Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Informacja o znalezieniu suni jest na Fb, Justyna zostawiła tez info i nr tel w miejscu znalezienia suni,  w piątek było tam w tym czasie sporo ludzi.

Wczoraj zadzwonił facet, że jego córka chętnie zaopiekuje się sunią; pytany o warunki mówił, że świetne, ze córka ma 2  małe psy, to i trzecim się zaopiekuje.

Dzisiaj Tz i teściowa mojego Mateusza umówili się na rozmowę z dziewczyną w trakcie spaceru z Ori.

Wyobrażcie sobie, ze owszem przyjechała, ale od progu miała pretensje, ze to nie w pełni amstafka, bo ona mieszańców się boi!

 Od razu zapowiedziała, że psów w domu nie trzyma, a jej 2 yoreczki mieszkają w budzie!

 I jak tu nie sprawdzać dokładnie chętnych na adopcję!

Link to comment
Share on other sites

Szelki pożyczyłam od tych zakupionych przez dziewczyny dla bezdomniaków, ale w sobotę i dzisiaj nie było gdzie kupić innych.

Obiecałam też Bogusik i Anulce, że podjadę dzisiaj  do schroniska, ale niestety - dzień okazał się za krótki, zrobię to w pierwszej wolnej chwili.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Kurcze... :( nie wiem gdzie by można było uderzyć :(

Ja też nie wiem, straciłam wszystkie kontakty - wiele lat temu z zamojskiego schronu zabierałam psa shar pei, ale nie miał wątku, a tamten dawny wątek zamojski jest nie do odzyskania:(

Na razie jestem bezradna:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Szelki pożyczyłam od tych zakupionych przez dziewczyny dla bezdomniaków, ale w sobotę i dzisiaj nie było gdzie kupić innych.

Obiecałam też Bogusik i Anulce, że podjadę dzisiaj  do schroniska, ale niestety - dzień okazał się za krótki, zrobię to w pierwszej wolnej chwili.

Śliczna mała :)

O ile pamiętam była do tego smycz w tych samych kolorach tylko inny wzór miała.

Weź  ją dla małej Tolu....no chyba,że już pojechała z innym pieskiem :)

 

Druga sunia też śliczna...mam nadzieję, że ktoś się z fundacji odezwie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czarnulka Ori jest oszałamiająca, delikatna, spokojna i chyba wreszcie wie, że  życie jest normalne. Dobrze, że ma opiekę . 

A takich "przyjemniaczków" nigdzie nie brakuje. Szkoda, że dla niej nie ma odpowiedniej budy! Tam powinno być jej miejsce. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, b-b napisał:

Śliczna mała :)

O ile pamiętam była do tego smycz w tych samych kolorach tylko inny wzór miała.

Weź  ją dla małej Tolu....no chyba,że już pojechała z innym pieskiem :)

 

Druga sunia też śliczna...mam nadzieję, że ktoś się z fundacji odezwie.

 

Bogduniu - te szeleczki są trochę za duże, ale nie było czasu szukać innych. Dzisiaj już dopasowalam inne, dobre:).

Smycz dałam mocniejszą, bo dziewczyna bardzo ciągnie.

15 godzin temu, Nesiowata napisał:

Czarnulka Ori jest oszałamiająca, delikatna, spokojna i chyba wreszcie wie, że  życie jest normalne. Dobrze, że ma opiekę . 

A takich "przyjemniaczków" nigdzie nie brakuje. Szkoda, że dla niej nie ma odpowiedniej budy! Tam powinno być jej miejsce. 

Tak, Oro jest oszałamiająca, niesamowita - dzisiaj kocurek mojego syna wszedł jej dosłownie pod łapy, a ona najpierw słała zdziwiona, a potem patrzyła, jak wyjada jej z miski.

14 godzin temu, BORYSboxer napisał:

Dziewczyny, na dogo była kiedyś dziewczyna, która właśnie jest z Fundacji Pomarszczone Szczęście.Nie pamiętam nicku, ale można ją znaleźć na FB-Jessica Wojciechowska-Walczak.

