i kwarantanna minęła, ale może?

 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, helli napisał:

To czerwone to chyba jakiś środek do dezynfekcji ran, kiedys już chyba było u innego psa, czyli może mieć ranę na szyi

IMGP4009.JPG.208f91c09297d548d028e173367f91de.JPG

Taj strasznie żal tych biedaków, zwłaszcza tych, którym poza bezdomnością jeszcze coś dolega :(  To koszmar jakiś, paranoja, że nawet Fundacja; która tyle robi dla tych biedaków, nie może dowiedzieć się co psu dolega.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2018 o 23:23, Tyś(ka) napisał:

Pokazałam psiaki na FB :(
 

Tyś -  jest już odzew - przedwczoraj skontaktowała się ze mną pani Agata, która chce pomóc zamojskim psom;  działa na Fb - opłaca pobyt psów w hotelikach,  szuka im domów.

Dzisiaj rozmawiałyśmy ponownie - szansę na opuszczenie schroniska ma labek, sunia AM i sunia w typie belga - co z tego wyniknie to czas pokaże.

Na pewno potrzebne kciuki!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

I jest już odzew - przedwczoraj skontaktowała się ze mną pani Agata, która chce pomóc zamojskim psom;  działa na Fb - opłaca pobyt psów w hotelikach,  szuka im domów.

Dzisiaj rozmawiałyśmy ponownie - szansę na opuszczenie schroniska ma labek, sunia AM i sunia w typie belga - co z tego wyniknie to czas pokaże.

Na pewno potrzebne kciuki!

 

Wspaniale ! Oby się udało !

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

I jest już odzew - przedwczoraj skontaktowała się ze mną pani Agata, która chce pomóc zamojskim psom;  działa na Fb - opłaca pobyt psów w hotelikach,  szuka im domów.

Dzisiaj rozmawiałyśmy ponownie - szansę na opuszczenie schroniska ma labek, sunia AM i sunia w typie belga - co z tego wyniknie to czas pokaże.

Na pewno potrzebne kciuki!

 

To byłoby wspaniałe. Oby tak się stało.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Havanka napisał:

Wspaniale ! Oby się udało !

 

1 minutę temu, Nesiowata napisał:

To byłoby wspaniałe. Oby tak się stało.

Mam nadzieję, że p. Agacie uda się pomóc i zamojskim psom.

Jesteśmy w kontakcie, wiem też z rozmowy, że pani ma grono znajomych, którzy pomagają spanielom i psom w typie beagle.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

I jest już odzew - przedwczoraj skontaktowała się ze mną pani Agata, która chce pomóc zamojskim psom;  działa na Fb - opłaca pobyt psów w hotelikach,  szuka im domów.

Dzisiaj rozmawiałyśmy ponownie - szansę na opuszczenie schroniska ma labek, sunia AM i sunia w typie belga - co z tego wyniknie to czas pokaże.

Na pewno potrzebne kciuki!

 

Wspaniale :) Żeby choć jeden psiak pozyskał dom, to i tak świetnie :)

Link to comment
Share on other sites

A jutro wizyta PA w Warszawie dla Fioneczki, prosimy pięknie o kciuki.

IMGP3844.JPG

Miałam mnóstwo telefonów, ludzie dzwonili z całej Polski i wszyscy chcieli tylko Fionkę!

Niestety większość z dzwoniących zachwyciła się uroda koteczki, a w zamian nie mieli wiele do zaoferowania.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A Tekilka wciąż czeka w gabinecie na dom i NIKT nie dzwoni:(

Byłam dzisiaj u koteczki -  chodzi, mruczy, ociera się o nogi przychodzących do gabinetu - i wciąż czeka.

Nie wiem co jest nie tak - poprzednia szylkretka znalazła dom błyskawicznie, miałam sporo zapytań.

Widać trzeba mieć i łut przysłowiowego szczęścia...

WP_20180706_17_01_39_Pro.jpg

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Nesiowata napisał:

Piękny wełniaczek.

Piękny, ale uroda nie pomogła jej w życiu  - koteczka po przejściach -  najpierw została  sprzedana, bo nie rodziła, a potem prawie porzucona, bo nie bawiła się z dziećmi - córka jest jej 3 właścicielem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...