EDIT:zuzka1601 to jej nick

Dziękuję bardzo:)

 TZ dzisiaj rozmawiał z Jessicą, będzie starała się  pomóc, chociaż na razie nie mają miejsca.

Wysłałam zdjęcia dziewczyny.

13 godzin temu, terra napisał:

Napisałam pw do dogomanki o nicku Slonko, ona na wątku Shar-peie w potrzebie udzielała się parę lat temu, może odpowie.

http://www.dogomania.com/forum/topic/9540-shar-peie-w-potrzebie/

 

Jeszcze pokażę sunie tu i ówdzie, nie koniecznie sharpeiakom.

Bardzo dziękuję, lepiej mi jak wiem, ze nie jestem z tym problemem sama:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochane Dziewczyny! Napisała do mnie Jolanta08 o małym Guciu z nowotworem.

Złapał mnie za serce ten bieduś, więc udostępniam Go na FB przynajmniej dwa razy dziennie i będę udostępniać dopóki biedak nie zbierze calej kwoty na operację: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/gucio-chce-zyc

Na chwilę obecną Gucio ma zebrane 222 zł, ale bądźmy dobrej myśli!

I smsy pomocowe też posłałam. Z serca pozdrawiam wszystkich.

kwiat-ruchomy-obrazek-0378

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Monika z Katowic napisał:

Witajcie kochane Dziewczyny! Napisała do mnie Jolanta08 o małym Guciu z nowotworem.

Złapał mnie za serce ten bieduś, więc udostępniam Go na FB przynajmniej dwa razy dziennie i będę udostępniać dopóki biedak nie zbierze calej kwoty na operację: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/gucio-chce-zyc

Na chwilę obecną Gucio ma zebrane 222 zł, ale bądźmy dobrej myśli!

I smsy pomocowe też posłałam. Z serca pozdrawiam wszystkich.

kwiat-ruchomy-obrazek-0378

Pięknie dziękujęk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

Wiem, że Joli Gucio tez bardzo zapadł w serce, rozmawiałyśmy - Jola dzwoni, pyta.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Monika z Katowic napisał:

Witajcie kochane Dziewczyny! Napisała do mnie Jolanta08 o małym Guciu z nowotworem.

Złapał mnie za serce ten bieduś, więc udostępniam Go na FB przynajmniej dwa razy dziennie i będę udostępniać dopóki biedak nie zbierze calej kwoty na operację: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/gucio-chce-zyc

Na chwilę obecną Gucio ma zebrane 222 zł, ale bądźmy dobrej myśli!

I smsy pomocowe też posłałam. Z serca pozdrawiam wszystkich.

kwiat-ruchomy-obrazek-0378

Moniko ja też udostępniam komu się da i gdzie mogę. Ziarno do ziarnka.... prawda? 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kajtek napisał:

Moniko ja też udostępniam komu się da i gdzie mogę. Ziarno do ziarnka.... prawda? 

Kochane  - bardzo, bardzo dziękujęimageproxy.php.gif

Ogłoszenie wciąż czeka na zatwierdzenie przez  moderatora, jak będzie widoczne na stronie Ratujemy Zwierzaki to jest szansa na kolejne wpłaty...

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Ogłoszenie wciąż czeka na zatwierdzenie przez  moderatora, jak będzie widoczne na stronie Ratujemy Zwierzaki to jest szansa na kolejne wpłaty...

Tolu jak zbiórka będzie widoczna dla wszystkich, to /mam nadzieję/ ruszy z kopyta ... i od nadwyżki - oby - głowa nie zaboli :-)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Dzwonił wet z lecznicy, jest wynik Gucia...

Poprosili Tz- a na jutro rano na rozmowę...

Trzymajcie kciuki................

 

O rany,aby były dobre wiadomości.Gucio bardzo mi zapadł w serce,no ale chyba każdemu kto tu zagląda.

Może ogłaszać shar-pei?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...